Zmatené pocity po první schůzce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janulouk
Povídálka 19 příspěvků 03.04.19 22:04
Seznamovací začátky

Ahojte, předně vás prosím - potřebuju to ze sebe dostat, tak prosím nehodnoťte, jestli je to pro vás blbost, že něco takového řeším apod. …

Založila jsem si profil na seznamce - bez fotky, trochu z fóru jsem si tam dala inzerát, ozvalo se dost chlapů, s někým se dal vyměnit i pár zpráv. Pak se ozval jeden, moc pěkně se s ním psalo, sám mi navrhl schůzku, takže jsme se viděli. Předtím, než jsme se viděli, nechtěl vůbec mou fotku, přitom on sám ji tam měl a jako, je to moc pěknej chlap (teda mně se líbí dost) :oops: Nepřijde vám to na jednu stranu zvláštní, že fotku nechtěl?

A teď schůzka - potkali jsme se, můj prvotní dojem byl, že na mě kouká příjemně překvapeně, ale zpětně už se mi samo ta vzpomínka deformuje a říkám si, jestli nekoukal zklamaně :D no děs. Celý to ale bylo moc příjemný. Vím, že to zní jak klišé, ale po nějaký chvíli mi přišlo, že se prostě známe a jako by ani žádný úvodní rozpaky nebyly, strávili jsme spolu skoro tři hodiny, pak jsme se rozloučili si se slovy, že zas někdy.
Ozval se další den večer s otázkou, že bychom se mohli vidět, kdybych chtěla a že on by rád… Já mu odpověděla zhruba hodinu po tom, nemám ráda nějaký vyčkávání, abych druhýho napnula nebo tak. Což má ale asi rád on :D Ozývá se s dost velkým odstupem, přitom třeba v profilu seznamky se ukazuje, že se přihlašoval (teda aspoň si to myslím).

Tak, a ve mně je teď zmatek, kdy si říkám, jak to bylo fajn a tak, ale na stranu druhou si říkám, jestli jsem si to jen nevybájila a jestli bych neměla být nějak ostražitá… Nebo vám to přijde jako normální vývoj? (nemám zkušenost se seznamkou, proto to asi pitvám, že nevím, co všechno od toho čekat)… Hrozně se bojím, že se nechám unést, a pak zjistím, že jsem vlastně jedna z jeho „rozjetých“ plánů/holek…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
mrav
Nadpozemská drbna 26692 příspěvků 03.04.19 22:11

Ahoj. Kolik je ti let a kolik je jemu?

Lex1
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 2 inzeráty 03.04.19 22:15

To dopředu nikdy nevíš, prostě tomu dej volny průběh, ale zkus se do toho moc neponorit, abys nebyla zklamaná. Prostě se otukavejte. A doporučuji, nikdy nesleduj, zda se přihlásil, budeš zklamaná, že Tobě nenapsal, ale na seznamce byl. To mě strašně vadilo. Az když to byl ten pravý, oba jsme profily smazali, nezavisle na sobě asi po 2 týdnech vidani se. Držím palce ;)

lilithlilith
Kecalka 485 příspěvků 03.04.19 22:20

Já ti řeknu jednu věc. I když se to lenko řekne a těžko udělá - tak jako ke všemu, k tomu musí stejně člověk sám dospět a dozrát, sobě neporučíš a mozek „neohraješ“. Pomáhá jedna jediná věc, být nad věcí. Neupínej se na to, nemysli na něj, nesleduj mobil, nic neočekávej, NEPŘEMÝŠLEJ. Úplně nejlíp když nevíš kde ti hlava stojí a máš na řešení spoustu jiných věcí a nestíháš. Pak ti napíše a budeš si ještě připomínat, že bys mu vlastně měla odepsat :mrgreen:
Hodně štěstí :kytka:

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2326 příspěvků 03.04.19 22:24

Já jsem 36 let ženatý, a zmatený jsem pořád..

Božislava
Závislačka 2684 příspěvků 03.04.19 22:25

Fotku nechtěl, aby se neřeklo, že je povrchní a je pro něj určující pouze vzhled.

Chytrak
Závislačka 3137 příspěvků 03.04.19 22:31

Budes asi hodne mlada. A pokud ne, tak podle dotazu naprosto nezkusena. Jo ostrazita bud az spolu budete spat at neotehotnis a jinak neres blbosti.

K te tve posledni vete - ale vzdyt on je na tom prece uplne stejne jako ty a taky nevi jestli to nerozjidis s par dalsimi chlapy ;)

girl 1
Povídálka 17 příspěvků 03.04.19 22:32

Ahoj. No borec je hustej,že šel vůbec na schůzku,když neměl páru jak vypadáš. :D To by mohlo znamenat,že na seznamce ještě není úplně tak dlouho a nezná jak to tam vlastně chodí. :D Nicméně,pokud tě pozval na další schůzku,zájem o tebe očividně má,jinak by s tebou ani netrávil ty celé 3 hodiny,ale snažil by se co nejdřív zmizet :D :) ;) To,že ti odepisuje po delší době je zvláštní,ale nemusí to nic znamenat,třeba jen měl moc práce,pokud to ovšem bude dlouhodobě přetrvávat dobré znamení to nebude a určitě počítej s tím,že rozjetýho toho má víc.Je to seznamka,tam se seznamuje a když se mu poštěstí nějakou vytáhnout ven,tak je rád.Neměj mu to zatím za zlé.Muži se neradi těch spousty žen,co po nich touží vzdávají,mají to v genech,ale pokud o tebe bude mít opravdu zájem,přestane tam po pár schůzkách chodit a nebo ji rovnou zruší. ;) Co od tebe očekává zjistíš při další schůzce pokud mu jde jen o nezávazné seznamovaní za účelem sexu,tak už by si to pravděpodobně poznala,dal by to najevo hned a neztrácel by s tebou svůj drahocenný čas. ;) Nicméně i tak si dávej pozor a drž se pořád nohama pevně na zemi,ať pak nejsi zklamaná.;) :) Každopádně držím palce,ať je to jeden z těch hodných a výjde vám to. :)

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2326 příspěvků 03.04.19 22:40
@girl 1 píše:
Ahoj. No borec je hustej,že šel vůbec na schůzku,když neměl páru jak vypadáš. :D To by mohlo znamenat,že na seznamce ještě není úplně tak dlouho a nezná jak to tam vlastně chodí. :D Nicméně,pokud tě pozval na další schůzku,zájem o tebe očividně má,jinak by s tebou ani netrávil ty celé 3 hodiny,ale snažil by se co nejdřív zmizet :D :) ;) To,že ti odepisuje po delší době je zvláštní,ale nemusí to nic znamenat,třeba jen měl moc práce,pokud to ovšem bude dlouhodobě přetrvávat dobré znamení to nebude a určitě počítej s tím,že rozjetýho toho má víc.Je to seznamka,tam se seznamuje a když se mu poštěstí nějakou vytáhnout ven,tak je rád.Neměj mu to zatím za zlé.Muži se neradi těch spousty žen,co po nich touží vzdávají,mají to v genech,ale pokud o tebe bude mít opravdu zájem,přestane tam po pár schůzkách chodit a nebo ji rovnou zruší. ;) Co od tebe očekává zjistíš při další schůzce pokud mu jde jen o nezávazné seznamovaní za účelem sexu,tak už by si to pravděpodobně poznala,dal by to najevo hned a neztrácel by s tebou svůj drahocenný čas. ;) Nicméně i tak si dávej pozor a drž se pořád nohama pevně na zemi,ať pak nejsi zklamaná.;) :) Každopádně držím palce,ať je to jeden z těch hodných a výjde vám to. :)

Tak to nevím jestli hustej, spíš bych řekl že byl zvědavej.Tohle jsem ostatně zažil taky. Ale je příjemné nevědět s kým se potkáš. Už jen Ty představy, které potom dostanou reálný obraz. Trochu adrenalin..

Hroznej puberťák
Kelišová 6590 příspěvků 03.04.19 22:45

No jasně že jsi jen jedna z rozjetých plánů :D
V lepším případě ty ostatní zruší, až spolu budete spát :mavam:

girl 1
Povídálka 17 příspěvků 03.04.19 22:50

@Jessie_james

Tak pokud je to příjemné setkání,tak jako proč ne. Je to každého volba. :D ;) Já osobně bych ale teda na takovou schůzku nešla,možná pro to,že mi holky to máme složitější a kdejaký úchyl toho zneužije.Oni ti chlapi si tam kolikrát nechaj i 10 let starou fotku a pak světe div se.To je taky takové seznámení na slepo pak.. :zed: :lol: :D

Hroznej puberťák
Kelišová 6590 příspěvků 03.04.19 22:52
@girl 1 píše:
@Jessie_jamesTak pokud je to příjemné setkání,tak jako proč ne. Je to každého volba. :D ;) Já osobně bych ale teda na takovou schůzku nešla,možná pro to,že mi holky to máme složitější a kdejaký úchyl toho zneužije.Oni ti chlapi si tam kolikrát nechaj i 10 let starou fotku a pak světe div se.To je taky takové seznámení na slepo pak.. :zed: :lol: :D

Prej chlapi :lol:
To je především doména ženských, dát si fotku před 10 lety a 20 kily… :jazyk:

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 03.04.19 22:55
@Janulouk píše:

Dej si dvojku červenýho, polib plyšáka a jdi spát. ;)

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 03.04.19 22:56
@Jessie_james píše:
Já jsem 36 let ženatý, a zmatený jsem pořád..

A proto si tady, bo holky tě nasměrují…

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18517 příspěvků 03.04.19 23:00
@Božislava píše:
Fotku nechtěl, aby se neřeklo, že je povrchní a je pro něj určující pouze vzhled.

anebo má zkušenost, že je skoro vždy lživá. Bud není aktuální, nebo přikrášlená fotošopem.
Zakladatelko, neupínej se na to, prostě se jen otukávejte. Pokud si padnete do oka víc, tak byste si (asi) časem smázli profily na seznamce oba, ne?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama