Seznamka badoo - zkušenosti ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 21:36
seznamka badoo - zkušenosti ?

Ahoj. Jak jste se seznamily s vasimi protejsky? Je tu nekdo, kdo se seznamil pres seznamku a klaplo to? Ja znam akorat badoo, poznala jsem tam jednoho fajn kluka, ale jsme kamaradi. Rikam si, ze tomu dam sanci, ale zatim mi tam prijde vic lidi, co to nemysli vazne a spis si chteji povyrazit. Dekuji za pripadne tipy :-)

Reakce:
zuracz1
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 29.01.19 21:38

Je to jako hledání jehly v kupce sena, musíš se probrat tím marasem v podobě sexuálních nabídek a fotek a jistě najdeš toho koho hledáš

Zwetta
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 29.01.19 21:41

Já tam kdysi poznala svého partnera.., náhoda je blbec.. ;) Ale už je z něj ex.. :mrgreen:

Lendie
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 29.01.19 21:43

My jsme se na badoo nasli s pritelem a ted spolu vesele zijeme a cekame mimco :lol: …Takze za me badoo fungovalo, i kdyz to chtelo chvili casu a trpelivosti. Najdou se tam totiz i pekny uchylaci :mrgreen:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 29.01.19 21:43

poznala jsem tam jak ex tak současného :D ani jsem nenarážela nějaké úchyláky, docela dobrej výběr ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 21:47

Já byla na seznamce poprvé v 15ti a našla tam kluka co byl ze stejného města, no spíš městečka a byl z toho vztah na víc jak rok, jemu bylo 18. Podruhé sem tam zabloudila v 17ti a narazila jsem tam na kluka o 10let staršího, no, zkrátím to, jsme spolu 9 let a čekáme mimčo :D myslím tedy že jsem měla spíš štěstí. V dnešní době už to bude fakt asi výjimečné že tam člověk narazí na slušného chlapa :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 21:49

Jsem chvili po rozchodu. Vim, ze tam chodi nas spolecny kamarad, nechci aby vedet, ze tam jsem. Spis se chci odreagovat, pokecat s nekym, napsat si. A kdo vi. Da se to nejak regulovat ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 21:52
@Anonymní píše:
Ahoj. Jak jste se seznamily s vasimi protejsky? Je tu nekdo, kdo se seznamil pres seznamku a klaplo to? Ja znam akorat badoo, poznala jsem tam jednoho fajn kluka, ale jsme kamaradi. Rikam si, ze tomu dam sanci, ale zatim mi tam prijde vic lidi, co to nemysli vazne a spis si chteji povyrazit. Dekuji za pripadne tipy :-)

prosim anonym osobni. Ja pres badoo poznala soucasneho manzela a mam s nim 4 mesicni holcicku. Jsme spolu 8 let. Ale trvalo dlouho nez jsem ho potkala. Je to opravdu hledani jehly v kupce sena.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7820 příspěvků 29.01.19 21:52

Poznala sem tam svého přítele, teď spolu čekáme miminko :hug: ale teda dalo to zabrat tam vydržet, protože 90% uživatelů byli prostě uchylove :mrgreen:

zuracz1
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 29.01.19 21:55
@Anonymní píše:
Jsem chvili po rozchodu. Vim, ze tam chodi nas spolecny kamarad, nechci aby vedet, ze tam jsem. Spis se chci odreagovat, pokecat s nekym, napsat si. A kdo vi. Da se to nejak regulovat ?

Nedá umíš ho dát max do ignoru ale to ti jen nebude umět napsat

Gemini91
Povídálka 35 příspěvků 29.01.19 22:08

Já se se svým přítelem taky seznámila na internetu. Konkrétně na Badoo ;) . V březnu spolu budem 4 roky a máme spolu úžasného syna, kterému je sedm měsíců. Nikoho lepšího jsem nemohla potkat :potlesk: :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 22:11

tak to zatím vypadá, že Badoo vede :-D

Lex1
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 29.01.19 22:15

My jsme se s manželem (i bývalým :lol:) potkali přes štěstí.cz. Na badoo mi to přišlo spíš povyrazeni, hodně jen sexuálních nabídek. Záleží co přesně hledáš…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 22:56

Prosim o anonym - osobni informace.
Tak ja jsem na badoo dala svou fotku jen tak, abych treba mela s kym pokecat, kdyz prijdu z prace. Bylo mi tehdy 25, mela jsem takovy blby obdobi, bydlela sama a nemela moc sanci nekam vyrazit. Par lidi mi napsalo, ale neprikladala jsem tomu vahu, proste jsme si obcas nezavazne povidali.
Pak jsem sla na svatbu svoji kamaradky, v den svych 25. narozenin a jeste jsem chytila kytici. Byla tam chvilku trochu nuda, dira v programu, na mobilu jsem si vsimla zpravy od jednoho z tech chlapu, co jsem si s nimi obcas psala. Byla jsem trosku priopita, tak jsem na sebe praskla, ze mam narozky. Byl shodou okolnosti zrovna ve vedlejsi vesnici a ja jsem ho hecla, ze mi muze prijit poprat osobne.
Vysledek? Prisel, prinesl mi lizatko jako darek, co koupil po ceste ve vecerce :lol: :lol: :mrgreen: Dneska jsme spolu 4,5 roku, vedle v pokojicku nam spi 8 mesicni dcerka :oops:

Kristynka22
Kecalka 416 příspěvků 29.01.19 23:45

Strašně záleží, já dřív měla Tinder, taky seznamka a hledala jsem tam vztah, bohužel jsem dost často narazila, lidé to opravdu mají většinou jako seznamku na sex :D Ale našla jsem tam teď už bývalého, je to o štěstí…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >