Seznamka v telefonu ?

Anonymní
14.12.19 09:17

Seznamka v telefonu ?

Ahoj holky,
Zajímal by mě váš názor. Mám s teď už bývalým partnerem syna rok a půl. Jsme od sebe 14 dni a on už má v telefonu seznamku i když si tam s nikým nepise to jsem sama i viděla jenom ji má. ( otázka je na jak dlouho si s nikým napíše) Pry dělám z komára velblouda a nechape proc jsem nastvana. Cítím se jak blbec ze po 3 letech vztahu a máme syna ho vůbec napadne hned stahovat aplikaci mě by to ani nenapadlo pokud vztah nemám vyřešený. Zajímá mě jestli by vám to taky bylo minimalně líto. Já osobně se cítím jako blbec.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
204
14.12.19 09:24

Jak si zjistila ze tvuj byvaly partner ma seznamku v mobilu? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228

No jestli je byvaly nic ti do toho uz neni :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497

Nějak nechápu problém, jste od sebe, tak co mu lezes do telefonu a řešíš jestli má seznamku? I kdyby si našel ženskou den po rozchodu, je to čistě jeho věc :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.19 09:26

@Anonymouska šla jsem kolem nej. Má tu teď rodice ze Slovenska takže je víkend u nás a oni spí v jeho bytě. Tak jsem šla kolem nej a viděla jswm jak to má otevřené. Bliklo mu upozornění ze tam ma nějakou shodu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.19 09:27

@Kriss Tina nelezla jsem mu do telefonu. Je tu s námi na víkend má tu rodice tak spí u nás aby rodice byli u nej a neplatily hotel.

• Citovat
  • Nahlásit
21497
14.12.19 09:28
@Anonymní píše:
@Kriss Tina nelezla jsem mu do telefonu. Je tu s námi na víkend má tu rodice tak spí u nás aby rodice byli u nej a neplatily hotel.

To je fuk, ale prostě nechápu co řešíš. Už s ním nejsi ve vztahu, tak ti není nic do toho kdy a jak se seznámí s někým jiným :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.19 09:28

@Mika.ella1 14 dni po rozchodu když mate dítě a da se to napravit?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.19 09:29

@Kriss Tina ptala jsem se na to jestli by vám to bylo líto. Jasné ze to není moje věc, ale líto by to bylo asi každé kde je malé dítě ne?

• Citovat
  • Nahlásit
115

No už ti do toho není nic když už nejste spolu tak to neřeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
@Anonymní píše:
@Mika.ella1 14 dni po rozchodu když mate dítě a da se to napravit?

Tak proc jste se rozchazeli, kdyz se to da napravit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9045
14.12.19 09:30

Tak vypadá to, že vztah nemáš vyreseny ty, ale on jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.19 09:33

@JancaS84 no to jsem z toho přesně pochopila. Do telefonu mu nelezu ale trávil tu teď i když bydlí jinde dost času s námi i tak po práci chodil k nám normálně se bavíme a ženská si říká ze to bude zase dobrý a budou zase rodina a mě přesně přijde ze čeká až se to uzavre úplně a hned půjde lovit. Nic mi do toho ale líto mi to fakt je.

• Citovat
  • Nahlásit
21497
14.12.19 09:35

Mě by to líto nebylo, taky sem se rozešla s otcem prvního dítěte a co bych dala za to, kdyby se zaměřil na nějakou jinou a neotravoval ještě půl roku po rozchodu 8) u vás to vypadá, že ty ten rozchod nechceš, pořád doufáš že si to on rozmysli a vrátí se, ale on už je někde dál no :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17138
14.12.19 09:37

Je ex tak ti to má být jedno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu