Sháním větší množství knih

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marika.k.1
Povídálka 18 příspěvků 12.08.18 20:28
sháním větší množství knih

Ahoj, sháním větší množství knih za rozumnou cenu. Detektivky, romány, červená knihovna, historické, zahrada, harleuinky a další. Cca 5-10,–/kus, za poštovné nebo výměnou za sladkosti nebo tak :) Nemáte někdo, které už nebudete číst a nepotřebujete nebo jste chtěly vyhodit? Předem moc děkuji

Reakce:

Schwarzwaldtort
Povídálka 39 příspěvků 12.08.18 20:30

Zakladas knihovnu?

Příspěvek upraven 12.08.18 v 20:30

marika.k.1
Povídálka 18 příspěvků 12.08.18 20:30

Nebo DVD různých žánrů či časopisy - Zahrada, pro ženy, tzv. bulvár - klidně i stará čísla. Děkuji

marika.k.1
Povídálka 18 příspěvků 12.08.18 20:32
@Schwarzwaldtort píše:
Zakladas knihovnu?Příspěvek upraven 12.08.18 v 20:30

Nee :lol:

Kriss Tina
Kelišová 5480 příspěvků 12.08.18 20:32

zajdi do knihovny aspoň u nás mívají v bednach knihy na odkup právě třeba po 5 korunách nebo nějaký antikvariát taky prodávají takhle levné, ale jsou to starší knihy no. Já osobně nemám, každou knížku si hlídám jako poklad :kytka: možná i v levné knize občas pořídím kousek třeba za 10kc někdy je mají zlevněné jako poslední kusy, nebo že Maj někde trochu poničenou vazbu apod :palec: na co přesně to sháníš?

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2412 příspěvků 2 inzeráty 12.08.18 20:35

@marika.k.1 odkud jsi? Něco bych možná měla.

marika.k.1
Povídálka 18 příspěvků 12.08.18 20:37
@janickaIII píše:
@marika.k.1 odkud jsi? Něco bych možná měla.

Moravskoslezský kraj

smudlinky
Závislačka 2554 příspěvků 347 inzerátů 12.08.18 21:22

za tkové ceny myslím vykupují knihy atikvariáty !-)

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2412 příspěvků 2 inzeráty 12.08.18 21:31

@marika.k.1 hm, tak to je daleko.

Katerina_bella
Kecalka 251 příspěvků 12.08.18 22:57

Já bych ti klidně knihy darovala, jenže jsem až z okr.Kolín… :? :?
Máme toho fakt dost, plný sklep a skříně v obýváku :mrgreen:

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 12.08.18 23:14

@marika.k.1 můžu se zeptat k čemu ti budou? Diskuzi si dávám do oblíbených pro případ, že bych něco vytřídila. Dost knížek už jsem dala pryč, třeba zas budu dělat místo pro nové, ale narovinu, ty co vyřazuju nejsou moc zajímavé :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >