Seznámení na instagramu

21
27.11.19 13:12

Seznámení na instagramu

Ahoj,

je tu někdo, kdo se s partnerem seznámil přes instagram? :D Vím, že to ted lidé v mém věku a mladší (25) hodně dělají a je to celkém již normální forma seznamení, ale mně to zkrátka připadne trapné napsat někomu, koho neznám.
Našla jsem na ig jednoho kluka, moc se mi libí a oba jsme si olajkovali navzájem fotky. Líbí se mi tak moc, žebych se chtěla seznámit.
Máte některá zkušenosti, že jste dotyčnému napsala, případne jak začit? :)
Nebo jak na to koukáte vy, když vás někdo osloví přes soc. sitě?
Krásný den :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
49
27.11.19 13:22

Všechny moje kamárádky, které měly známost přes IG nebo třeba Badoo, dopadly špatně. Některá dřív, některá později, ale všechny víceméně stejně :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
357
27.11.19 13:34

Mě to přijde takový zoufalý, copak se už nedokážete seznámit normálně? Díky sociálním sítím jste od sebe čím dál víc izolovanější. Ironie co? Moje kamarádka je přesně ten typ, co nahání kluky na Badoo, Tinderu a Fb (teď je hodně populární cestovatelská seznamka) a jak to všechno dopadlo? Její sebevědomí je na nule, její cena klesla níž než za kolik se prodávají zbytky pro psy. Je tak zoufalá, že každého normálního kluka, se kterým ji seznámí někdo z okolí, odežene svou zoufalostí a nulovým sebevědomím. Předpokládám, že jsou i výjimky potvrzující pravidlo, ale nikoho takového ve svém okolí nemám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1022
27.11.19 13:43

Já jsem přibližně stejně stará, a tahle oslovování mě nebrala ani za svobodna, takže na ně nereaguji. Ale myslím, že kluci to budou mít jinak, a rádi se ti ozvou zpátky, jakou budou mít motivaci, to už je jiná otázka. Tak mu klidně napiš, kolegyně si takhle vyhlédla jednoho zajímavého týpka (jednak se jí líbil on, jednak mají stejné záliby), jsou spolu skoro 4 roky a teď v létě se brali. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
27.11.19 14:44

O nějakou zoufalost nejde. Vždycky jsem se seznamovala klasicky a když už jsem si jednou jó stahla Tinder, tak mi vydržel pět minut, jak se mi právě tendle styl nelíbí.
Ale nahodou mi tam ten týpek naskočil a hrozně se mi libí no :nevim:
Ale právě proto, že to taky neni můj styl vypisovat někomu, koho neznám jsem založila todle téma, ptž jsem si řikala, že tu třeba nějaký holky budou, které takhle někoho potkaly a řeknou mi, že o nic nejde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 15:47

Nedělala bych to. Pochopila bych to ještě třeba u náctiletých, ale u 25 leté holky mi to přijde ubohý a zoufalý, promiň. A napsat mi takhle někdo (je mi také 25 let), tak nejen, že neodepíšu (spousta lidí má instagram jen kvůli fotkám), tak si o takovém člověku pomyslím, že se asi nedokáže normálně seznámit a bylo by mi ho líto. Toť vše. Ale třeba kamarádka se seznámila s klukem přes seznamku a teď spolu mají roční holčičku a klape jim to. :palec: Bylo jí tou dobou ale 19, takže taky ještě skoro v pubertě :lol: V našem věku mi to přijde už mimo. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
2203
27.11.19 15:51

Seznamují, a díky tomu že vidíš jeho profil tak aspoň vidíš baj oko co má za zájmy, jaké má přátele a máš aspoň souhrné info.
Všichni to tu haní, ale je to lepší než seznámení někde na diskotéce nebo v baru.
Tam ti může nakukat naprosté nesmysly a ztrácela bys akorát čas..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
577
27.11.19 16:18

Jasně, je to tak strašně trapný, že už se o tom točí i lovestory.

Nedej na názory ostatních a prostě žij. Já měla několik různě vážných známostí a ty nejvážnější, se kterými jsem i začala žít a byly to doposud mé nejlepší vztahy, jsem poznala přes internet…A to nejsem žádná asociální zoufalka. Každý máme životní příběh jiný.

Držím palce, nemáš co ztratit :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33071
27.11.19 16:34

Zkus mu napsat neco veseleho, bud se chytne nebo ne.

Zase z ni nedelejte nejakou staresinu. Kdyby takovy metuzalemy jako ja, tak nereknu, ale 25 je divenka :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
27.11.19 18:55

Proč ne, za zkoušku nic nedáš. Já se seznámila taky na internetu a seznamka to nebyla :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
577
27.11.19 18:58
@Anonymní píše:
Nedělala bych to. Pochopila bych to ještě třeba u náctiletých, ale u 25 leté holky mi to přijde ubohý a zoufalý, promiň. A napsat mi takhle někdo (je mi také 25 let), tak nejen, že neodepíšu (spousta lidí má instagram jen kvůli fotkám), tak si o takovém člověku pomyslím, že se asi nedokáže normálně seznámit a bylo by mi ho líto. Toť vše. Ale třeba kamarádka se seznámila s klukem přes seznamku a teď spolu mají roční holčičku a klape jim to. :palec: Bylo jí tou dobou ale 19, takže taky ještě skoro v pubertě :lol: V našem věku mi to přijde už mimo. :think:

Je Ti 25, ale máš názory věku 75. Škoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 20:09
@mývalova žena píše:
Je Ti 25, ale máš názory věku 75. Škoda.

Proč škoda? Já bych se za sebe styděla vypisovat cizím klukům na instagramu 8o přijde mi to opravdu dětinské :think: Tímhle přesně teď žije manžela malá sestra, instagramem, sledováním kluků…, která je na střední a u ní se člověk tak pousměje. U dospělé holky je to spíš směšné, ale to je můj názor. Však se na něj zakladatelka ptala :mavam: Možná už jsem jinde i tím, že jsem vdaná, mám děti a žiju už asi jiný život než stejně stará zakladatelka.

• Citovat
  • Nahlásit
21
27.11.19 20:32
@Anonymní píše:
Proč škoda? Já bych se za sebe styděla vypisovat cizím klukům na instagramu 8o přijde mi to opravdu dětinské :think: Tímhle přesně teď žije manžela malá sestra, instagramem, sledováním kluků…, která je na střední a u ní se člověk tak pousměje. U dospělé holky je to spíš směšné, ale to je můj názor. Však se na něj zakladatelka ptala :mavam: Možná už jsem jinde i tím, že jsem vdaná, mám děti a žiju už asi jiný život než stejně stará zakladatelka.

V tvém podání to zní jak kdybych tim ig zila a jen tam honila lajky a kluky jak patnactka :D
Na jeho profil jsem narazila nahodou, ale zkratka je hodne muj typ a libi se mi prave i to co foti (cili jake ma asi konicky, zivot atak)
Kdyz to vezmu z druhe strany, tak bych si asi nemyslela, ze je ten kluk zoufalec, kdyby mi nejaky napsal. Kdyby se mi nelibil, tak jen neodepisu, ale kdyby se mi libil a normalne by slusne napsal, tak bych se konverzaci nebranila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
27.11.19 21:19

@Momolisek Můj přítel si me našel na facebooku před 2 lety, napsal mi, že se rád seznamuje s lidmi z celyho sveta (on je z Jižní Ameriky) a v květnu se berem. Kvůli podmínkám pro cizince v Česku bohužel nemůžeme být pořád spolu, takže máme vztah na dálku, ale za tři měsíce zase přijede. Člověk musí být hodně silnej. Někomu to vyjde a někomu ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 21:30
@Momolisek píše:
V tvém podání to zní jak kdybych tim ig zila a jen tam honila lajky a kluky jak patnactka :D
Na jeho profil jsem narazila nahodou, ale zkratka je hodne muj typ a libi se mi prave i to co foti (cili jake ma asi konicky, zivot atak)
Kdyz to vezmu z druhe strany, tak bych si asi nemyslela, ze je ten kluk zoufalec, kdyby mi nejaky napsal. Kdyby se mi nelibil, tak jen neodepisu, ale kdyby se mi libil a normalne by slusne napsal, tak bych se konverzaci nebranila.

Však mu napiš, když chceš :palec: Co se nejhoršího může stát, že neodepíše? V lepším případě se stanete přáteli, v nejlepším partnery. Stát se může cokoliv a jestli si myslíš, že by to mohlo klapnout, tak to zkus. Já jsem v tomhle asi jiná. Instagram jsem nikdy neměla, ani neplánuji mít, protože nechápu smysl někam dávat své fotky, které by mohl vidět kdokoliv cizí. Na fb mám jen opravdové přátele a jednu svou fotku. Další fotky mám maximálně v albu :lol: Když jsem chodila na střední, žila jsem seznamkama. Milovala jsem dopisování s cizími kluky a i jsem s nimi chodila ven. S pár jsem měla i vzah, ale když to tak shrnu, vždycky ti kluci byli divní a pak mi dlouho nechtěli dát pokoj :lol: Každopádně mě tohle opustilo nástupem na VŠ a od té doby se už bavím jen s lidmi, které jsem poznala normálně a sledovat někoho na netu, koho neznám už mi přijde prostě divný, natož takovým lidem psát, ale každý je zkrátka jiný a možná mám fakt názory 75 leté babči :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat