Sezónní práce Německo se psem? Zkušenosti

Anonymní
15.9.19 18:05

Sezónní práce Německo se psem? Zkušenosti

Ahojte, jsem po škole a chci vycestovat, vydělat si nějaké peníze do začátku. Jako servírka, pokojská každá práce v hotelnictví /gastro. Jenže ten zádrhel je v tom, že mám dva malé pejsky. Čivavy, jsou to šušňové. Nemáte někdo zkušenosti, že jste měli jako pokojská nebo jiné zaměstnání povoleno si donést sebou aj psa/psiska? :lol:. Já je nemám kam dát, ziju sama, jsem sama. Prostě není je kam šopnout. Mě to nevadí, ale urco těm majitelům to bude vadit. Práce by měla být Švýcarko, Německo a Rakousko, tak na 6 měsíců… A teď další otázka :D. Vy co máte s tímhle zkušenost, podělte se se mnou o ně. Určitě máte co vyprávět. Jaký to bylo?? Být bez přátel, odříznuta od světa :D. No prostě cokoliv.

Dikec kocky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1496
15.9.19 18:09

A to psum nevadi, ze budou zamceni v byte treba 12 hodin co budete na smene?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 18:11

@Cenarius myslíte, že teď nechodím do práce, že jsem celé dny doma? :D taky nebývám doma a prezijou to. Nejsou to děcka. :lol: směny jsou 8 hod. 12 nedělám.

• Nahlásit
  • Citovat
1496
15.9.19 18:16

A venceni co? Vsak musi prasknout :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 18:17

@Cenarius To má být ta rada, zkušenost?? :lol: :lol: běžte do háje :pankac: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
1496
15.9.19 18:26
@Anonymní píše:
@Cenarius To má být ta rada, zkušenost?? :lol: :lol: běžte do háje :pankac: :dance:

Asi takto. Kazdej na vas ceka, na nekoho kdo frfna a 12tky delat nebude a jeste ma dva psy. Muzete si pridat jeste dalsi pozadavky co chcete a co delat nebudete. Hodne stesti :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
651
15.9.19 18:29

@Cenarius
Běžný zdravý dospělý pes v klidu 8-10 hodin vydrží. Zkušenost více lidí z okolí včetně mě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
9380
15.9.19 18:36

No jako gastarbiter nebudeš dělat osmihodinové směny a téměř jistě nebudeš mít samostatné bydlení. Respektive můžeš si někde najmout pronájem, kde budeš moci mít psy, ale to ti zase většina výdělku padne na nájem… Principem práce v zahraničí je že dřeš a neutrácíš, výměnou za námahu a nepohodlí jsou ušetřené peníze.

A poku ti zaměstnavatel zajišťuje levné bydlení, tak tam 100% nechce domácí zvířata.

Obávám se, že na svůj plán vyjet za hranice a vydělat prachy budeš muset najít někoho, kdo ti v tom čase psy pohlídá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 18:38

@Cenarius asi máte spatnej den, ale tady si to neventyluj.. Dej sodu radči starymu :lol: :lol: :lol: :lol:. Došla sem si pro radu ne pro tupý kecy. Mám prax, nabídku jsou, takže ano nehodlám dělat 12 ctky :potlesk: :*

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
9380
15.9.19 18:39

Jinak jestli teď děláš v nějaké restauraci či jiném pohostinském podniku, tak tam určitě máte nějaké ukrajinky a ukrajince - nejlépe se zeptat jich, jak to funguje když se jede na západ za prací. Budeš v dost podobné pozici, jen to vrámci EU budeš mít jednodušší s papíry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
9380
15.9.19 18:39
@Anonymní píše:
@Cenarius asi máte spatnej den, ale tady si to neventyluj.. Dej sodu radči starymu :lol: :lol: :lol: :lol:. Došla sem si pro radu ne pro tupý kecy. Mám prax, nabídku jsou, takže ano nehodlám dělat 12 ctky :potlesk: :*

Na blbé otázky blbé odpovědi. A jestli chceš, aby se k tobě lidi chovali s respektem, tak musíš začít, milá zlatá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 18:40

@Ou poskytuje bydlení v hotelu zdarma a to také stravu.. Měl by to být být ve vedlejší budově… Vy tady nikdo nemáte zkušenost??? Takhle to chodi možná v Polsku :lol:. Jenže já chcic vědět jestli máte zkušenost…

• Nahlásit
  • Citovat
651
15.9.19 18:42
@Anonymní píše:
@Ou poskytuje bydlení v hotelu zdarma a to také stravu.. Měl by to být být ve vedlejší budově… Vy tady nikdo nemáte zkušenost??? Takhle to chodi možná v Polsku :lol:. Jenže já chcic vědět jestli máte zkušenost…

Pokud máte už pracovní nabídku, není přece nic snazšího než se na tomto domluvit přímo se zamestnavatelem, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
9380
15.9.19 18:42
@Anonymní píše:

Píšu ti konkrétní a praktické zkušenosti, to že to nevidíš je tvůj problém.
Představuješ si to jako hurvínek válku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
651
15.9.19 18:43

@Ou
Přece z Čechů si v Německu, Rakousku a úplně nejvíc ve Švýcarsku sednou všichni na zadek :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama