Seznámení a láska po čtyřicítce - máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 23:28
Seznámení a láska po čtyřicítce - máte zkušenost?

Podělíte se o zkušenosti, jak jste se seznamovaly v tomto věku? Je šance ještě potkat slušného muže a opravdovou lásku? Chtějí vlastně muži v tomto věku ještě vztah? Dle slov přátel jsem báječná ženská. Chybí mi do party báječný muž. Ale začíná mi to připadat jako sci-fi :-)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
mrav
Nadpozemská drbna 28894 příspěvků 22.05.19 23:41

Je mi 46 let, jsem vdovec s tří a půl letou holčičkou a před měsícem jsem se seznámil s prima ženou a chodíme spolu. Takže na tvou otázku odpovím, že i v tomto věku se seznámit dá. :mavam:

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 22.05.19 23:42

Podle me urcite ano :kytka:, ja svého současného partnera poznala ve 34 letech, takze taky uz jsem nebyla nejmladsi :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 23:45

@mrav
Jé, to mám radost, že už sis někoho našel :potlesk: Doufám, že budeš šťastný, zasloužíš si to s dcerkou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 23:47

@_.Emilyyy
34 je ještě takový dobrý věk  :palec:

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 22.05.19 23:52
@Anonymní píše:
@_.Emilyyy
34 je ještě takový dobrý věk :palec:

To mozna ano, ale ja ve 34 jsem mela 7-miletou dceru, bylo to komplikované, nemela jsem hlidani :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 00:01

Ve 39 a půl seznámení přes seznamku Štěstí s mužem 36 a půl a rovnýma nohama jsme jako oba bezdětní skočili do zakládání rodiny. V mých 41 první dítě, jsme spolu 4 roky a šťastní ;) Přehodnotila jsem kritéria výběru a nakonec našla víc, než jsem si dovedla představit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 00:02

@_.Emilyyy
To chápu, mám dvě :-)
No a kde vyšlo seznámení?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 00:04

Prozradíš, co to bylo za seznamku? Co jsem tak na netu prošla, tak mi to přijde docela špatné.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 00:13
@Anonymní píše:
Prozradíš, co to bylo za seznamku? Co jsem tak na netu prošla, tak mi to přijde docela špatné.

to je dotaz na mě? Seznamka Štěstí. cz Byla mi dlouho doporučovaná, nakonec to opravdu vyšlo tam.

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 23.05.19 00:13
@Anonymní píše:
@_.Emilyyy
To chápu, mám dvě :-)
No a kde vyšlo seznámení?

Seznamování bylo vlastne takove náhodné :D, seznamili jsme se v Rakousku na dovolené a pritel za mnou pak do Čech dojížděl tam a zase zpatky :lol: a treba i kvuli 2 hodinam a ted uz společně žijeme v Česku 7 let. Pritel umi česky i rakousky :) :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 00:30

Díky, oba příběhy pozitivní :thumbsup:

My Melody
Ukecaná baba ;) 1793 příspěvků 23.05.19 05:24

:) Sme pozvani na svadbu manzelovej kolegyne, ma 59 rokov, pred rokom sa sem pristahovala, zalubila sa do kolegu a je z toho laska ako hrom :)

Ziaden „ujizdejici vlak“ neexistuje, laska prichadza k cloveku cely zivot… ti, ktori partnera stretli v 20, mozu byt v 40 rozvedenni, alebo nestastne zadani a ini mozu svoju druhu polovicku stretnut po 40, aj po 50, ziadne pravidlo v tomto nie je. Mam kamosky, ktore sa zoznamili so svojimi laskami po 30, po 40, aj po 50, naozaj sa nie je kam ponahlat.

Co sa tyka muzov, aj muzi chcu milovat a byt milovani, rovnako ako zeny, ti, ktori hladaju len sex, ti pojdu po mladsich partnerkach, ti, ktori chcu milovat, tym je jedno kolko rokov ma zena, do ktorej sa zalubia.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 06:39
@Anonymní píše:
Ve 39 a půl seznámení přes seznamku Štěstí s mužem 36 a půl a rovnýma nohama jsme jako oba bezdětní skočili do zakládání rodiny. V mých 41 první dítě, jsme spolu 4 roky a šťastní ;) Přehodnotila jsem kritéria výběru a nakonec našla víc, než jsem si dovedla představit.

Přesně to se mi stalo taky… :kytka:

LennyL1
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 23.05.19 06:59

Ano, moje sestra má 40 a seznámila se přes seznamku asi před 2 měsíci a jsou zamilovaní až po uši a už se snaží o dítě, ona ještě žádné nemá.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama