Reklama

Sežrala vám někdy kočka něco gumového nebo pěnového?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marky983
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 04.04.18 20:19
Sezrala vam nekdy kocka něco gumoveho,nebo penoveho?

Ahoj holky, kocka dceri spolkla takové ty male gumove postavičky s temi prisavkami. Vyblila je behem dvou dnů po jednom. Doufam ze ještě nemá někde něco zasekleho.Moc nekadila. Jen takovy dost suchý bobek. Sezrala mi totiz i kousek kroksy. Doufam ze rano najdu normalni hovinko uz, jinak to budu resit s veterinarem. Máte s tim nekdo zkušenost?.Kocka apetit má..jen granule ji ted moc nejedou. A dnes zase zvracela travu kterou má k dispozici na trávení. Krom chlupů a trávy uz tam nic nebylo.
Hracky jsem zlikvidovala a boty schovala samozřejmě.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ugluk
Hvězda diskuse 42228 příspěvků 04.04.18 20:26

Ty stikeez mě překvapily, naše kočka ke svému štěstí konzumuje pouze syrové kuřecí a jeden druh granulí, za stikeez by ji dcera asi dosmrti nenáviděla :mrgreen: To to fakt pozřela celé? Ta naše se tváří, že nedokáže polknout pármilimetrovej prášek :roll: Ale rostliny mi taky ožírá kvůli lepšímu blití chlupů.

Lianys
Kecalka 282 příspěvků 04.04.18 20:29

Když jsem byla malá, kocour opakovaně ožíral pěnové puzzle :zed: dvakrát musel na operaci. Sleduj, jak se bude vyprazdňovat. Když bude, je to Ok, když ne, začne zvracet nebo tak něco tak k veterináři. Hodně štěstí.

Marky983
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 04.04.18 20:29
@ugluk píše:
Ty stikeez mě překvapily, naše kočka ke svému štěstí konzumuje pouze syrové kuřecí a jeden druh granulí, za stikeez by ji dcera asi dosmrti nenáviděla :mrgreen: To to fakt pozřela celé? Ta naše se tváří, že nedokáže polknout pármilimetrovej prášek :roll: Ale rostliny mi taky ožírá kvůli lepšímu blití chlupů.

Ano..upne v celku jsem je utirala z podlahy :roll:…Bojím se aby se ji nekde neco nezaseklo veposteli streve, nebo nevim.Snad uz v zaludku nic nemá :/…

Janli
Kelišová 5408 příspěvků 9 inzerátů 04.04.18 20:30

Mě sežral kocour takovej ten kus pěnové hmoty, co se dává do vaniček pod vakuované maso. Sežral ho celej, kudy z něj vyšel netuším, zvíře je živý a zdravý. Od té doby to neházím do koše, ale rovnou do popelnice.

Marky983
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 04.04.18 20:31

@Lianys…a sakra :(((…Uz teď mam nervy :(((…Zitrek ukáže…

mamoch
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 04.04.18 20:54

Jojo, ty stikeez z Lidlu, jakmile je v dosahu tak naše tři kočky je sežerou, tahle"guma" či co to je jim obzvlášť voní, ukousnou tu „přísavku“, to samé gumičky do vlasů - jak narkomani - ihned rozkousaná. Nikdy jim nic nebylo, a že těch stikeez zlikvidovali, už bylo těch akcí několik.

axlpol
Závislačka 2653 příspěvků 85 inzerátů 04.04.18 20:58

@Marky983 :lol: mám to dělá kočka(kocouři né)ty Stikeez jí strašně berou, jednoho šmoulu překousla, ale makala na tom dlouho :lol: celé by to asi nespolkla, tak dobrá není. Takže u nás konec dobrý, tak snad bude i u Vás.

Lianys
Kecalka 282 příspěvků 04.04.18 21:13

@Marky983 Nervy neměj, není to neřešitelný. Kdy ti to snědl? Co já pamatuju, tak asi za dva dny začal byt apatický, pak ho den nechali na projimadlech a pak šel pod kudlu, vyndali to a bylo dobře. Jestli máš fakt nervy, tak možná zkusit dojít k vet, třeba by vám dal právě nějaké to projímadlo, aby se “pročistil”

Uživatel je onlineZkai
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 67 inzerátů 04.04.18 22:22

Tak u nás pryž nefrčí. Ale abych přispěla, tak velmi chutné jsou dárkové stuhy, stolice je pak velmi dekorativní a oblíbené jsou kousky polystyrenu. Ale to jen nosí v zubech a STRAŠNĚ vrže. Vždy zvládly vše vypudit běžnou cestou.

Monique123
Stálice 67 příspěvků 05.04.18 08:30

Naše příšera ukousala kus své hračky a skončila na akutní operaci s ucpáním střev :zed: začalo to právě zvracením, nejdřív šly chlupy, poté velké množství vody a žaludečních šťáv, pořád při tom měla chuť k jídlu, částečně šly i bobky, dokud se hračka úplně nezasekla v přechodu mezi tenkým a tlustým střevem, které je nejužší… Držím palce, ať je kočenka v pořádku :) :hug:

Marky983
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 05.04.18 12:55

@Monique123 No kocour má druhý den uplně suché bobky :(… a jen pár.
Zítra už jdeme na veterinu. Volala jsem tam :(
Mohu se zeptat kolik stojí taková operace?… Má pak nějaké velké bolesti?

Lianys
Kecalka 282 příspěvků 05.04.18 13:14

Rodiče před cca 10 lety platili asi 6.000, ale náš veterinář se s cenami moc nepáře.

Monique123
Stálice 67 příspěvků 05.04.18 14:53

@Marky983 zkuste se tam podívat :) u nás byl problém, že kočka odmítá projevovat bolest, takže tam byla i nějakou chvíli hospitalizována, dostávala kapačky, speciální výživu, prošla testy na slinivku a štítnou žlázu atd… Chudera dopadla skoro celá vyholená, obě přední packy a krk kvůli odběrům krve a kapačkám, z 6,2 kg se dostala na 4,2 kg a celé to stálo asi 20 tis :roll: ale je tu s námi :) zrádnost gumových hloupostí je, že nejsou vidět na rentgenu ani na sono, u nás šli čistě naslepo prohmatávat střeva, kde je problém… Pokud se tam třeba nehromadí plyny, tak to jde těžko najít :?

Marky983
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 05.04.18 16:06

@Monique123 a kdy jste se rozhodli jít na veterinu?… Podle čeho jste usoudili že je zle?… Kvuli zvracení?…Blinkala denně?..jak vypadaly její bobky?… 20 000???… No to hruza!!! :-o
Je to nalezenec. Máme ho pul roku… a už s ním mám takové patálie :(… Ach jo…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama