Seznamka budoucích maminek z okolí Kolína, Kutné Hory, Čáslavi

118
17.9.19 12:46

Budoucí/stávající maminky z okolí Kolína, Kutné Hory, Čáslavi

Ahoj holky, ráda bych se seznámila s holčinou z Kutné Hory, Kolína, Čáslavi a blízkého okolí, která se během několika měsíců také stane maminkou. Nebo to klidně může být holčina, která se nedávno maminkou již stala :). Zkrátka ráda poznám někoho nového, kdo aktuálně prožívá a řeší to podobné věci jako já :-). Najde se? :roll: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
129
17.9.19 15:52

Ahojky, já mám skoro tříměsíční mimčo, jestli mě vezmeš do party ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.9.19 18:33

Ahojky hlásim sa :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
17.9.19 20:35

@Ďáblice84 @monikaam Holkyyy, odkud jste? Máte už nějaké děti? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.9.19 20:38
@aneeeeet píše:
@Ďáblice84 @monikaam Holkyyy, odkud jste? Máte už nějaké děti? :)

Kolín, mimino zatím v bříšku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
17.9.19 20:46

@Ďáblice84 Kolik jsi tt? Jak si těhotenství užíváš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
19.9.19 11:53

@aneeeeet Jasně. Tak uvidíme, jak se ta parta rozroste :D. Já jsem Kutná Hora a zatím žádné mimčo nemám. A co ty? Odkud jsi? Je to tvoje první?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
19.9.19 11:55

@Ďáblice84 Já jsem z KH. Taky teprve čekám. Takže je to tvoje první? A v jakém si týdnu? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.9.19 18:51

@aneeeeet @monikaam som 10 tyden těhotenství a po pravde ani neviem že som těhotná :P takže si ho užívam a ano je to moje prvé mimi moc sa teším :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
19.9.19 20:56

@Ďáblice84 Jee, tak to jsi na začátku. To tě za chvilku čeká screening… A pak už to bude utíkat :) Než se naděješ ucítíš první kopance :)
@monikaam A kolik jsi ty tt? Já jsem od Městce Králové, ale pocházím z Kolína, kam jezdím skoro pořád :)

Holky můžeme pak udělat skupinku na fb nebo na whattsapu, ať nás tady nikdo nešmíruje :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.9.19 09:42

@aneeeeet kludne alebo si možeme pisat aj tu do sz ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
23.9.19 12:34

@aneeeeet Já jsem teprve 15 týden, takže se dá říct, že jsem taky prakticky na začátku :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
23.9.19 12:36

Holky, jakej máte názor na předporodní kurz? Šly byste do něho? Nebo je to podle Vás ztráta času a peněz :roll:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
23.9.19 12:49

@monikaam Já jsem byla jen na jedné teoretické přednášce v porodnici, kde jsem rodila, a to kvůli tomu, abych si mohla prohlédnout porodní sály. Řekli nám, co si vzít do porodnice, kdy jet do porodnice, jak to vlastně u nich funguje a tak. Zajímavý to bylo, ale stačilo mi to takhle v rámci té jedné přednášky. Nevím, jak to probíhá jinde, když jsou třeba kurzy každý týden. Co bych ale určitě doporučila je, najít si, co nejvíc info o kojení. To pro mě bylo hodně náročný a nebyla jsem na to vůbec připravená :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.9.19 13:04
@monikaam píše:
Holky, jakej máte názor na předporodní kurz? Šly byste do něho? Nebo je to podle Vás ztráta času a peněz :roll:.

Tým že ja som prvorodička tak by som ten predporodný kurz uvítala a uvažujem o ňom :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat