Seznámení v mladém věku

4
9.8.20 15:48

Seznámení v mladém věku

Prosím mohl/mohla by mi někdo dát radu jak se vůbec v dnešní době dá seznámit?
Mám 27 let a nikdy jsem neměl vztah, asi před rokem jsem se to rozhodl změnit, ale nejde to.
Na internetových seznamkach mi na inzerát nikdo neodpověděl, a když sem někomu já napsal, tak taky bez reakce.
Badoo a Tinder kde každou potřebuji stovka kluků jsme radši nevyzkoušel vůbec.
Seznamovací agentura a speed dating je pro lidí +35. Moji známí sedí doma u počítače a nikam nechodí.
U nás v práci jsou jen vdane ženy s manželi.
Zajímalo by mě jestli je vůbec možné se někde v dnešní době vůbec seznámit?
Na jaké místo a záliby chodí holky ve věku do 25 let?
Rovněž mi přijde jako nesmysl někde oslovovat holky jako třeba na ulici, v MHD v kavárně nebo podobné věci.
Budu rád za každý typ a odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5220
9.8.20 15:58

Já jsem se pokaždé seznámila přes kamarada/kamaradku. Akorát teda nemám kámoše co sedí doma za PC, ale žijí aktivní život :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mišu G
9.8.20 16:01

A už jsi měl alespoň holku v posteli nebo taky ne?

• Citovat
  • Nahlásit
1023
9.8.20 16:11
@Mišu G píše:
A už jsi měl alespoň holku v posteli nebo taky ne?

Tak to by mě zajímalo, k čemu ti tahle informace bude?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 16:20

Moc ti nepomuzu. Mam za sebou 3 vztahy, kdy jsem se seznamila v souvislosti se zamestnanim a jednou pres znameho. Za toho jsem nyni stastne vdana.

• Citovat
  • Nahlásit
9.8.20 16:27

Já jsem se s dvěma ex seznámila přes kamarády. Většinu života jsem se ale věnovala tanci v souboru, takže jsem měla kolem sebe hodně kamarádů, jezdili jsme na festivaly, zájezdy a pod, takže nouze o seznamování nebyla. S posledním (aktuálním) přítelem jsem se ale seznámila právě přes Badoo. Přítel je stejný typ jak popisuješ - sedí za PC, spíš introvert (je to programátor, takže to není překvapení). Když píšeš, že jsi to nezkusil, možná by to stálo za zvážení. Nebo si najít koníček/začít dělat sport a zapojit se do jiné party lidí…už se mi stalo i to, že mě oslovil kluk ve fitku a nepovažuju to za trapné. Chvíli jsme si povídali a slušně jsem jeho pozvání odmítla, protože přítele mám, ale jak jsem psala, hloupé mi to nepřišlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1547
9.8.20 16:28
@Raistonuk píše:
Prosím mohl/mohla by mi někdo dát radu jak se vůbec v dnešní době dá seznámit?
Mám 27 let a nikdy jsem neměl vztah, asi před rokem jsem se to rozhodl změnit, ale nejde to.
Na internetových seznamkach mi na inzerát nikdo neodpověděl, a když sem někomu já napsal, tak taky bez reakce.
Badoo a Tinder kde každou potřebuji stovka kluků jsme radši nevyzkoušel vůbec.
Seznamovací agentura a speed dating je pro lidí +35.Moji známí sedí doma u počítače a nikam nechodí.
U nás v práci jsou jen vdane ženy s manželi.
Zajímalo by mě jestli je vůbec možné se někde v dnešní době vůbec seznámit?
Na jaké místo a záliby chodí holky ve věku do 25 let?
Rovněž mi přijde jako nesmysl někde oslovovat holky jako třeba na ulici, v MHD v kavárně nebo podobné věci.
Budu rád za každý typ a odpověď.

Jak jsi přišel na to, že seznamovací agentura a speed dating je pro lidi 35+?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
9.8.20 16:39

Ja se seznamila se současným pritelem na seznamce a funguje to super :nevim: bylo to poprvé co jsem nějakou seznamku zkoušela, byla to myslím nejaka seznamka do telefonu :nevim:
Jinak jsem také poznala i přes přátelé nebo někde na akcích třeba ale to nevyšlo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3737
9.8.20 16:46
@fera21 píše:
Tak to by mě zajímalo, k čemu ti tahle informace bude?

Přesně tak také nechápu k čemu je to důležité vědět? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1023
9.8.20 17:08
@katyca píše:
Přesně tak také nechápu k čemu je to důležité vědět? :roll:

Já tuším k čemu, tak mě zajímá, jestli jsem se trefil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
9.8.20 17:19
@Moringa píše:
Jak jsi přišel na to, že seznamovací agentura a speed dating je pro lidi 35+?

Protože je hrozně málo akcí třeba jen 2 za rok pro lidi 25-35 let a ženy o to nemají zájem. Třeba na akci pro 5 žen a 5 mužů se přihlásí hned 5 mužů a žen jen 1 nebo dvě. A seznamovací agentuře přece nebude 22 lety holka platit peníze aby ji našli vztah ne snad?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
9.8.20 17:20
@fera21 píše:
Já tuším k čemu, tak mě zajímá, jestli jsem se trefil.

Vůbec ten jeho blábol netěšte prosím, já to beru jako trapnou provokaci ne jako :) radu nebo příspěvek do diskuze!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
367
9.8.20 17:26

Na jake misto chodi holky ve veku do 25 let? Vinarna, kavarna, bar, diskoteka, vysoka skola. :mrgreen: Koupaliste, nakupni centrum… To je moznosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 17:31

...

Drive sem se seznamovala na diskotekach, pozdeji na seznamkach( libim se ti, badoo - vetsinou sexuchtivy nadrzenci, stesti…) posledniho sem nasla na placene seznamce edarling a za toho jsem stastne vdana…rak asi tak

• Citovat
  • Nahlásit
1023
9.8.20 17:36
@Raistonuk píše:
Vůbec ten jeho blábol netěšte prosím, já to beru jako trapnou provokaci ne jako :) radu nebo příspěvek do diskuze!!

Napsala to ženská, ber to jako takovej podnět k posouzení, jestli nejsou chvíle, kdy je chlapovi líp samotnýmu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama