Seznámení s rodinou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 07:19
Seznámení s rodinou

Zdravím všechny,
kdyby mi někdo řekl svoji zkušenost nebo kdyby mi třeba odpověděl nějaký muž, budu ráda..

Jde o to, že jsme s přítelem rok a pul z toho 3 měsíce spolu bydlíme ALE on se nechce seznámit s moji rodinou a naopak nechce představit me jeho rodině. Když se ho na to zeptám tak prostě mlčí, ptala jsem se proč se nechce seznámit s moji rodinou a on jen „ne ze bych nechtěl“.. Ale když se zeptam co ma teda za problem, tak uz mlčí..
Meli jsme treba KONEČNĚ jit k jeho mamince, byli jsme domluveni ze jak prijedu na druhy den z oslavy, tak po obede pujdeme a on co.. Sel k ni sam uz rano, ještě nez jsem přijela..

Vim, ze bývalé přítelkyně představil, tak nevim proc nechce představit me.. :( Kdyz to chci resit a dostat z nej nějaký důvod, tak se nedozvim vubec nic, akorat se nastve, ze to zase resim..

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinesmutny klaun2
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 25.07.19 07:22

Co je na tom nejasného? Prostě tě nevidí jako perspektivní známost, to je celé. Sloužíš mu jen jako…dosaď si co chceš.

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 07:25

Zrejme s tebou do budoucna nepocita.

Šáruší
Kelišová 5052 příspěvků 25.07.19 07:30

Není normální, aby po třech letech vztahu tě nepředstavil rodině a nechtěl znát svou. To je absolutně nenormální. Nepočítá s tebou jako s partnerkou životní. Jinak to není možné. A byli jste domluveni a on schválně jel dřív, než jsi přijela, aby ses po třech letech neseznámila s jeho mámou? To je megaúlet. Nejsi partnerkou, se kterou počítá do budoucna.

g.sandova
Kelišová 6221 příspěvků 25.07.19 07:30

To by mi vadilo. Důvod bys měla už dávno vědět.

Lama Lama
Hvězda diskuse 54851 příspěvků 25.07.19 07:35

Taky jsem kámoše s výhodám nepredstavovala a nechtěla jsem být představena.

Russet
Neúnavná pisatelka 18244 příspěvků 25.07.19 07:37
@Šáruší píše:
Není normální, aby po třech letech vztahu tě nepředstavil rodině a nechtěl znát svou. To je absolutně nenormální. Nepočítá s tebou jako s partnerkou životní. Jinak to není možné. A byli jste domluveni a on schválně jel dřív, než jsi přijela, aby ses po třech letech neseznámila s jeho mámou? To je megaúlet. Nejsi partnerkou, se kterou počítá do budoucna.

Rok a půl. No, je to divné.

Osmdesátsedmička
Kecalka 109 příspěvků 25.07.19 07:39

Tak na něj prostě uhoď, jaký má k tomu důvod. To by bylo asi první po tom NEseznámení s maminkou, co bych udělala. Na to Ti řekl co?

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 25.07.19 07:41

Jak uz tu psali ostatni. Taky si myslim, ze s tebou nepocita do budoucna. Je s tebou kvuli vyhodam z toho plynoucich a ceka na jinou. Jinak uz by se davno s vasima seznamil a tebe predstavil doma.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 07:43
@Osmdesátsedmička píše:
Tak na něj prostě uhoď, jaký má k tomu důvod. To by bylo asi první po tom NEseznámení s maminkou, co bych udělala. Na to Ti řekl co?

Nerekne mi nic, bud mlčí a pak ai pripadam jak blba kdyz na nej furt mluvím a on nic.. A nebo uz ho to nebavi poslouchat, tak se naštve, zvedne a jde jinam (do místnosti).. :(

Šáruší
Kelišová 5052 příspěvků 25.07.19 07:44
@Anonymní píše:
Nerekne mi nic, bud mlčí a pak ai pripadam jak blba kdyz na nej furt mluvím a on nic.. A nebo uz ho to nebavi poslouchat, tak se naštve, zvedne a jde jinam (do místnosti).. :(

no to je chování. Prostě nejsi partnerka do budoucna

g.sandova
Kelišová 6221 příspěvků 25.07.19 07:50

Zamýšlel bych se nad tím, zda to má budoucnost.

petula.bir
Závislačka 2509 příspěvků 25.07.19 07:55

Jak píšou ostatní, nechce tě přestavovat jako partnerku protože s tebou nepočítá. 3.roky je fakt dost :think: já přítele vzala k našim když jsem s nim byla týden. A on mě představil mamce asi za 2.mesice, byla pracovně mimo město ale hned jak přijela tak se tam jelo. A to mám 2.deti z předešlého vztahu a partner je mladší než já :lol:
Narovinu bych se zeptala co vidí za problém zda se za tebe stydí nebo s tebou nepočítá v tom případě bych v tomto vztahu nebyla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 07:59
@petula.bir píše:
Jak píšou ostatní, nechce tě přestavovat jako partnerku protože s tebou nepočítá. 3.roky je fakt dost :think: já přítele vzala k našim když jsem s nim byla týden. A on mě představil mamce asi za 2.mesice, byla pracovně mimo město ale hned jak přijela tak se tam jelo. A to mám 2.deti z předešlého vztahu a partner je mladší než já :lol:
Narovinu bych se zeptala co vidí za problém zda se za tebe stydí nebo s tebou nepočítá v tom případě bych v tomto vztahu nebyla.

Nechci se zastávat, dekuji za zkusenost a nazor, jen chci upravit, ze spolu nejsme 3 roky ale rok a pul..

Osmdesátsedmička
Kecalka 109 příspěvků 25.07.19 08:02
@Anonymní píše:
Nerekne mi nic, bud mlčí a pak ai pripadam jak blba kdyz na nej furt mluvím a on nic.. A nebo uz ho to nebavi poslouchat, tak se naštve, zvedne a jde jinam (do místnosti).. :(

Chová se jak malé děcko. Ty bys měla zvážit, jestli chceš s takovým člověkem být. Zeptala bych se ho, jak to s vámi vidí do budoucna. A třeba sourozence nebo kamarády Ti představil?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama