Seznámení - vážný vztah

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
22
22.12.21 11:38

Seznámení - vážný vztah

Ahoj všem návštěvníkům,
možná je to zde zcestné, ale možná také ne. Našla by se tady maminka s dětmi toužící po vážném vztahu, stále se nevzdala a sní třeba po zklamání v koutku duše po spokojené ucelené rodině? Je mi 43let, svobodný, bezdětný, mou povahu soudit nechci. Život a štěstí se někdy skrývá za náhodou, tak proč tyto věci nenajít zrovna tady? Za případné odpovědi budu vděčný a rád pošlu odpovědi a podrobnosti o sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8102
22.12.21 12:15

43let, svobodný, bezdětný. Žádná svéprávná po někom s takovou drtivou diagnózou ani neštěkne, sry. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5290
22.12.21 12:21
@Zumpa píše:
43let, svobodný, bezdětný. Žádná svéprávná po někom s takovou drtivou diagnózou ani neštěkne, sry. :mrgreen:

Třeba se chce na starý kolena už usadit :lol: vdavekchtivych dam zde bude jistě dost. Ať sem dá fotku a třeba se ještě děvčata poperou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1525
22.12.21 13:01

Oceňuji snahu, ale mezi námi ženami se takovým mužům vyhýbáme. Svítí nám totiž červená kontrolka, že je ten muž tak dlouho sám a bez dětí.
Jakmile ještě nemá ani žádný majetek, tak to je vůbec divné :D Nejde o to být zlatokopkou, ale spíš je ve vzduchu otázka: „Co sakra celý svůj život dělal?“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6718
22.12.21 13:12
@Zumpa píše:
43let, svobodný, bezdětný. Žádná svéprávná po někom s takovou drtivou diagnózou ani neštěkne, sry. :mrgreen:

Taky bych cekala par kostlivcu mozna celou kostnici. Ale treba mel dlouhy vztah..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14304
22.12.21 13:30
@lilith1 píše:
Taky bych cekala par kostlivcu mozna celou kostnici. Ale treba mel dlouhy vztah..

se svou matkou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
22.12.21 13:40

Pro všechny vnímavé rýpaly: Třeba měl dlouhodobý vztah s partnerkou, která nemůže mít děti a finančně zajištěný je. Ale je pravdou, že zde je většina lidí dokonalá a není zde důvod se rozepisovat….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14304
22.12.21 14:19
@Lubo78 píše:
Pro všechny vnímavé rýpaly: Třeba měl dlouhodobý vztah s partnerkou, která nemůže mít děti a finančně zajištěný je. Ale je pravdou, že zde je většina lidí dokonalá a není zde důvod se rozepisovat….

Většina lidí se nesnaží seznámit tady, ale v reálném světě. Takže pokud to někdo zkouší tady, tak pro to bude mít asi nějaký důvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6718
22.12.21 14:19
@Prof. Farnsworth píše:
se svou matkou

To je taky mozne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.12.21 15:20

Neřeš hloupé příspěvky. Mně je 45, mám tedy dvě děti, reálně je to tak, že už zůstanu sama. Po pětadvacetiletém manželství si manžel našel milenku, takže jsem ho poslala k šípku. Seznamování v reálu je utopie, od matury jsem s ním, věrně ho milovala, ani bych nevěděla, jak se se seznamovat. Seznamky to je ještě děsivější. Takže chápu, o co se snažíš. Jen nevím, jestli tady je to to správné. Spíš se na tebe sesypou a ty příspěvky budou zlé a útočné. Už to začalo.

• Citovat
  • Nahlásit
22
22.12.21 15:32

V životě potkáme různé typy lidí a jsem rád, že se kromě negativních reakcí (pro mě nepochopitelných) našly především v soukromé zprávě i pozitivní. Jdu štěstí naproti ;-). A díky za podporu ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2214
22.12.21 15:35
@Lubo78 píše:
Ahoj všem návštěvníkům,
možná je to zde zcestné, ale možná také ne. Našla by se tady maminka s dětmi toužící po vážném vztahu, stále se nevzdala a sní třeba po zklamání v koutku duše po spokojené ucelené rodině? Je mi 43let, svobodný, bezdětný, mou povahu soudit nechci. Život a štěstí se někdy skrývá za náhodou, tak proč tyto věci nenajít zrovna tady? Za případné odpovědi budu vděčný a rád pošlu odpovědi a podrobnosti o sobě.

Za prvé je tu rubrika On hledá ji, ona hledá jeho. Dávat to do Sama s dětmi je poněkud, jak to říct, radši nic.
Za druhé psát něco o náhodě mi připadá celkem divné v kontextu, kdy sem jdeš přesně za tímhle účelem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat