Seznámení s manželovou novou paní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  17.03.18 19:50
Seznameni s manzelovou novou pani

Dobry den. Muzete mi poradit? Manzel je od nas mesic s novou zenskou…proste odesel od nas…to nechci resit…kdy se vade deti seznamili s novou pani? Je me s toho uplne zle…diky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2508 příspěvků 17.03.18 19:54

Ihned :roll: V takové situaci jim pak už člověk může jen držet palce, aby jim to vydrželo a nestridaly se tam „tety“ jak apoštolové ve vokynku. Naštěstí u nás to exovi klaplo.

Anonymní  17.03.18 20:00

Asi záleží jak jsou staré a jak jsou znalé situace. Já se se svou macechou seznámila hned, ale bylo mi 14…E.

Gábííí
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 17.03.18 20:16

Já, v pozici te nove přítelkyně, jsem se s dětmi partnera, seznámila po cca 2 měsících. Ale byly už veliké, holce 15,klukovi 20let. S nyní mou nevlastní dcerou, jsme si padly do oka ihned, se synem to trvalo déle, ale i to nakonec klaplo.Jsme s dětmi dobří kámoši :palec:

Kriss Tina
Závislačka 4289 příspěvků 1 inzerát 17.03.18 20:21

Vezmu to z opačné strany, já svého syna s novým přítelem seznámila prakticky hned, synovi byli 2 a půl roku a přítel děti miluje, hned si padli do oka, ale asi záleží na věku dítěte, na tom jak bere rozchod rodičů apod :nevim:

Lama Lama
Hvězda diskuse 46957 příspěvků 1 inzerát 17.03.18 20:33
@Gábííí píše:
Já, v pozici te nove přítelkyně, jsem se s dětmi partnera, seznámila po cca 2 měsících. Ale byly už veliké, holce 15,klukovi 20let. S nyní mou nevlastní dcerou, jsme si padly do oka ihned, se synem to trvalo déle, ale i to nakonec klaplo.Jsme s dětmi dobří kámoši :palec:

no a bylo to taky ještě před rozvodem rodičů?

Lama Lama
Hvězda diskuse 46957 příspěvků 1 inzerát 17.03.18 20:34

U nás se seznámili ještě dřív, než jsem o naší Buchtě věděla já. Pak jsem to zatrhla. A znovu se viděli asi po 9ti měsících.

Gábííí
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 17.03.18 20:46

@Lama Lama my se, s nyní již manželem, seznámili 14 dní po jeho rozvodu, psali jsme si ještě teda před rozvodem, ale já nebyla ten problém, proč se rozvadeli, no a já se rozvadela cca dva měsíce po našem seznámení, ale s mým ex jsem již 2 roky nezila.Meho,tehdy 11leteho syna, jsem mu predstavila ještě před mým rozvodem…Snad je to srozumitelné :lol:

Nekoukej!
Kelišová 6093 příspěvků 17.03.18 20:48

Zadne seznamovani, at je vezme na vylet a nemusi nikoho s nikym seznamovat

Lama Lama
Hvězda diskuse 46957 příspěvků 1 inzerát 17.03.18 20:52
@Lili píše:
Zadne seznamovani, at je vezme na vylet a nemusi nikoho s nikym seznamovat

což předpokládám zakladatelka právě nechce.
Edit: už chápu

Příspěvek upraven 17.03.18 v 21:01

Knihomyš
Extra třída :D 10458 příspěvků 17.03.18 20:56

My jsme měli děti na prvním rande :lol:
Ale 1) bylo to po rozvodu, 2) děti už znaly druhého nebo třetího partnera své matky, 3) byla to akce bez větších nadějí na zahájení romantického vztahu.

Karlie
Stálice 59 příspěvků 17.03.18 20:58

@Lili To jako že dítě nebude moct chodit k otci, když bude mít přítelkyni nebo novou ženu? To je trochu sobecké…

Nekoukej!
Kelišová 6093 příspěvků 17.03.18 21:01

@Karlie to ale neni ani jako jeho zena

Nekoukej!
Kelišová 6093 příspěvků 17.03.18 21:02

@Lama Lama proc by mela delat neco z ceho je ji zle?

Nekoukej!
Kelišová 6093 příspěvků 17.03.18 21:03

Zakladatelko kolik je detem let?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dekadentní podnik, kokain a honorář 2,5 mega: Sámer Issa ví, jak vytunit křest!

V životě se najdou události a chvíle, které asi nikdy nevymažete z paměti.... číst dále >

Malá vzpomínka na Malou: 12 fotek roztomilé Táni, které jste ještě neviděli!

Říkejte si, co chcete, ale Taťána Malá nám bude chybět! Exministryně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama