Seznam podvodníků na internetu

15059
30.11.10 19:59

seznam podvodníků na internetu

:mavam: byli jste podvedeni prodejci na internetu?Napište sem varování!!!!!Pomůže to jak ostatním tak třeba i Vám když zjistíte že je Vás víc podvedených od toho samého šmejda :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7633
30.11.10 20:22

Tak pozor na podvodníky z Nigérie. Většinou o sobě píší, že jsou z Německa nebo Anglie a mají strašný zájem o nějakou dražší věc, kterou prodáváte např. přes Aukro…Posílají pak falešné sms, které se tváří, jako že jsou z banky. Vy si myslíte, že za zboží zaplatili a pošlete jim ho. Peníze ovšem už nikdy neuvidíte…My měli štěstí, že nám takové chování bylo podezřelé a pak si na netu našli diskuse podvedených podobným způsobem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1762
30.11.10 21:09

Paní na mmb,zboží poslala po 4 týdnech neustálých urgencích.Nakonec příšlo, jasná kopie, žádný originál jak tvrdila a to cena byla opravdu jak za originál, takže by mě nenapadlo že v tom je háček. Ke všemu přišlo zboží poškozené, ale za to už asi může pošta :nevim: Na email nereaguje a na mmb ji byl pozastaven účet za prodej padělků, což jí ale nebrání založit si nový že http://www.mimiaukce.cz/profil.php?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25324
30.11.10 21:41

Jooo,taky se přidávám:obchod www.caryfuk.cz
poslala jsem platbu předem,na mejly neodpovídali,telefony vyzváněly,a kde nic tu nic.Nakonec jsem si našla na netu číslo na pana majitele,a pěkně od plic jsem mu řekla,co si o něm myslím.Podala jsem i stížnost na ČOI,a ejhle,zboží dorazilo,v objednávce byla i zimní čepička pro malého,byla tak strašně špinavá,že jsem to napsala majiteli,že jí vracím.Napsal mi,že mi pošle peníze,a ty taky poslal,už mě měl asi plné zuby.Strašný obchod,nikomu nedoporučuju! :poblion: :pocitac: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22163
30.11.10 21:48

já poradím nevíte si rady? mrkněte na stránky
www.nepoctivci.cz

zadejte tam jméno osoby o kterém si myslíte… že by mohl být podvodník… a uvidíte.. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25324
30.11.10 21:53
Macík74 píše:
já poradím nevíte si rady? mrkněte na stránky
www.nepoctivci.czzadejte tam jméno osoby o kterém si myslíte… že by mohl být podvodník… a uvidíte.. :palec:

Dobrý tip! :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15059
1.12.10 15:33

ještě někdo máte s někým špatnou zkušenost??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15672
1.12.10 16:19

Já s paní na MMB. A vím, že nejsem jediná (s tou konkrétní paní). Měla čtyři registrace, nabízela zboží, které pak neodeslala. Už měsíc to s ní řeším a chci aspoň zpátky peníze. Jde o 345 Kč, dělá mrtvého brouka, obvinila mě, že neumím mailem poslat číslo účtu, že mi přeci psala, že jí zablokovali účet na MMB (a proto asi jí taky nechodí maily :roll: ), že pořád jen píšu upozornění a adresu, ale číslo účtu ne a že balík mi nepošle (asi za trest, že jsem jí napsala, že její vysvětlení, proč to tak dlouho trvá se mi jeví jako nepravdivé). Na jednu stranu se jejími nesmyslnými maily bavím, ale na druhou stranu mě tím fakt štve. Kdoví, kdo se na tak nízkou částku vykašlal a už to s ní neřešil :cert: . Registrovaná byla jako lucifik, ale pak ještě třikrát jinak. Všechny čtyři účty má zablokované, ale je možné, že se zaregistrovala znovu a pokračuje.. Nevíte někdo, jestli je možné zablokovat IP adresu? (je to samozřejmě otázka na adminy MMB, já se ptám jen ze zvědavosti) Admini o tom vědí, prý pokud se obrátím na policii, dají jim veškeré podklady :nevim: .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12160
1.12.10 17:36

Ha! Našla jsem, znova práskám!
Povedla mě na aukru. Vystupovala tehdy pod nickem becauseigothigh, vl. jménem IVETA WALTEROVA, Brno-Obřany.
Takže pozor na ni!!!!! Na aukru už její účet pod tímhle nickem sice zablokovali, ale kdo ví, jeslti si nezaložila jiný nebo někde jinde.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JEŠTĚ JSEM NAŠLA JEJÍ Č. ÚČTU, TAKŽE PRÁSKÁM I TOTO: 3200758610/6800

Příspěvek upraven 21.01.11 v 11:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15059
2.12.10 09:23

je fakt že maily i nick a jména můžou měnit ale číslo účtu mají určitě pořád to stejné tak by bylo dobré psát i čísla účtů :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15032
19.12.10 21:00
hkac píše:
Já s paní na MMB. A vím, že nejsem jediná (s tou konkrétní paní). Měla čtyři registrace, nabízela zboží, které pak neodeslala. Už měsíc to s ní řeším a chci aspoň zpátky peníze. Jde o 345 Kč, dělá mrtvého brouka, obvinila mě, že neumím mailem poslat číslo účtu, že mi přeci psala, že jí zablokovali účet na MMB (a proto asi jí taky nechodí maily :roll: ), že pořád jen píšu upozornění a adresu, ale číslo účtu ne a že balík mi nepošle (asi za trest, že jsem jí napsala, že její vysvětlení, proč to tak dlouho trvá se mi jeví jako nepravdivé). Na jednu stranu se jejími nesmyslnými maily bavím, ale na druhou stranu mě tím fakt štve. Kdoví, kdo se na tak nízkou částku vykašlal a už to s ní neřešil :cert: . Registrovaná byla jako lucifik, ale pak ještě třikrát jinak. Všechny čtyři účty má zablokované, ale je možné, že se zaregistrovala znovu a pokračuje.. Nevíte někdo, jestli je možné zablokovat IP adresu? (je to samozřejmě otázka na adminy MMB, já se ptám jen ze zvědavosti) Admini o tom vědí, prý pokud se obrátím na policii, dají jim veškeré podklady :nevim: .

Podle mě to s tou IP adresou nebude tak jednoduché. Třeba u nás máme připojení přes kamaráda - bezdrátové wifi a stejnou IP má asi (odhaduji) 40 lidí. Takže tímhle by si moc nepomohli.
Spíš zablokovat přístup tam, kde podvádí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15672
19.12.10 21:14

No jo, ale ona podváděla pod čtyřmi různými přezdívkami a kdoví, jestli v tom nebude pokračovat pod dalšími.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15032
19.12.10 21:17

To je blbý, ale podle mě se tomu úplně zabránit nedá. Jenom jí zabránit přístup na určité stránky, vymazat profil, bloknout … no a časem - pokud by částky narostly - by se to mohlo i řešit přes PČR :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15672
19.12.10 21:25

No jo, ale to by se ti poškození lidé museli domluvit, aby se jí to nasčítalo. Což není jednoduché. Já si třeba prošla všechny komentáře ke všem jejím registracím (bohužel jsem o té násobné registraci věděla až po zablokování účtu, tj pozdě) a vím, že v tom sama nejsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15032
19.12.10 21:28

Tak hlavně aby jsi už na podobné vykuky nenarážela :wink:
Já mám bohužel i jednu takovou ve spolužácích ze ZŠ - taky prodává na MMB a pak zboží neposílá. Ale už ji blokli - jen je otázka, zda v tom nepokračuje pod jiným jménem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama