Seznámení venku a následná komunikace on-line

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.10.21 20:27

Seznámení venku a následná komunikace on-line

Jsem muž, 23 let. Již mnohokrát jsem se seznámil s dívkou na akci nebo venku v létě. Povídali jsme si v neformálně a vtipně, dívce jsem se v hodně případech dle jejího chování líbil.
Došlo na předání fb, párkrát mi ho dokonce sama nabídla.
Ale potom vždy nastává problém. Když jsem po našem rozloučení v rozmezí jednoho až pár dnů napsal, tak jsem to obvykle moc nenatahoval a dívku pozval ven.
Buď odmítla s tím, že nemá čas nebo přijala, ale dva dny před schůzkou se omluvila kvůli zaneprázdněnosti.
Vždy ji zkusím pozvat znovu, výjimečně potřetí. Dál už je mi to blbé, protože nemám ve zvyku obtěžovat kohokoliv a mám i svou důstojnost. Nikdy nejsem dotěrný, ani příliš zdvořilý, ale zároveň dávám najevo zájem.
Ovšem výsledek nula nic nic.
Podotýkám, že pokud si s ní píšu dýl, dopadne to ještě hůř, protože na pozvání už často ani nezareaguje.
Měl bych být trpělivější nebo bych měl změnit něco jiného? Jaký způsob komunikace se líbí Vám?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4303
21.10.21 20:31

Hele, mne se libi, jak to delas. Opakuj si:9 nechce, desata da ;) trenuj se v konverzaci, vybrušuj humor, ono to scvakne. Jsi mlady, neboj :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16822
21.10.21 20:37

Nemusíš dělat špatně nic, spíš jsi nezaujal celkově…mně, kdyby se chlap líbil, tak je mi jedno, jakým způsobem mě osloví, kdy mě pozve ven atd, to nehraje roli…podle popisu to na mě působí, že si vybíráš špatné typy, asi typ Barbie, hezké a namyšlené, co mají spoustu dalších nápadníků…zkus nějakou normální holku, ta bude za zájem ráda a ven třeba půjde ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9750
21.10.21 20:51

A nemáš na tom fcb něco zavadnyho? Třeba fotky s bejvalkou :D je to divný, pokud máš pocit, že mají zájem, že by si to pak rozmyslely… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.21 21:02

@Tarinka kdepak, jen profilovku, soukromí na internetu si hlídám

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.21 21:05

@Sonarka Hezké ano, ale barbíny rozhodně ne

• Citovat
  • Nahlásit
2786
21.10.21 21:13
@Anonymní píše:
Jsem muž, 23 let. Již mnohokrát jsem se seznámil s dívkou na akci nebo venku v létě. Povídali jsme si v neformálně a vtipně, dívce jsem se v hodně případech dle jejího chování líbil.
Došlo na předání fb, párkrát mi ho dokonce sama nabídla.
Ale potom vždy nastává problém. Když jsem po našem rozloučení v rozmezí jednoho až pár dnů napsal, tak jsem to obvykle moc nenatahoval a dívku pozval ven.
Buď odmítla s tím, že nemá čas nebo přijala, ale dva dny před schůzkou se omluvila kvůli zaneprázdněnosti.
Vždy ji zkusím pozvat znovu, výjimečně potřetí. Dál už je mi to blbé, protože nemám ve zvyku obtěžovat kohokoliv a mám i svou důstojnost. Nikdy nejsem dotěrný, ani příliš zdvořilý, ale zároveň dávám najevo zájem.
Ovšem výsledek nula nic nic.
Podotýkám, že pokud si s ní píšu dýl, dopadne to ještě hůř, protože na pozvání už často ani nezareaguje.
Měl bych být trpělivější nebo bych měl změnit něco jiného? Jaký způsob komunikace se líbí Vám?

Toto co popisuješ bych jako holka vůbec nebrala jako pokus kluka o sblížení. Sice fb nemám, ale kdybych měla a dala ho v tech letech novému známému, také bych to nemyslela jako že s nim chci chodit. Ono totiž hodně lidí dává své kontakty, že třeba čeká, že mu budou nabízené nové akce, nejaká nová zábava, kde se dá ve vsi slušnosti pobavit a poznat nové lidi.

Takže chápu že ty holky byly v rozpacích a už se neozvaly.

Za mně se pokusit přímo na té akci holku někam pozvat. A hned budeš vidět na čem jsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
670
21.10.21 21:15

Zas tak moc jsi nezaujal. Jsi pro ní milý a vtipný, tak ti dala ze zdvořilosti kontakt, aby ti zlepšila den a možná s tebou i ze zvědavosti něco popsala, ale na rande to holt nevidí… píši z vlastní zkušenosti. Už jsem tohle ale eliminovala a naučila jsem se sdělovat, že jsem zadaná. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
768
21.10.21 22:20
@LadyDelRey píše:
Zas tak moc jsi nezaujal. Jsi pro ní milý a vtipný, tak ti dala ze zdvořilosti kontakt, aby ti zlepšila den a možná s tebou i ze zvědavosti něco popsala, ale na rande to holt nevidí… píši z vlastní zkušenosti. Už jsem tohle ale eliminovala a naučila jsem se sdělovat, že jsem zadaná. :lol:

přikláním se k témuž názoru, asi byly jen milé, ale ve skutečnosti jsi je nezaujal ani na poprve

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
124
21.10.21 23:47

Z toho popisu bych řekla, že si tě přidali na FB jako nového kamaráda, který je vtipný a zábavný, ale víc nezaujal. Možná jsi ty signály špatně pochopil. Vítej ve friendzoně.

Ale nevzdávej se, někde tam bude i ta, které se vážně líbit budeš a tvoje pozváni příjme. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3417
22.10.21 08:54

Asi bys měl vědět, že to, když si žena s někým povídá a dobře se u toho baví, automaticky neznamená, že ji dotyčný přitahuje a má zájem navázat bližší kontakt. Holt asi moc neumíš číst v dívčích tvářích :lol:

A ani mezi přáteli na Facebooku my ženy nemáme jen potenciální či bývalé partnery, ale taky kamarády, spolužáky a dokonce i známé ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3417
22.10.21 09:01

Abych byla konkrétní, já například mám par kamarádů/známých, které znám léta, potkáváme se pravidelně na různých akcích, máme dost společných zážitků, smejeme se stejnym vtipům, ale přesto tam nikdy nebylo “to ono”, co by nas motivovalo navazovat jiný než přátelský vztah :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat