Seznamky - má to cenu?

Anonymní
21.4.21 22:24

Seznamky - má to cenu?

Ahoj :),
ráda bych se zeptala, jestli máte nějaké zkušenosti s online seznamkami. Je mi 29 a hledám vážný vztah. Má cenu zkoušet seznamku, popř. jakou? Moc nevím, kde jinde hledat :D
Díky za vaše názory

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1390
21.4.21 22:25

Těžko říct. Znám lidi, co se na seznamce seznámili, vzali a mají děti, a pak lidi, co z toho měli akorát xxxx příšerných rande a solidní trauma :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
21.4.21 22:29

Já mám docela negativní zkušenost, všude je to stejné… Napíšeš a bez odpovědi, s fotkou nebo bez…
Odkud jsi? Napiš když tak SZ :-P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8278
21.4.21 22:31

Ano, seznámila jsem se tam s prima klukem, dnes je mým manželem šest let a otec mého 7 měsíčního dítěte :srdce: holt to ale není hned, je třeba pečlivě vybírat a seznámit se a oťukat se ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1571
21.4.21 22:40

My jsme se s manzelem seznamily pres seznamku, pred 16 lety. Ja bych to zkusila byt tebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
21.4.21 23:39

Ja jsem před 3 lety zkoušela Tinder, libi se mi ten systém, že nemůže napsat někdo kdo se mi ani nelíbí (musíte mít vzájemnou shodu), navíc to posouvání doprava do leva je fajn prokrastinace :D Nicméně potkala jsem tam fajn kamaráda, slizouny kterým šlo jen o sex i fajn kluky na pár rande, se kterými to nevyšlo ale chtěli vážný vztah. A nakonec i svého manžela :hug: takže za sebe říkám rozhodně to zkus :kytka: jinak je mi 28 a manžel je o 5 let starší. Ten mě tehdy zaujal hned 1. větou a nebýt tinderu, tak jako asociální introverti bychom se nikdy nepotkali :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
21.4.21 23:51

Jinak teda rozhodně to není hned, měla jsem tinder naistalovaný asi rok a půl a i když jsem byla vybíravá, tak některý rande fakt byli katastrofa 8o ale našli se i takový, kteří stáli za víc než 1 schůzku. Osobně moc nevím kde jinde bych takového manžela našla. Mám více kamarádek, které mají přes Tinder partnery, chce to se nevzdávat hned po pár schůzkách, ale jednou toho správného určitě objevíš :hug: a myslím, že seznamka ti dá mnohem větší výběr než nějaká párty v baru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
22.4.21 05:52
@Anonymní píše:
Ahoj :),
ráda bych se zeptala, jestli máte nějaké zkušenosti s online seznamkami. Je mi 29 a hledám vážný vztah. Má cenu zkoušet seznamku, popř. jakou? Moc nevím, kde jinde hledat :D
Díky za vaše názory

Dobre rano, rad te poznam..muzeme zajit na prochazku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 08:47

Mě si našel partner na stesti.cz, kamarád má manželku z Badoo, ségra od partnera našla na Tinder…
Osobně bych doporučila placenou seznamku, je tam větší pravděpodobnost, že tam nejsou jen ti, co jim jde jen o sex, ti preferují bezplatné seznamky

• Citovat
  • Nahlásit
1
22.4.21 09:07

:mavam: Risk je zisk, říká se. :D Já bych do toho šla.
Byla jsem na seznamce před sedmi lety a poznala kamoše, se kterým mám čistě přátelský vztah doteď a poznala jsem i někoho, s kým jsem měla vážnější vztah. :oops: Úchylové mi nepsali… asi je to o štěstí, na koho natrefíš. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.21 10:48

Ahoj, také to zatím zkouším, předtím jsem seznamku nepoužíval nikdy. Asi to chce čas a také trochu štěstí. A mít možnost přejít od písmenek k nějakémo osobnímu rozhovoru. Ten je mi milejší. Dají se tak najít třeba jen přátelé, nemusí to být hned vážný vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
996
24.4.21 17:04
@Petr-33 píše:
Já mám docela negativní zkušenost, všude je to stejné… Napíšeš a bez odpovědi, s fotkou nebo bez…
Odkud jsi? Napiš když tak SZ :-P

Nechci ti dávat nevyžádané rady, ale když opravdu někoho hledáš, tak tam nedávej ty smajlíky. Stačí napsat taky zrovna někoho hledám na vážný vztah. Budu rád, když mi napíšeš přes SZ.

Takto to vypadá, že si děláš ze zakladatelky srandu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.4.21 01:06

Moje zkušenost (chlapa) se seznamkami je vcelku kladná, je to jako v reálném životě, musíš hledat ;) super lidi jsem poznal.

A co si budeme povídat - v práci i při konickach jen chlapi a zadané ženy, člověk maka (třeba i v jiném městě nebo za hranicemi) a času, nebo spíš možnosti je málo.

Držím palce ať potkáš svého prince :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat