Seznamování podle zdejších rad v praxi

98
18.8.20 19:40

Seznamování podle zdejších rad v praxi

Vzpomněl jsem si na rady zdějších „odbornic“, když jsem byl svědkem následujícího pokusu. Byl jsem na plavečáku v Praze v Podolí. Opaluju se takhle na tribuně a opodál pěkná mladá slečna si něco četla, byla sama a kousek od ní seděli dva kluci, sportovní postava, sympaťáci. A jeden z nich, asi z hecu, ke slečně přistoupil, něco jí povídal, ona se sice usmívala, ale pořád kroutila hlavou, jako že ne. Byl u ní docela dlouho, ale nekonec se vrátil ke kamarádovi a slečna si dál četla. Tudíž, abych to shrnul, jak tady dámy radí, že se mají slečny oslovit někdě při sportu apod. a že na to svobodné slečny vyloženě čekají a je na chlapech jako lovcích, aby to čekání zavětřili a využili, tak tady je jasný důkaz, že to takto nefunguje. Takže ty rady oslov slečnu při sportu, někde na procházce apod. jsou ale úplně k ničemu a nefungují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18707
18.8.20 19:42

@kevmas tos usoudil z jednoho pripadu jehoz si byl svedkem? Jak vis co onen kluk holce rikal? Jak vis, ze ho neodmitla jen proto, ze uz je zadana?

Příspěvek upraven 18.08.20 v 19:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2940
18.8.20 19:47

@kevmas nebo se jí prostě nelíbil :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28497
18.8.20 19:47
@kevmas píše:
Vzpomněl jsem si na rady zdějších „odbornic“, když jsem byl svědkem následujícího pokusu. Byl jsem na plavečáku v Praze v Podolí. Opaluju se takhle na tribuně a opodál pěkná mladá slečna si něco četla, byla sama a kousek od ní seděli dva kluci, sportovní postava, sympaťáci. A jeden z nich, asi z hecu, ke slečně přistoupil, něco jí povídal, ona se sice usmívala, ale pořád kroutila hlavou, jako že ne. Byl u ní docela dlouho, ale nekonec se vrátil ke kamarádovi a slečna si dál četla. Tudíž, abych to shrnul, jak tady dámy radí, že se mají slečny oslovit někdě při sportu apod. a že na to svobodné slečny vyloženě čekají a je na chlapech jako lovcích, aby to čekání zavětřili a využili, tak tady je jasný důkaz, že to takto nefunguje. Takže ty rady oslov slečnu při sportu, někde na procházce apod. jsou ale úplně k ničemu a nefungují.

Tak nejspíš byla zadaná anebo na holky anebo se jí nelíbil… :)

Chce to víc pokusů a nevzdávat to… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
18.8.20 19:48

Podle jednoho případu nemůžeš soudit ;) Obzvlášť když nevíš o čem se bavili a jestli je slečna svobodná nebo ne.

Podle mého svobodnou slečnu potěší když k ní přijde muž a začne nějak rozumně konverzovat ( přeloženo pro muže:začne onu slečnu vychvalovat do nebes :mrgreen: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1173
18.8.20 19:48

A jak vis, ze byla svobodna? :zed: To si usoudil z toho, ze tam byla sama? :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
621
18.8.20 19:49

Tak vyrušit mě někdo při čtení, tak by to musel být ale sakra inteligentní fešák :lol:
Ale jinak naopak, já jsem ráda, když se se mnou dá do řeči cizí člověk při procházce se psem.
Tahle slečna třeba prostě jen nečekala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
18.8.20 19:52

Jako oslovovat ženy jen tak „na ulici“, mě přijde přetažené, kor v dnešní době, hodně za hlavu. Když si vemu, kolik z nich je vdaných, zadaných, nebudu jí sympatický apod.. Neříkám, at si každý oslovuje jak chce..ale mě osobně by to např po 10 oslovení přestalo bavit. Ale jo, třeba na po 50sáté by to možná vyjít mohlo ;-)

A pak jsem tady taky četl takový názor, že tím, že se nesmělý přemůže a bude oslovovat ty ženy a lichotit pomalu každé, kterou potká, že si tím zvýší sebevědomí 8o :mrgreen:..tím zvýší sebevědomí akorát těm ženám..ale určitě ne sobě..sebe akorát postupně vyčerpá a demotivuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
208
18.8.20 19:58

A jsi si jistý, že jí třeba jen nenabízel přivýdělek ve stylu Rychlých prachů? ;) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11722
18.8.20 20:03
@dovles píše:
Jako oslovovat ženy jen tak „na ulici“, mě přijde přetažené, kor v dnešní době, hodně za hlavu. Když si vemu, kolik z nich je vdaných, zadaných, nebudu jí sympatický apod..Neříkám, at si každý oslovuje jak chce..ale mě osobně by to např po 10 oslovení přestalo bavit. Ale jo, třeba na po 50sáté by to možná vyjít mohlo ;-)A pak jsem tady taky četl takový názor, že tím, že se nesmělý přemůže a bude oslovovat ty ženy a lichotit pomalu každé, kterou potká, že si tím zvýší sebevědomí 8o :mrgreen:..tím zvýší sebevědomí akorát těm ženám..ale určitě ne sobě..sebe akorát postupně vyčerpá a demotivuje.

Jakože dřív bylo méně vdaných a zadaných žen?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11722
18.8.20 20:05
@niko999 píše:
A jsi si jistý, že jí třeba jen nenabízel přivýdělek ve stylu Rychlých prachů? ;) :mrgreen:

Jo a ona ho poslala k šípku s tím, že jsou jen dva, a pokud jich nebude alespoň pět, že nemá ani cenu sundavat plavky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13010
18.8.20 20:21

By mě zajímalo, jak jsi vydedukoval, že je svobodná, nezadaná. Jen proto, že si čte sama knihu?
A jelikož jeden pokus nefungoval, nebudou fungovat nikdy žádné další. Bravo, skvělá dedukce. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
18.8.20 20:21

Ale to ti přece nikdo nemůže garantovat, že budeš stoprocentně úspěšný :-). To není reálné ani u nejúspěšnějších pickuperů. Ale i odmítnutí ti může přinést další zkušenost, víc se otrkáš, zjistíš, že někoho oslovit není žádná hrůza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51943
18.8.20 20:33

@kevmas třeba byla zadaná, nebo se jí prostě nelíbil ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2494
18.8.20 20:35

Ani nevím, že tohle se tu radilo.
Na mě by to taky nefungovalo. Většinou se vyděsím, když na mě začne někdo cizí mluvit a kroutím hlavou skoro automaticky :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama