Seznamování přes internet

27.11.19 18:20

Seznamování přes internet

Ahoj, posledních pár let jsem hledal partnerky jen na internetových seznamkách, hlavně na Ba..o. Můžete mi napsat, ať ženy nebo muži, jestli máte zkušenosti se seznamováním na netu a jak jste dopadli? Přijde mi to, že většina žen tam hledá prince na bílém koni. Pokud jde o mě, je mi 35 let, svobodný, optimista, bezdětný (dítě bych chtěl, ale zatím se nenašla ta správná partnerka), moje práce mě celkem baví (nejsem dělník ani manažer), mzdu mám v rámci celorepublikového průměru (možná lehce přes), do hospody jdu cca jednou měsíčně na 2-3 hodiny, mám rád výlety, cestování a občas i sport, jsem spolehlivý a vzhledově průměr až lepší průměr, nemám potřebu partnerku podvádět. A problém komunikovat se ženami osobně nemám. Nejsem stydlín ani žádný velký extrovert, ale nějakou veselou historku do placu hodit umím ????. Můj nejdelší vztah trval asi 3 roky, takže také asi nebude problém v tom, že bych neuměl dělat kompromisy, nebo by se mnou ženská nevydržela. Z internetu jsem měl za poslední 2 roky asi 10 partnerek (v posteli) a nemohu se zbavit pocitu, že tam jsou buď zoufalky nebo ženy, které hledají chlapy jen do postele. Nejsem z toho nějak špatný, umím se zabavit i sám, ale trošku mi to vrtá hlavou. Jinak už jsem změnil strategii v hledání partnerky a podívám se po nÍ na nějakém sportovišti (už plánuji, že budu chodit na cvičení, kam chodí muži i ženy v celkem vyrovnaném poměru). Moje poslední zkušenost se seznamováním na netu byla taková, že po 2 společných nocích mi slečna napsala, že jsem pěkný, chytrý, fajn a sex OK ale jiskra z její strany úplně nepřeskočila, takže už se nechce vidět. Nějak se tím netrápím, ale občas o sobě začínám pochybovat. Zatím je to v té fázi, kdy si říkám, že spíš najdu nějakou fajn slečnu naživo než přes internet.

Příspěvek upraven 27.11.19 v 18:34

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

Anonymní
27.11.19 18:34

Ahoj, zkouším taky nějakou dobu a mám podobnou zkušenost s tím, že najít partnerku pro život je pro mne na intermetu (zatím) hodně těžké. Nedokážu objektivně posoudit co dělám špatně, vzhledově bych se ohodnotil jako průměr, mám své chyby ale i poustu pozitiv, jen zatím to nějak nepřišlo…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.11.19 18:34

Nevím, to se tak píše, mám kamarádku co hledala na zmíněné seznamce a na sexu to vždy skončilo. Pokaždý to byla hrůza :lol: omluvila se každému stylem, že nepreskocila jiskra :mrgreen: tak bys možná měl zapracovat tam :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
308
27.11.19 18:36

Tak já nevím ale láska si najde tebe a né aby jsi jí hledal ty.
Když to člověk moc hrozil tak to prostě neklapne.
Zkušenosti nemám ale z okolí neznám nikoho kdo by našel lásku přes net.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 18:36
@Anonymní píše:
Nevím, to se tak píše, mám kamarádku co hledala na zmíněné seznamce a na sexu to vždy skončilo. Pokaždý to byla hrůza :lol: omluvila se každému stylem, že nepreskocila jiskra :mrgreen: tak bys možná měl zapracovat tam :mrgreen:

Také už přicházím na to, že té poslední šlo jen o sex :D. A v čem to byla hrůza?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.11.19 18:49
@honzazzul píše:
Také už přicházím na to, že té poslední šlo jen o sex :D. A v čem to byla hrůza?

Většinou chaby výkon, malá velikost a hrozná technika. Ony ženský mají sex na prvních příčkách, však jakej je, takovej bude až do smrti že, když hledají vážný vztah :mrgreen: takže se s tebou většina hned vyspí a má aspoň jasno :palec:

Můj muž by taky asi zůstal navždy sám, ale já sex nestavím na první místo a velikost fakt neřeším. Řešila jsem to, že chci chlapa co se o mě postará, nebudu s ním hladovět, něco s ním zažiju, bude s ním sranda a bude mě milovat. Povedlo se :palec: dala jsem mu kupu dětí, je skvělej táta… Ale co vidím okolo, i mé kamarádky, všechny řeší jen sex, sex, sex… Jak to za nic nestojí, ani nedají chlapovi šanci. Jejich blbost, díky tomu se ke mně dostal jeden z nejlepších :mrgreen: a kamarádky jsou stále samy, bezdetne a roky ubíhaj..

• Nahlásit
  • Citovat
757
27.11.19 18:59

Ahoj, tak já partnera poznala na seznamce na Ba. u. Jsem spolu skoro dva roky a čekáme spolu holčičku. Ale jako musím říct že tu seznamku jsem měla s přestávkama cca 5let a fakt až po pěti letech jsem tam našla normálního chlapa, jinak to tam stojí za H…
Ale výjimky se tam taky najdou. Tak hodně štěstí :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6029
27.11.19 19:03

Já se přes net před pár lety seznámila, teď čekáme už druhé mimi, ale musím říct, že z toho co jsem tam za těch „pár let“ seznamování potkala za chlapy, byl můj manžel to nejlepší, co jsem mohla najít. Jinak to stálo za houby, většině šlo jen o sex, peníze, nebo o posílání nechutných fotek. Pár jich chtělo možná i vztah, ale hledali spíš barbínu bez mozku než normální ženskou, která má svůj názor a dokáže se o sebe postarat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.11.19 19:05

Ano našli jsme se na netu. Né přímo na seznamce ;) jsme spolu 2 roky a dokonce spolu bydlíme.
On z jiné Republiky

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.11.19 19:39

Ahoj, já si dala inzerát asi spíš že zvědavosti. A sešla jsem se s jedním mužem. Už jsme spolu 7 let a z toho 2 roky manželé a máme dítě. Prostě jsme si sedli zájmy, muzikou.

Psalo mně dost chlapů, ale většinou chtěli jen sex. To docela rychle padlo, protože jsem v té době nebyla v republice. Takže prostě nechtěli čekat.

Spíš bych řekla, že to byla náhoda, a že jsme od toho nic nečekali.

• Nahlásit
  • Citovat
27.11.19 19:52

Měla jsem inzerát na seznamce a odpověděl mi obyčejný, milý, trochu stydlivy kluk. Šli jsme hned na schůzku a od té doby jsme spolu už 7 let :srdce: Rok a půl manželé a v únoru čekáme první dítě.
Potkala jsem tam na seznamce plno exotů, ale díky za seznamku. Trpělivost se vyplatí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 19:54
@Anonymní píše:
Většinou chaby výkon, malá velikost a hrozná technika. Ony ženský mají sex na prvních příčkách, však jakej je, takovej bude až do smrti že, když hledají vážný vztah :mrgreen: takže se s tebou většina hned vyspí a má aspoň jasno :palec:Můj muž by taky asi zůstal navždy sám, ale já sex nestavím na první místo a velikost fakt neřeším. Řešila jsem to, že chci chlapa co se o mě postará, nebudu s ním hladovět, něco s ním zažiju, bude s ním sranda a bude mě milovat. Povedlo se :palec: dala jsem mu kupu dětí, je skvělej táta… Ale co vidím okolo, i mé kamarádky, všechny řeší jen sex, sex, sex… Jak to za nic nestojí, ani nedají chlapovi šanci. Jejich blbost, díky tomu se ke mně dostal jeden z nejlepších :mrgreen: a kamarádky jsou stále samy, bezdetne a roky ubíhaj..

Podle mě byl s tou poslední sex OK. Napsala sama, ze se ji to líbilo a spali jsme spolu 2 krát. Takže asi kdyby to bylo o ničem, asi by se mnou do postele dvakrat nalezla. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.11.19 20:03

@honzazzul to je fakt. Ale pak teda přemýšlím, co teda znamená, když člověk řekne, že nepreskoci jiskra? :think: Sem si vždycky myslela. Že je to takovej ten prvotní pocit, kdy prostě se ti už jen při prvním pohledu rozbusi srdce a člověk je ti hned sympatický. V tomhle su asi stará škola, ale nechápu potřebu lidi lézt do postele s někým, kdo ve mě nevyvolává žádný pocity(jiskření).

Nevím, účet na seznamce sem zrušila po pár dnech, v tomhle jsem asi introvert. Ale tvůj první příspěvek vyznívá jak kluk k pohledání, tak nevím. :)

• Nahlásit
  • Citovat
6520
27.11.19 20:10

Znám hned několik lidí, co mají dlouhodobé partnery ze seznamek. Z popisu na netu se těžko soudí, ale deset žen za dva roky mi přijde fakt hodně, a můj prvotní dojem byl, že bereš bez výběru všechno, aby ses na to číslo dostal. A pak by to odpovídalo tvému pocitu, že nacházíš protějšky, co chtějí buď sex nebo za moc nestojí. Že nepreskocila jiskra není nic hrozného, holt jsi jí nesedl, sednes jiné. Než se s někým sejdes, píšete si? Dáváš čas tomu ji před sexem trochu poznat? Někdy to je lepší, když, jak už tu padlo, to v sexu není úplně fajn. Když už tě zná a zaujals ji, o to spíš dostaneš další šanci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 20:12
@Anonymní píše:
@honzazzul to je fakt. Ale pak teda přemýšlím, co teda znamená, když člověk řekne, že nepreskoci jiskra? :think: Sem si vždycky myslela. Že je to takovej ten prvotní pocit, kdy prostě se ti už jen při prvním pohledu rozbusi srdce a člověk je ti hned sympatický. V tomhle su asi stará škola, ale nechápu potřebu lidi lézt do postele s někým, kdo ve mě nevyvolává žádný pocity(jiskření).Nevím, účet na seznamce sem zrušila po pár dnech, v tomhle jsem asi introvert. Ale tvůj první příspěvek vyznívá jak kluk k pohledání, tak nevím. :)

Ale zase je fakt, že nejsem z těch chlapů, co jsou hotovy za 10 minut. Možná byl problém v tom, že to na ní bylo dost dlouhé. Trvá mi klidně i přes půl hodiny než se udělám. Ale zase jako není to tak, že bych nebyl nějak kreativní. Vystřídali jsme více poloh, bylo nějaké to tahání za vlasy, plácání po zadku atd.. Je fakt, že mi po tom prvním sexu druhý den psala, že je vyřízená a před tím druhým se mě ptala, jestli to bude trvat tak dlouho jako minule :grinning:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama