Shayna Rose - MUDr. Fara Farajpour

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
untoldnecessaryevil
Povídálka 38 příspěvků 30.08.18 12:57
Shayna Rose - MUDr. Fara Farajpour

Zdravím, jaké máte zkušenosti s MUDr. Fara Farajpour? ;)
Chci k němu jít a nemám ani představu za co a kolik se tam platí.. mám VZP.
Můžete mi říct Vaše názory na pana doktora a kolik jste tam za co platili? Popř. jak probíhá první návštěva? :*

Reakce:
jenny.fields
Nadpozemská drbna 25228 příspěvků 30.08.18 13:00

Co jsem slyšela, tak naposledy se platilo 1500 kč, ale nevím, jestli někdo nepsal, že už je to 2000 kč na za rok.
Jinak se platí stovka při návštěvě- za zrcadlo? A 100 kč za recept.
V těhotenství se platí nějaké vysoké částky.
Spíš se zeptaj na FB Kladna.
Prostředí pěkné.
Hodí se ti umět trochu anglicky.
První návštěva probíhá jako všude jinde-vyšetření, ultrazvuk, rozhovor.

untoldnecessaryevil
Povídálka 38 příspěvků 30.08.18 13:35

@jenny.fields No pokud tam půjdu, tak doufám že ty peníze budou stát za to :lol:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25228 příspěvků 30.08.18 13:47
@untoldnecessa­ryevil píše:
@jenny.fields No pokud tam půjdu, tak doufám že ty peníze budou stát za to :lol:

No tak je otázka, co očekáváš. Prostředí je luxusní, nečekáš. Jestli to stojí za ty peníze, to už je na každém

untoldnecessaryevil
Povídálka 38 příspěvků 30.08.18 14:34

@jenny.fields Hlavně očekávám pomoc a řešení mého poblému bez toho aby mě někdo furt odbejval a neřešil :*

baufi
Nováček 6 příspěvků včera v 16:14

Mně vždy pan doktor opravdu pomohl, věnoval se mi, nikdy nic nezanedbal nebo neodbyl. Přišla jsem k němu v roce 2014, protože mě už 3 měsíce bolelo v podbřišku na jedné straně a můj gynekolog mě posílal domů s tím, že mám natažený sval. Mně se to ale nezdálo, tak jsem šla právě k panu Farovi (McBride) a ten mi zjistil cystu, kterou mi pak sledoval, jestli se moc nezvětšuje. Jsem u něj dodnes, podruhé těhotná, takže i péče o těhotnou je skvělá.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >