Seznámili jste se v práci? Jak to celé probíhalo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 21:15
Seznámily jste se v práci? Jak to celé probíhalo?

Ahoj, holky, mám takový zvídavý dotaz. Kolik z Vás našlo chlapa v práci? Všude slýchám, jak nejlepší taktikou je přístup „co je v domě, není pro mně“, nicméně na druhou stranu jsme teď četla nějaký článek, že prý 70 % párů se seznámí právě v zaměstnání. Jak to bylo u Vás, pokud máte tuto zkušenost?
Mně v sekci pobíhá několik sympatických chlapíků, o kterých i vím, že jsou nezadaní, bavíme se, když se potkáme, ráda bych je poznala blíž, ale samozřejmě pozvat je někam by bylo asi trochu přes čáru:)) alespoň zatím, zas tak dobře se neznáme.
Jak se vyvinuly Vaše pracovní románky?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1238 příspěvků 03.04.18 21:17
@koukolka_makova píše:
Ahoj, holky, mám takový zvídavý dotaz. Kolik z Vás našlo chlapa v práci? Všude slýchám, jak nejlepší taktikou je přístup „co je v domě, není pro mně“, nicméně na druhou stranu jsme teď četla nějaký článek, že prý 70 % párů se seznámí právě v zaměstnání. Jak to bylo u Vás, pokud máte tuto zkušenost?
Mně v sekci pobíhá několik sympatických chlapíků, o kterých i vím, že jsou nezadaní, bavíme se, když se potkáme, ráda bych je poznala blíž, ale samozřejmě pozvat je někam by bylo asi trochu přes čáru:)) alespoň zatím, zas tak dobře se neznáme.
Jak se vyvinuly Vaše pracovní románky?

70% paru, ze se poznalo v zamestnani? No to asi ne. 8o Jinak je to logicky, lidi maji podobne vzdelani, postaveni, asi i zajmy. A hodne dela spoelcne straveny cas, ze se lidi maji sanci poznat z vice stranek.

Aries6
Generální žvanilka 21947 příspěvků 5 inzerátů 03.04.18 21:17

My. Ale je to firma, kde je asi 1000 lidí a každý jsme dělaly na naprosto jiném oddělení. Plus jsme se teda seznámily na diskotéce. Ale zajiskřilo to v té práci, tak nějak lehce :D
Jsme spolu 9 let, z toho 6 manželé a 3 děti. Zatím to klape.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1935 příspěvků 2 inzeráty 03.04.18 21:27

My. Manzel v tom podniku pracoval a ja jsem si tam privydelavala na brigade pri vysoke :D 9 let spolu, 5 let manzele, jedno dite ;) Ja myslim, ze se v praci seznami kde kdo. Prece jenom tam clovek travi vetsinu sveho casu.. Ja v tom nevidim zadny problem ;)

Luczia
Stálice 69 příspěvků 03.04.18 21:37

My tez. Seznamili jsme se v praci rok spolu delali, meli jsme se radi od prvniho dne, ale on se nevymackl a ja zacla vztah jinde. Sedum let jsme se schazeli byli nerozlucny kamaradi, chodili na koncerty, parili a pak si konecne navzajem priznali ze nam vlastne s nikym nebylo lip, mame opravdu hodne spolecnyho :mrgreen:.. zkusili jsme to, jsme spolu dva roky, krasne nam to funguje? a v kvetnu cekame nasi holcicku :mrgreen:

Janli
Kelišová 5731 příspěvků 9 inzerátů 03.04.18 21:44

Před 15 lety jsem nastoupila do jisté firmy jako asistentka obchodního ředitele. Měla jsem mimo jiné na starosti obchodní zástupce. S jedním jsem se zrovna bavila o tom jak má kdo rozhozené spaní z práce, znali jsme se ještě z doby, kdy jsem pracovala jako delegátka u cestovky, a já mu povídám, že jsem se u cestovky naučila usínat kdekoliv a kdykoliv. A vedle mě se ozvalo - slečno, a co takhle s kýmkoliv. Stálo tam cosi podivnýho, vysokýho, mužskýho pohlaví… no, pomyslela jsem si něco o blbečkovi. Jo a teď jsme manželé a máme dvě děti. :mrgreen:

Blanka S
Kelišová 5041 příspěvků 03.04.18 21:49

Tak…
v roce 2000 jsem nastoupila do práce kde pracoval manžel,…cca od dvou let se z nás stali přátelé co o sobě vědí úplně vše…v roce 2007 se to zvrtlo a vyspali jsme se spolu…alkohol v tom sehrál svou úlohu. roce 2008 jsem porodila naší starší dceru a v roce 2009 byla svatba. V roce 2013 jsem porodila naší mladší… pak jen samé pozitiva a letos pojedeme do Bulharska :mrgreen: nešlo to nenapsat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Manžel je o 9 let starší.

Aspera
Generální žvanilka 20560 příspěvků 1 inzerát 03.04.18 21:52

@koukolka_makova my se s chlapem potkali ještě ve škole (stejný obor). A přijde mi to fajn, že si rozumíme, máme stejné koníčky. Takže partnera ze zaměstnání bych se u tebe neobávala. U tebe proč ho nepozvat někam na kafe a pokecat si, pak uvidíš.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2381 příspěvků 03.04.18 21:52

Samy happy endy, tak ja to radsi nebudu kazit :mrgreen:

brumdinka
Nadpozemská drbna 25312 příspěvků 03.04.18 21:57
@Azeretereza píše:

vid´taky si říkám..

Liz
Ukecaná baba ;) 2046 příspěvků 03.04.18 21:59

Já teda slíchám, že si tam spíš nacházejí milenky či milence :lol:

Liz
Ukecaná baba ;) 2046 příspěvků 03.04.18 22:02

@Blanka S :D to je náhodou pěkný :D

Příspěvek upraven 03.04.18 v 22:07

Blanka S
Kelišová 5041 příspěvků 03.04.18 22:05
@Azeretereza píše:

ono to zas tak happy nebylo… byla jsem ve řídící pozici jako hlavní ekonom a manžel technik…cokoli jsem řekla navrhla vůči jeho osobě tak vedené hned v tom vidělo, že ho protěžuji…nakonec po vzájemné dohodě s manželem odešel jinam( měl na víc )a já do půl roku otěhotněla. Teď pracuje v Rozhlase a plně nás zabezpečí a já můžu pracovat jen na poloviční úvazek a naše holky nemusí být do 17h v MŠ a ŠD. Takže vlastně happy to nakonec je :mrgreen:

Liz
Ukecaná baba ;) 2046 příspěvků 03.04.18 22:06

@Janli :mrgreen:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28779 příspěvků 03.04.18 22:07
@Liz píše:
Já teda slíchám, že si tam spíš nacházejí milenky či milence :lol:

slýchám :(

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >