Reklama

Seznámení skrze speed dating

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 02:10
Seznámení skrze speed dating

Zdravím přítomné ženy :kytka:,

chtěl bych se tu zeptat na Vaše zkušenosti se speed datingem. Hledám možnosti, jak bych se mohl seznámit. Měl bych jako muž dlouhou čekací dobu, než se dostanu někam na termín. Tak mě zajímá, jestli se to vyplatí zkoušet. Levné to taky zrovna není. Jak to zhruba probíhá prosím a jaké z toho máte pocity? Neumím si představit, že si za 5 minut něco dokážeme říci. Případne přes kterou agenturu jste to absolvovaly?
Nemám moc čas ani příležitost se někde seznámit osobně. Seznamky jsem před časem zkoušel. Málo žen mělo zájem o vztah. Je to škoda. Celkem bych chtěl si někoho najít do života. Mám celkem co nabídnout do vztahu :).

Mockrát děkuju za odpovědi.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 03:14

Ahoj, jo taky jsem to zkusila, sice to nevyšlo, ale žádná katastrofa. Příjdeš na místo, dostaneš nick name a pak se jde na věc. Holky většinou chodí dřív, organizátor je usadí u stolů a tam čekají. Pak teda přijdou kluci, posadí se k první volné slečně a běží 5 minut. Pak se po nějakém směru kluci přesunou (holky sedí pořád na místě). Po každým rozhovoru si většinou děláš poznámku, kdo to byl (ten nick name) a jestli bys měl zájem o další kontakt. Po skončení celé akce předás organizátorovi seznam těch, kteří ti byli sympatičtí. Tím akce v daný den končí a jestli na místě zustaneš a někoho ještě oslovis, je na tobě. Mailem pak dostaneš seznam kontaktů, kde byla oboustranná shoda. Tedy ty jsi napsal, že je ti sympatický a protějšek taky. Těch 5 stačí, abys minimálně řekl, to ne. Hodně štěstí

Lada84
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 08.05.18 07:34

Diky speed datingu mam uz 8 let sveho muze a spolu tri deti :srdce: Fandim ti!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 07:50

Taky zrovna přemýšlím, že do toho půjdu…nemam co ztratit.

marketak5
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 5 inzerátů 08.05.18 08:02

Jednu dobu jsem taky chodila. Jak už bylo napsané, těch pět minut je akorát na to poznat, kdo opravdu ne :lol:. A že těch taky pár je.. A to nejsem vybirava tolik.. Ale to je všude. Nicméně s jedním mi to na pár měsíců taky vyšlo. Myslím že fajn způsob na seznámení. Jen postřeh, já chodila od jedné agentury víckrát a časem to byla chyba, pac se lidi, někteří, opakovali. No já taky že :P

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 08:34

Anonym nebo smazat - osobní. Manžel tam chodil než jsme se seznámili (na seznamce samozřejmě ;) ) a prý slečny tam jsou celkem slušné, vzdělané atd. Ale říkal, že těch 5 min je hrozně málo. S jednou snad i chvíli chodil, ale nebylo to ono. No a pak jsme se našli na seznamce a jsme spolu už 7 let. Takže nehazej flintu do žita. Já manžela hledal po seznamkach cca 5 let. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 08:48

Ja myslim, ze je to o stesti. Protoze, co si budeme povidat, i jedna schuzka stoji par stovek a sance na uspech valna neni, kdyz je tam cca 10-15 protejsku. Ale nahoda je blbec :)
Kazdopadne ja byla zklamana, ze za ty prachy nebyl ani blby drink na uvitanou. A ja narazila na skupinu slusnych podivinu. Ale byla tam jedna nadherna holka. To jsem myslela, ze je snad nastrcena.
A chodit tam, dokad nekoho nepotkam, tak jsem bez penez, pokud na me nesedne stesti hned na prvni nebo druhe akci.
Ale je to fajn na odbourani strachu z mluveni s opacnym pohlavi.
Klidne to zkus. Zkusenost dobra.

Elishka1
Závislačka 2577 příspěvků 08.05.18 09:03

Příbuzná tam našla, přes rok jim to vydrzelo. Už sice spolu nejsou, byl to trochu psychopat, ale jinak v životě uspesny

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 20:31

Děkuju holky za info :kytka:. Mě přijde totiž, že za 5 minut to je už zavisle na vzhledu. To se stihnu představit a tot vse. Ani nemám šanci cokoli zjistit o ní. Ale je dobrý, že na todle se přihlásí jen lidi co se chtějí zkusit opravdu někoho potkat. Navíc odbourat stres, že tam půjdou :).
Zakladatel

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 20:32
@Lada84 píše:
Diky speed datingu mam uz 8 let sveho muze a spolu tri deti :srdce: Fandim ti!

Super :palec:. To ti přeju
Zakladatel

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 20:36
@Anonymní píše:
Taky zrovna přemýšlím, že do toho půjdu…nemam co ztratit.

Krom pár stovek se mi to zdá jako fajn možnost. Holky mají často velkou slevu navíc. Já ty peníze za to jsem schopen dát. Je to takové rande naslepo s víc holkama.
Zakladatel

Uživatel je onlineČerná vdova
Echt Kelišová 8515 příspěvků 08.05.18 20:38
@Anonymní píše:
Zdravím přítomné ženy :kytka:,

chtěl bych se tu zeptat na Vaše zkušenosti se speed datingem. Hledám možnosti, jak bych se mohl seznámit. Měl bych jako muž dlouhou čekací dobu, než se dostanu někam na termín. Tak mě zajímá, jestli se to vyplatí zkoušet. Levné to taky zrovna není. Jak to zhruba probíhá prosím a jaké z toho máte pocity? Neumím si představit, že si za 5 minut něco dokážeme říci. Případne přes kterou agenturu jste to absolvovaly?
Nemám moc čas ani příležitost se někde seznámit osobně. Seznamky jsem před časem zkoušel. Málo žen mělo zájem o vztah. Je to škoda. Celkem bych chtěl si někoho najít do života. Mám celkem co nabídnout do vztahu :).

Mockrát děkuju za odpovědi.

Neříkej mi, že jako muž budeš dlouho čekat, protože co jsem se tak dívala, tak měsíce dopředu bylo obsazeno pro ženy a muži měli volno.
5 minut na celkový dojem bohatě stačí. Někdy i těch 5 minut může být zatraceně dlouhá doba.
Já s tímto vlastní zkušenost nemám.
Přeju Ti hodně štěstí :palec:.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 20:42
@Černá vdova píše:
Neříkej mi, že jako muž budeš dlouho čekat, protože co jsem se tak dívala, tak měsíce dopředu bylo obsazeno pro ženy a muži měli volno.
5 minut na celkový dojem bohatě stačí. Někdy i těch 5 minut může být zatraceně dlouhá doba.
Já s tímto vlastní zkušenost nemám.
Přeju Ti hodně štěstí :palec:.

Děkuju ti. Ja sledoval jen mou věkovou kategorii (tedy kolem 30 let). Bylo vždy obsazeno pro muže. Ženy často volno a se slevou. Dostal bych se až tak za měsíc možná dele. Neprohledal jsem ale všecky agentury.

Uživatel je onlineČerná vdova
Echt Kelišová 8515 příspěvků 08.05.18 21:02
@Anonymní píše:
Děkuju ti. Ja sledoval jen mou věkovou kategorii (tedy kolem 30 let). Bylo vždy obsazeno pro muže. Ženy často volno a se slevou. Dostal bych se až tak za měsíc možná dele. Neprohledal jsem ale všecky agentury.

Tak to jsem překvapená, protože jsem měla dojem, že obsazeno mívají jen ženy a to ve většině věkových kategorií.

Měsíc uteče jak voda, když se přihlásíš, budeš mít to místo jisté a za chvíli už budeš sedět za stolečkem…

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1016 příspěvků 08.05.18 23:57

Ja myslim, ze tech 5 minut je akorat. Ono lidi aspon zbytecne neztracej cas, kdyz si treba nejsou sympaticti a vetsine to do tech 5 minut je jasny. Nikdy jsem na tom nebyl, ale asi bych to videl na to predstaveni, vymenit si info jestli jsou detni/bezdetni, v jakem oboru pracuje a treba nejaky zajmy. Spolecne s tim vzhledem, plus treba jak je sympaticky clovek svou mimikou, hlasem, to asi staci na prvni zhodnoceni zda pokracovat.

Ale predstavuju si to dost takove ucelove a vypocitave, ze ti lidi proste budou spise hodne pragmaticti a hlavne zensky pujdou po kandidatech na rodinu a rychle zabreznuti. :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama