Sháním dobrého zubaře v Plzni

327
18.3.07 10:58

Sháním dobrého zubaře v Plzni

Ahojky, chtěla jsem vás poprosit o radu, už od ledna chodím k naší zubařce v Tachově a řekla bych, že je to čím dál tím horší. Teď mám čerstvě od pátku antibiotika a vytrhlý zub, byl tam zánět. Ale nic se nelepší, bolí mě kosti na celé té půlce pusy a začal mi bolet vedlejší zub, ale tak drsně, že jím jak miminko piškoty s mlíkem. Tak si myslím, že by to chtělo opravdu pohled jiného zubaře. Poraďte mi, prosím nějakou kapacitu v Plzni. Díky moc a pokud i písnete kde to je a tel.číslo, budu vám moc vděčná. Krásnou neděli a všem hodně zdravíčka přeje Věrka Smějící :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

48557
18.3.07 12:49

ahojky..mam super zubarku.vzdycky jsem meela ze zubaru panickou hruzu,ale tahle dr me vylecila :lol: .je strasne mila a sikovna.spravila mi zuby co mi ostatni dr skoro znicily… :twisted:
jmenuje se jana šolcova a adresa zde http://www.firmy.cz/…edmesti.html.
je fakt super.kdyz se objednas,tak necekas vic nez 2 minuty.patr mezi nejlepsi zubare v plzni a ma veskere nove vybaveni a novou ordinaci :wink: .
mejse krasne papa kamca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
18.3.07 14:45

Díky moc Kamčo. A prosím tě, ještě se zpetám, přilšla jsi k ní jako k úplně neznámá pacientka. Asi se ptám hloupě, ale tady to také bohužel někde funguje, že mají kamarádi větší péči. Věrka 8)
P.S. a jaké jsou celkově objednací doby?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
18.3.07 15:02

ja jsem k ni sla uplne jako neznama pacientka :lol: .doporucila mi ji kamaradka a taky jsem o ni hodne cetla ze patri mezi nej zubare v plzni,takze zadnou protekci jsem nemela.
je to ale strasne hodna pani a vubec me u ni nic neboli a to mi delaly zavaznou operaci zubu a konecne se po tech letech co jsem se stydela usmat muzu smat na cele kolo,proto ze moje zoubky jsou uzasny :lol: :lol: :lol:
doporuci ti spoustu veci jako beleni zoubku atd,ale do niceho te netlaci.
samozrejme se tam plati,ale neni to nakej velkej zasah do financi :wink:

s tema ordinacnima hodinama nevim jak to j,ale myslim ze od 9 ale do kolika nevim,ale kdyz si tam brnknes,tak ti to urcite povi.ja tam tet pul roku nebyla,ale hned v pondeli se musim objednat kvuly razitku do tehu prukazky :wink:

dokonce i sestricka je tam strasne hodna a je to tam moc hezky a je tam i malej detskej koutek kdyby jsi vzala sebou i detatko :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
18.3.07 15:07

jinak samozrejme jestly te neco boli hodne,tak te veme hned.staci zavolat ze jsi nova a ze by jsi kni chtela chodit,ale ze mas strasn bolesti a potrebujes prijit hned a ona te veme.uz jednou jsem tam takle volala a vzala me hned :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
18.3.07 15:23

Díky moc jsi hodná. Já už mám taky úplný děs jít k zubaři, zub pryč a bolesti pořád. Já si i říkala zkusit to v Plzni na Lochotíně na stomatologické klinice, ale právě jsem raději napsala o zkušenosti jiných. Věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
18.3.07 15:29

nemas zac. :wink:
jestly myslis tu stomatologickou kliniku ve fakultni nemocnici,tak tam prej nic moc,ale nevim.slysela jsem to jen od jedny osoby,tak nevim :wink: .
jinak mam vyzkousenou zubarku na lochotine u fonatrie,jmeno uz jsi nepamatuju,ale byl to tam bes :roll: .
pak jsem byla jeste na lochaci v gere ale to uz je par let a tam zacal muj strach ze zubaru :twisted: .

drzim palecky aby ti uz pomohly.zkus ji zavolat hned zitra ze to chvata :wink: .bylo by lepsi to nezanedbat :wink: .
napis jak to cele dopadlo a drzim moc palecky at ta bolest prestane.ze zubama jsem si zazila svy,tak vim jak je to neprijemny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
18.3.07 15:44

Jasnačka, to víš, že ti písnu.A ještě jednou díky Věrka :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
19.3.07 08:45

Ahoj, tak jsem tam teď ráno k Dr. Šulcové volala a mám smůlu, nevezmou mne. Prý si mám zavolat nějaké Dr. Kronosové. :? Tak asi zkusím ten Lochotín. Věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
831
1.6.17 09:09

Poradite dobrého zubare v plzni? Pro dospělého co par let u zubare nebyl…tedy nekoho s vybavenou ordinaci a zkušenostmi. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama