Sháním náhradní kojící kočku pro koťata

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jejej444
Kecalka 120 příspěvků 17.03.18 09:56
Sháním náhradní kojící kočku pro koťata

Prosím, moc prosím pomozte.. Máte někdo kojící kočku doma? My jsme včera byli s kočkou na císařském řezu a má tři koťata, která ale odmítá, já se bojím, že zemřou a hledám pro ně dočasnou matku.. Vím, že to sem nepatří, ale je to tady prakticky nejrychlejší..
Někdo z okolí Loun..?
 Dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 17.03.18 10:03

Je, máme také kočku po císaři. :lol: Do Loun to máme hodně daleko, ale chtěla jsem Te jen uklidnit, že ta naše kojit začala (ale až druhý den večer). Dala bych Te Vaši micine ještě trochu času, potřebuje se sama nejprve trochu zberchat. ;)

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 17.03.18 10:05

Ahoj, to je mi líto. My jsme takto také dopadli. Kočička nám zemřela při sekci. Ale koťata jsme odchovali, tehdy vlastně moje maminka, která je krmila z lahviček pro panenky, udělala v těch savičkách malé dírky a dávala jim tehdy sunar jako miminkům. Jakmile se koťata probudila, hned je všechny nakrmila a tak to dělala i v noci třeba o dvou hodinách. Bylo to perné, vím, že chodila jako mátoha a říkala, že je to horší, než když jsme byly se sestrou malé. Brala si koťata i do práce. Ale všechna se podařila odchovat. Držím palce!

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2428 příspěvků 17.03.18 10:07

@jejej444 Vždyť pro koťata prodávají náhražku za mat. mléko.

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 17.03.18 10:08

@jejej444 Promiň, já jsem špatně četla. To je dobře, že kočičí maminka to přežila. Určitě to kojení zvládne. Ze začátku je opravdu zkuste krmit, pak by to mamka mohla zvládnout sama, jak se trochu zvetí.

jejej444
Kecalka 120 příspěvků 17.03.18 10:15

Teď jsem koupila mléko pro kočky, tak to zkusím a snad bude v nejbližších dnech kočka zase máma.. Protoze teď na ně vrčí a chrčí

MáškaMarie33
Kecalka 218 příspěvků 17.03.18 10:51
@jejej444 píše:
Teď jsem koupila mléko pro kočky, tak to zkusím a snad bude v nejbližších dnech kočka zase máma.. Protoze teď na ně vrčí a chrčí

A nezapomeňte po krmení masírovat bříška hadříkem namočeným a vyždímaným v teplé vodě.

jejej444
Kecalka 120 příspěvků 17.03.18 11:19

Po krmení? Já četla před krmením, aby se nabudil apetit k jídlu.. Po krmení jin to pry kůže ublížit..

MáškaMarie33
Kecalka 218 příspěvků 17.03.18 12:06
@jejej444 píše:
Po krmení? Já četla před krmením, aby se nabudil apetit k jídlu.. Po krmení jin to pry kůže ublížit..

Vždycky pouze po krmení, aby se mohla vyčůrat a vykakat, musíte prostě simulovat péči kočky, ta je přece po každém nakojení oblíže na bříšku a tím stimuluje vyprázdnění, protože sami to ještě neumím

jejej444
Kecalka 120 příspěvků 17.03.18 13:43

Jo tak, teď jsem krmila podruhé a super, i hezky curali a kakali potom

MáškaMarie33
Kecalka 218 příspěvků 17.03.18 14:08
@jejej444 píše:
Jo tak, teď jsem krmila podruhé a super, i hezky curali a kakali potom

Bezva! :potlesk: Jen tak dál, a taky pak nezapomeňte odčervit :lol:

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18095 příspěvků 17.03.18 14:14
@MáškaMarie33 píše:
Bezva! :potlesk: Jen tak dál, a taky pak nezapomeňte odčervit :lol:

To stačí až jim bude tak 14 dní. Zakladatelko posles fotku čumáčků? Asi se teď moc nevyspíš, ale pořád je ještě šance, že se kočka začne starat.

jejej444
Kecalka 120 příspěvků 17.03.18 14:34

Jsou to koťátka Mainske mývalí..

MáškaMarie33
Kecalka 218 příspěvků 17.03.18 14:35
@aiwwa píše:
To stačí až jim bude tak 14 dní. Zakladatelko posles fotku čumáčků? Asi se teď moc nevyspíš, ale pořád je ještě šance, že se kočka začne starat.

To já vím ;) proto jsem napsala „pak“, předpokládám, že si to zakladatelka pozjišťuje.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18095 příspěvků 17.03.18 14:37
@jejej444 píše:
Jsou to koťátka Mainske mývalí..

Jee :srdce: Čumáčci.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >