Seznámila se některá přes seznamovací agenturu?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 18:03
Seznámila se některá přes seznamovací agenturu?

Milé maminky, otázka je jasná. Podotýkám, že myslím agenturu /ne žádný seznamovací web/. Oml.se za anonym, osob. důvody. Děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Detsa
Extra třída :D 11044 příspěvků 17.08.18 18:54

Sice neseznámil, ale trochu přemýšlím, jak todle může fungovat. To ti přímo dohodí partnera, který se tam taky přihlásil, nebo to je taková psychologická pomoc a vedou tě ? :think:

leisa
Kecalka 285 příspěvků 17.08.18 19:07

Seznámila jsem se na mezinárodní seznamce lavaplace.com Zadáš si tam požadavky a vyjedou ti tam shody.
Jsme spolu již 9 let, z toho 7 let manželé a žijeme s manželem za velkou louží.
V době seznámení nás dělil celý oceán, chvála internetu, že dokáže spojit a dát dohromady lidi z různých koutů světa ;)

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 21756 příspěvků 17.08.18 19:30

Moje kamarádka se seznámila přes sex seznamku. Hledala nezávazně, on taky, na sex. No a už je z toho několikaleté manželství a dítě.

GirlsNick
Kecalka 409 příspěvků 17.08.18 20:12

Je fakt, že ta sex seznamka přitáhla víc lidí než bych řekla :dance: @Bábrdl

Detsa
Extra třída :D 11044 příspěvků 17.08.18 20:13
@GirlsNick píše:
Je fakt, že ta sex seznamka přitáhla víc lidí než bych řekla :dance: @Bábrdl

Já jsem tam vydržel asi 10 minut :mrgreen:. Přijde mi to hrozně nepřirozený domlouvat se jen na sex

GirlsNick
Kecalka 409 příspěvků 17.08.18 20:16

@Detsa Je fakt, že já jsem si to taky musela vyzkoušet jaký to je :-)
Jen škoda, že z 98% z těch chlapů přímo kapala zoufalost a to je tak strašně odpudivý :zed:

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 21756 příspěvků 17.08.18 20:31

J8 znám ženský, co tam chodí a tvrdí, že si tam prostě můžeš vyplnit sexuální fantazie.

Fakt šeredy (z mého pohledu) si nahvízdají, že chtějí jen kluka 20-25, co posiluje, nechají si naposílat fotky a pak si s nima užívají. Někdy fakt zíráš - kluk jak model a jde do toho. Klidně naposílá fotky v rouše Adamově cizí ženské.

Tak, pro mne by to nebylo, jsem monogamní a tak… :cert: :mrgreen: Ale je dobrý vědět, že ta možnost je.

GirlsNick
Kecalka 409 příspěvků 17.08.18 20:34

@Bábrdl Některým chlapcům je to fakt jedno na co vlezou :-) Hlavně, že si vrznou :D

Detsa
Extra třída :D 11044 příspěvků 17.08.18 20:36
@GirlsNick píše:
@Detsa Je fakt, že já jsem si to taky musela vyzkoušet jaký to je :-)
Jen škoda, že z 98% z těch chlapů přímo kapala zoufalost a to je tak strašně odpudivý :zed:

Já jsem bohužel trochu romanticky založený, takže inzeráty žen s nahýma fotkama nebo detailní texty, co tam posílaly, jsou na mě zkrátka už přes čáru, když je vůbec neznám :).
Ale závidím lidem, co se takhle umí seznamovat. Mám za to, že to musí mít daleko lehčí v životě v tomhle ohledu.

Uživatel je onlineSandokanos
Ukecaná baba ;) 1636 příspěvků 17.08.18 20:38
@Bábrdl píše:
J8 znám ženský, co tam chodí a tvrdí, že si tam prostě můžeš vyplnit sexuální fantazie.

Fakt šeredy (z mého pohledu) si nahvízdají, že chtějí jen kluka 20-25, co posiluje, nechají si naposílat fotky a pak si s nima užívají. Někdy fakt zíráš - kluk jak model a jde do toho. Klidně naposílá fotky v rouše Adamově cizí ženské.

Tak, pro mne by to nebylo, jsem monogamní a tak… :cert: :mrgreen: Ale je dobrý vědět, že ta možnost je.

Jenomze jak jsem mnohokrat rikal, to je obecne problem vetsiny seznamek, ze tam nejsou opravdu hezky holky, nebo tam maji jen fotky pro pozvednuti ega a chteji videt ty mraky vzkazu a lichotek a realne se neschazi. :think: Ze tam jsou tuctovky nebo podprumer, ktery se hure seznamuje. Peknou holku bali vsude porad, v praci, na ulici, ve fitku atd. :think: Kdezto kluci tam muzou byt pekni, jen si netroufnou balit primo. :think:

Uživatel je onlineSandokanos
Ukecaná baba ;) 1636 příspěvků 17.08.18 20:40
@Detsa píše:
Já jsem bohužel trochu romanticky založený, takže inzeráty žen s nahýma fotkama nebo detailní texty, co tam posílaly, jsou na mě zkrátka už přes čáru, když je vůbec neznám :).
Ale závidím lidem, co se takhle umí seznamovat. Mám za to, že to musí mít daleko lehčí v životě v tomhle ohledu.

Kluku, citim z tebe strasne takovy ten pristup a kategorii hodny trouba, dobry kamarad apod… Zensky jsou od prirody na kukani a oni to chtej taky a maji to rady, kdyz jde na to muz primo, jen musi hrat trochu divadlo. :think:

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 21756 příspěvků 17.08.18 20:44
@Sandokanos píše:
Jenomze jak jsem mnohokrat rikal, to je obecne problem vetsiny seznamek, ze tam nejsou opravdu hezky holky, nebo tam maji jen fotky pro pozvednuti ega a chteji videt ty mraky vzkazu a lichotek a realne se neschazi. :think: Ze tam jsou tuctovky nebo podprumer, ktery se hure seznamuje. Peknou holku bali vsude porad, v praci, na ulici, ve fitku atd. :think: Kdezto kluci tam muzou byt pekni, jen si netroufnou balit primo. :think:

Tak hezká holka se nepotřebuje seznamovat na seznamce. :mrgreen: Tím spíš na sexseznamce. Tam jsou jen profesionálky/hol­ky, co hledají nějaké extra praktiky/postarší kuguárky, které ale mají vysoké nároky.

Podle mě si na sexseznamce většinou zadarmo zasouloží jen fakt pohlední mladí chlapi. :think: A to ještě se starší dámou.

Moje kolegyně 45+, 10 kg nad, těžko může oslovovat dvacetileté zajochy ve fitku, když si chce zařádit. Na sexseznamce stačí inzerát a může si vybírat z desítek odpovědí. :nevim: :mrgreen:

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 21756 příspěvků 17.08.18 20:47
@Sandokanos píše:
Kluku, citim z tebe strasne takovy ten pristup a kategorii hodny trouba, dobry kamarad apod… Zensky jsou od prirody na kukani a oni to chtej taky a maji to rady, kdyz jde na to muz primo, jen musi hrat trochu divadlo. :think:

Podle mě si spíš zasouloží „hodný trouba“, než takový ten oslizlý typ „ženský jsou na kukání vole.“

Ovšem pokud máte datum narození 199X, six pack, hustou kštici a mrštný jazyk, zakukáte si oba, ať jste takoví, nebo makoví.

Detsa
Extra třída :D 11044 příspěvků 17.08.18 20:48
@Sandokanos píše:
Jenomze jak jsem mnohokrat rikal, to je obecne problem vetsiny seznamek, ze tam nejsou opravdu hezky holky, nebo tam maji jen fotky pro pozvednuti ega a chteji videt ty mraky vzkazu a lichotek a realne se neschazi. :think: Ze tam jsou tuctovky nebo podprumer, ktery se hure seznamuje. Peknou holku bali vsude porad, v praci, na ulici, ve fitku atd. :think: Kdezto kluci tam muzou byt pekni, jen si netroufnou balit primo. :think:

To bych úplně neřekl, že tam nejsou hezký holky. Je jich tam požehnaně. Ale spíš bych řekl, že velký problém je hlavně v tom, že tam holky mají velký až nekonečný výběr z kluků, co jim píše. Díky tomu má pak většina holek tendence udělat si velká kritéria k odepsání a filtrovat to ve velkým. Vyniknou jen skutečně ti s něčím výjimečným (buď povedenou fotografií a nebo se trefí textem do jejího vkusu). Každou chybu potrestá neodepsáním a tím vzniká hlavní problém všech seznamek. Ale přitom v realitě mohla vyhodit několik dobrých zájemců. Osobní setkání je prostě vždycky úplně něco jiného. Stejně jako nepovedená fotografie, textový projev. Každá taková chyba je tam potrestána, i když to vůbec nemusíš vidět.
Výsledny efekt je pak takový, že holky odchází zklamané ze seznamek z důvodu velkého množství sexuálních lovců a zoufalců, co o ně mají zájem a kluci zase, že jim odepíše jen minimální množství holek.
Chce to fakt obrovskou dávku štěstí na seznamkách, aby se zadařilo - myslím tedy na vztah nebo něco víc.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Jaký je rozdíl mezi kartáčkem s 3D technologií a sonickým kartáčkem na zuby?

Pokud jste se rozhodli pro investici do elektrického zubního kartáčku, měli... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >