Seznamka Badoo - snad mi to někdo vysvětlí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
fera21
Kecalka 167 příspěvků 02.03.19 11:00
Seznamka Badoo - snad mi to někdo vysvětlí

Mám dotaz, asi spíš na holky, protože jejich „pokolení“ se můj problém týká :D. Asi začnu od začátku. Není dobré být člověku samotnému a tak se i samotář mého ražení rozhodl nalézt si nějakou spolujezdkyni pro cestu životem. Vzhledem k tomu, že jsem při osobním kontaktu lehce nesmělý (zoufalé civění do chodníku a neartikulované zvuky patrně nejsou vhodná balící technika pro ženu ze západní civilizace), zvolil jsem pro mě nejméně mučivou variantu jménem internetová seznamka. Vzhledem k tomu, že věřím, že doby, kdy se tam shromažďovali zoufalci ve snaze nepromarnit poslední šanci, už jsou dávno pryč, jsem věřil, že jde i o poměrně moderní způsob. Na druhou stranu jsem i mírný škrt, takže dávat horentní sumy se mi za to taky nechtělo. Čili na základě výše uvedeného jsem si zvolil seznamku Badoo. Vyzbrojen radami svých zkušenějších kamarádů typu piš si s nima nejvýš dva týdny a pak je pozvi na rande, jsem se tam zaregistroval a čekal.

A teď se dostávám k jádru pudla. Nějak jsem přesně nepochopil o co tam holkám jde. Většina má v popisku, že hledá „hodnýho kluka na vztah“, „prosím napiš“ atd. Takže když už člověk napíše, může očekávat několik variant. Za prvé to, že neodpoví. To je asi nejběžnější varianta. Člověk se tomu nediví, nemusím se jí líbit, nemusel jsem ji zaujmout. Sice, když má v profilu žádost, aby ji kluk napsal jako první, tak bych předpokládal, že je slušnost aspoň odepsat, ale budiž. Pak je tu ovšem varianta č. 2. Dotyčná odepíše, ale po dvou, maximálně třech zprávách začne psát robotické odpovědi typu „ttj“, „njn“, „to je pravda“ a tak dál. Jedna taková mi napsala, dokonce sama od sebe, já ve snaze něco z ní dostat jsem se snažil, ale za chvíli to připomínalo výslech hluchoněmýho na STB. Vrcholem pak byla holka, která chtěla vztah, odepisovala (dokonce i ve větách), ovšem háček byl v tom, že milovala svého bývalého přítele, který jako alkoholik a feťák bydlel na ulici a ona chtěla normální vztah, ovšem stále věřila, že příjde umytej, bez závislostí k ní domů a všechno bude fajn :D

Z toho pramení ten můj dotaz, podnět k diskuzi…, berte to jak chcete. Přestože si nemyslím, že někdo odsud je přímo takovej, ale nedá mi to jinak. Holky, tak jak je to s váma? To si opravdu na těch seznamkách myslíte, že jednoho dne příjde Tom Cruise a proto všechny ostatní kluky odmítáte? A nebo, když chcete vztah, tak myslíte, že se dá vybudovat pomocí jednoslových odpovědí? Fakt by mě to zajímalo :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 2321 příspěvků 02.03.19 11:09

No ale zasadni problem bude,zda tu jsou zeny ktere jsou na celkem specificke seznamce Baddoo. Tak jich by ses mel ptat co chteji. Tady jsou spise zeny co daji dohromady smysluplnou vetu. Co ja vim, treba se nudi.

Bugaboo
Závislačka 2808 příspěvků 13 inzerátů 02.03.19 11:10

Na Badoo jsem si jednoho vyhledla a napsala, bez odpovedi…za pul roku mi tam bliknul znovu, tak jsem zkusila opet a napsal, za dva dny schuzka a po 3m jsme cekali prirustek, ted je to muj manzel:grinning: :grin: nic nevzdavam, taky to psani s nim bylo slozitejsi, nerad pise, v praci mu to neslo casove…kazdy se k tomu postavi po svem dle toho, co chce :)

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 02.03.19 11:12

Nevím, jak dlouho hledáš, ale z tvého příspěvku čiší netrpělivost z toho, že jsi žádnou ještě nenašel a to, že se holky nechovají podle tvých představ… no, co poradit - můžeš na tu pravou natrefit za týden nebo taky za rok… nelámej to přes koleno a nedělej hned závěry, že holky všeobecně hledají jen Toma Cruise… prostě si na tu svoji počkej … ;) :think:

Venetia
Hvězda diskuse 41457 příspěvků 02.03.19 11:14

nevím,jak mladší holky ,ale podle mně je to uplně jednoduchý ,prostě ten protějšek zaujmout , líbit se natolik ,aby oba to rande chtěli . Záleží prvotně na komunikaci , na co tě ptá ..jestli se z tvých odpovědí nedá vyvodit , že jim v něčem nesedneš anebo co jim píšeš ty .

Elishka1
Závislačka 3195 příspěvků 02.03.19 11:14

co čekají, netuším, nechodím tam

ale musím tí pochválit písemný projev, mas to hezky napsané :)

Jagwa
Kecalka 311 příspěvků 02.03.19 11:18

No když ta konverzace nevyplyne tak nějak sama, je to ztracený, tak jako v realu :nevim:

Obeli
Kecalka 192 příspěvků 02.03.19 11:24

A to jsem si tam dneska chtěla založit účet :D .
Tato recenze mne poměrně dost odradila :think: .

rokris
Kelišová 7267 příspěvků 02.03.19 11:25

@fera21 Já si naopak myslím, že potřebný nadhled máš. Nepřijde mi, že by z Tvého příspěvku „čišela“ netrpělivost. Je to moc hezky napsané. :) Seznamky jsou hoodně o štěstí. Hledání může být delší než „naživo.“ A třídit, třídit a třídit. :D Je tam dost „divných“ lidí obojího pohlaví. Přeju hodně štěstí! :kytka:

fera21
Kecalka 167 příspěvků 02.03.19 11:29

Díky za příspěvky i za pochvalu projevu :). Nevím, možná tam ta netrpělivost z mé strany nějakou roli hrát bude, i když jsem tam už asi dva roky. Mě spíš jde o tu nelogičnost - chci vztah, ale nejsem schopná odpovědi. Bohužel to není případ jedné, ale deseti, patnácti. Možná mám i trochu zjednodušený myšlení - protějšek se mi líbí, mám pocit, že se to vyvíjí = odepisuju smysluplně, protějšek se mi nelíbí = napíšu sorry kámo, tvá loď nemíří do mého přístavu :D

rokris
Kelišová 7267 příspěvků 02.03.19 11:30
@fera21 píše:
Díky za příspěvky i za pochvalu projevu :). Nevím, možná tam ta netrpělivost z mé strany nějakou roli hrát bude, i když jsem tam už asi dva roky. Mě spíš jde o tu nelogičnost - chci vztah, ale nejsem schopná odpovědi. Bohužel to není případ jedné, ale deseti, patnácti. Možná mám i trochu zjednodušený myšlení - protějšek se mi líbí, mám pocit, že se to vyvíjí = odepisuju smysluplně, protějšek se mi nelíbí = napíšu sorry kámo, tvá loď nemíří do mého přístavu :D
:D
Khalesi
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 1 inzerát 02.03.19 11:30

Ja osobne bych teda zvracela kdyby prisel Tom Cruise :lol:
Asi bych to tak neresila-osoba co mi odepisuje jj,tjn,atd by me stala za dve zpravy a konec. A hledala dal. Nutno dodat ze nemam se seznamkou zkusenosti,nikdy me to nelakalo a chlapa jsem si nasla jinde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 11:34

@fera21 tak já jsem tam byla několikrát. A vlastně jsem si tam 2× našla vztah dlouhodobý. Ale to není odpověd na otázku.
Takže odpovědi typu njn, tjn apod. To prostě znamená,že ženskou konverzace prostě nebere. Nijak moc jsi ji nezaujal. Nejspíš se ptáš na totéž co dalších x tisíc chlapů. Jasne, chceš vědět základní věci,ale přiznejme si,ona je to prostě nuda tohle číst denně ve stovce vzkazů. Takže pak odepiše njn…a očekává,že časem „konverzace“ vyšumi. Třeba za to ani úplně nemůžeš, protože nemůžeš vědět,že jsi právě 149tej, kterej se jí ptá jak se má,odkud je,kde pracuje…
Nejsme všechny stejné,ale já jsem se třeba těšila na vzkazy,kde bude sranda, budeme se popichovat, prostě kraviny. A ne ahoj,jak se máš. Já jsem Jarda…to už mě pak taky s prominutím s…a možná za to ten chlap ani chudák nemohl :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 11:35

Z doby kdy jsem zkousela seznamku, jsem mela takovou zkusenost, ze jsem se zaregistrovala a dostala najednou treba 8 odpovedi (a to jsem nebyla zadna atraktivni divka, verim, ze jina dostane treba i nekolik desitek odpovedi najednou) z tech jsem si treba jednoho vybrala a odepsala a ostatnim 7mi tedy neodpovedela, ono je to celkem nerealny a ne uplne prijemny kazdemu odpovidat, proc me nezaujal. To nedela nikdo. Holt casto byvas mezi temi „7mi“ , coz ale neznamena, ze casem nenarazis na tu osmou

Ivan PPZ
Kelišová 5787 příspěvků 02.03.19 11:35

Není Badoo spíš „sexuální“ záležitost? Soudím tak podle množství spamu, co chodí.

Příspěvek upraven 02.03.19 v 11:36

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama