Seznámily jste se i s dvěma dětmi, resp. s miminkem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Barbuchacha
Nováček 9 příspěvků 18.05.19 20:38
Seznámily jste se i s dvěma dětmi, resp. s miminkem?

Dobrý den maminky, moc by mě zajímaly Vaše pozitivní zkušenosti, jak jste se seznámily s mužem i přes omezené možnosti, vyplývající ze střídavé péče o dvě malé děti, hlavně tedy plně a často kojené miminko (to ve střídavce zatím není). Tento krok mě čeká, seznámení samozřejmě není to první na co bych v téhle situaci myslela, ale pozitivní motivace by mi moc pomohla… Hlavně by mě tedy zajímalo kde, na jakých místech, akcích, může maminka s miminkem někoho potkat… Předem moc děkuji :potlesk:

Reakce:
janickaIII
Závislačka 4071 příspěvků 18.05.19 20:43

@Barbuchacha tak tohle by me, ciste ze zvedavosti, take zajimalo. :D

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1044 příspěvků 18.05.19 21:10

Tak já se toho taky bála, zustala jsem sama se dvema detmi(take malými)…Byla jsem asi pul roku na seznamce, probehly nejake schuzky a viceméně nebyl problém, tem mužum nevadilo, že mám deti.ALe me nejak nezaujali, tak jsem to stopla.Pak jsem se vrátila do práce po MD- pracuji v mateřské školce jako učitelka a bylo mi jasné, že tam neni možnost seznámeni…Hmm a opak byl pravdou ;).Před rokem si me tam všiml jeden tatinek, co tam mel syna.Byl rozvedený a já ho prý zaujala. Navíc tento tatínek je značne bohaty, sponzoroval nám nejaké akce a v podstate kolegyně po něm slintaly.No on si našel mé jméno na fb, napsal mi, jestli by me mohl nekdy pozvat na kafe, já odolávala(nechtela jsem ho, rikala jsem si pracháč, ten muže mít bab a já už se nechci zklamat)..Jenomže on se nedal, psal dál, hodne jsme si po psaní rozuměli a tak jsem nakonec s ním na to kafe sla. A od te doby jsem vlastne porad spolu. Zjistila jsem, že je to hodný chlap a užívám si s nim i s detma zivota, zrovna v pátek jsme prileteli z Kanárských ostrovů, na které me pozval.Jsme spolu rok a timto chci rict, že ty proplakané noci kvuli byvalemu priteli za to stáli, protože diky rozchodu s ex mám mnohem lepšího chlapa, takže maminky nezoufejte, oni ti praví nekde cekaji!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 21:20

Já si psala s jedním asi měsíc před porodem, pak jsme si i volali a sešli se nakonec 10 dnů po porodu a od té doby jsme spolu. Jsou to teď 3 roky.. on i jeho rodina přijali mimco jako vlastní :relaxed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 21:51

Tvl ženy? To jako fakt? Tak to by mě zajímalo, kde dělám chybu :think:

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1439 příspěvků 18.05.19 21:53

My jeli na vylet. Dceri byli 2roky a uplne pecka. Neco jinyho by bylo, kdyby ji bylo 6 a vic. To uz ty decka asi vezmou jinak.

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 18.05.19 22:07

Ja byla s dcerou od jejího narození sama, na seznamku bych nikdy nesla, moc tomu neverim, ja verim na to, ze práva laska prijde necekane :D. S par muzi to vypadalali nadějné, ale pak jsem si nakonec vzdy nejak nerozuměli.
A ted s mym pritelem jsme spolu 7 let a seznamili jsme se v Rakousku, dceri bylo 8 let a muj pritel vzdy byl a je super otec :kytka:

Barbuchacha
Nováček 9 příspěvků 18.05.19 22:37

To je krása ženy! Obzvlášť s tou školkou… Ach :kytka:

Váš příspěvek
Reklama