Seznámení předškoláčka s mým novým partnerem

18.2.20 12:43

Seznameni predskolacka s mym novym partnerem

Ahoj vsem, jsem rozvedena a mam 5leteho syna. Momentalne mam noveho partnera a rada bych, aby byl soucasti zivota i syna (jeste se nepotkali). Chtela jsem se zeptat na Vase zkusenosti se seznamovanim predskolacka s novym partnerem. Jak to u Vas probihalo? Pokud jste zacali spolecne zit, jak probihalo to? Co byl hlavni zadrhel, na co si dat pozor, co doporucujete? Moc dekuji, budu rada za jakekoli info. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12957
18.2.20 12:44

@Callirhoe neuspěchat to, a poprvé se setkat třeba při návštěvě zoo, nebo tak něco, na výletě, ne doma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58891
18.2.20 12:45
@Callirhoe píše:
Ahoj vsem, jsem rozvedena a mam 5leteho syna. Momentalne mam noveho partnera a rada bych, aby byl soucasti zivota i syna (jeste se nepotkali). Chtela jsem se zeptat na Vase zkusenosti se seznamovanim predskolacka s novym partnerem. Jak to u Vas probihalo? Pokud jste zacali spolecne zit, jak probihalo to? Co byl hlavni zadrhel, na co si dat pozor, co doporucujete? Moc dekuji, budu rada za jakekoli info. :)

A jak dlouho se znáte? Není na myšlení na společně žít ještě brzo?
U nás žádné velké představování neporbíhalo, prostě se k nám na nějakou aktivitu přidal. Stejně jako se k nám přidávalo spoustu dalších lidí jindy. No a přidával se postupně častěji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58891
18.2.20 12:46
@stinga píše:
@Callirhoe neuspěchat to, a poprvé se setkat třeba při návštěvě zoo, nebo tak něco, na výletě, ne doma

Souhlas, u nás si to doma hájili ještě dlouho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23170
18.2.20 12:46

@Callirhoe
Byla jsem několikrát v roli představovaného dítětd partnerovi a radím - představit az ve chvíli, kdy si budeš jistá, že s tímhle chlapem chceš zestárnout. A ne doma. Neuplácet dítě hračkami. Nenechat ho hned přespat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.20 12:47

@Lama Lama A jak probihalo to hajeni? Takze uz s Vami zije?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15156
18.2.20 12:49

Prvně sem syna představila příteli na výletě, chce to neutrální půdu. Pak sme se různě scházeli na akcích, výletech, jeli sme k přítelovi domu, měl doma hodně zvířat tak byl syn nadšený, postupně k nám začal jezdit o víkendech, vždycky malému něco dovezl, a tak nějak postupně a přirozeně to vyplynulo, že sme se scházeli všichni víc a víc až sme si pak našli společně větší byt a bylo to. Ani bych třeba nebránila, kdyby chtěli kluci někam vyrazit sami (jasně že ne hned, ale až se trochu poznají)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58891
18.2.20 12:49
@Callirhoe píše:
@Lama Lama A jak probihalo to hajeni? Takze uz s Vami zije?

Nic, prostě ho doma nechtěli. Z principu, fakticky jim na něm nic nevadilo.
Jo, už jsme spolu celkem 4 roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.20 12:52

@Kriss Tina A zaznelo tam pak pozdeji treba, „toto je tvuj novy tatinek“ nebo neco takto oficialnejsiho? Pri seznamovani jste hodne asistovala nebo to nechala na priteli? A jaky spolu maji ted vztah?? :) (omlouvam se za tolik otazek najednou)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.20 12:53

@Lama Lama A jak k tomu Vas pritel pristupoval? To pro nej asi muselo byt dost neprijemne, ze? Premyslim, jake to asi bude i z pohledu meho pritele…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58891
18.2.20 12:56
@Callirhoe píše:
@Lama Lama A jak k tomu Vas pritel pristupoval? To pro nej asi muselo byt dost neprijemne, ze? Premyslim, jake to asi bude i z pohledu meho pritele…

No, nevim, tak podle mě to je očekávatelné, očekávala jsem to i já a rovnou řekla, že žádné fofr stěhování nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58891
18.2.20 12:58
@Callirhoe píše:
@Kriss Tina A zaznelo tam pak pozdeji treba, „toto je tvuj novy tatinek“ nebo neco takto oficialnejsiho? Pri seznamovani jste hodne asistovala nebo to nechala na priteli? A jaky spolu maji ted vztah?? :) (omlouvam se za tolik otazek najednou)

Ne, toto jejich nový tatínek není a nikdy nebude. Současný tatínek je mrtvý, že hledáš náhradu?
Přítel chce být náhradní tatínek?
Jak dlouho se znáte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15156
18.2.20 13:01

@Callirhoe ne žádný nový tatinek, tatínka má svého bio. Jinak při seznamování sem to nechala spíš na nich, za mě je lepší jim nechat trochu volnost ať si můžou vybudovat vztah jen spolu. Teď spolu mají vztah super, přítele ho bere jako svého, syn ho má jako tátu, akorát mu neříká tati ale jménem. My už spolu máme i společného syna, takže to nás stmelilo dohromady víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6290
18.2.20 13:01

@Callirhoe to je vtip ne? Toto je tvůj nový tatínek???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1578
18.2.20 13:33

@Callirhoe Jak dlouho se s novým partnerem znáte? Nový tatínek to nebude nikdy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu