Shnovací zábrana - existuje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 25.08.10 11:02
Shrnovací zábrana - existuje?

Potřebovala bych doma přepažit chodbu něčím na způsob dětské zábrany. Máme vstupní chodbu do „L“, u dveří do bytu parkujeme kočár, válí se tam boty apod. Ráda bych tuhle část chodby oddělila, protože malá mi tam ráda utíká průzkumničit. Jenže v místě, kde by se to hodilo, má jednak chodba na šířku 108 cm, jednak by tam klasická otevírací zábrana dost překážela (například při stěhování věcí). Takže mě napadlo něco jako nízké šoupačky, tak metr na výšku. Netušíte, dá se to sehnat?
 Díky!

Příspěvek upraven 25.08.10 v 11:23

Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22896 příspěvků 25.08.10 11:07

Hele já teď v lídlu koupila zábranu do dveří http://www.safety1st.cz/…ck-close.php

Lucyus12
Závislačka 3337 příspěvků 25.08.10 11:08

Ahojky! Zkus mrknou sem, jestli to pomůže :wink: : http://www.detske-ohradky.eu/…ubovaci.html
:mavam:

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 25.08.10 11:52

Díky moc, holky, ale ani jedno není to ono. :nevim: Otevírací jsou fajn, ale mám pocit, že nám to bude hrozně překážet. Když jedeme na víkend, máme milion tašek a tahat to skrz ty úzký dvířka by asi byl problém. O těch překračovacích ani nemluvě.
Spíš by mě zajímalo, jestli někdo nevyrábí šoupačky v těchhle velikostech.

Lucyus12
Závislačka 3337 příspěvků 25.08.10 11:56

Tak to se zkus zeptat nějakýho truhláře. Určitě by něco vymyslel… :kytka: :mavam:

karkule1
Stálice 66 příspěvků 25.08.10 12:02

Co shrnovací roleta?

http://www.aaahracky.cz/…d-p-641.html

Naši to mají na schodech a je to super, nikde nevlají žádná dvířka do prostoru. Jen na jednoruční zavírání to chce asi víc cviku( já ho ještě nezískala :) )

Nevím jestli to mají od této firmy.

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 25.08.10 12:10

No holky, tak to by mě také zajímalo, budeme potřebovat něco před krbovky. U truhláře to bude pěkná darda. :think:

Saxana22
Neúnavná pisatelka 16247 příspěvků 25.08.10 12:49

Kožišek: kolem krovek jsme dali starou dřevěnou ohrádku a tchán udělal domů ohrádku ze staré dřevěné postýlky :)

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 25.08.10 12:52
karkule1 píše:
Co shrnovací roleta?

http://www.aaahracky.cz/…d-p-641.html

Naši to mají na schodech a je to super, nikde nevlají žádná dvířka do prostoru. Jen na jednoruční zavírání to chce asi víc cviku( já ho ještě nezískala :) )

Nevím jestli to mají od této firmy.

No to je ono! :potlesk: Díky moc!

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 25.08.10 13:27

saxana dobrý nápad :palec:

HeHo
Kecalka 161 příspěvků 13.04.11 10:51

Dobrý den, můžu se zeptat zda jste produkt (roletovou zábranu) nakoupili a jak se vám osvědčila? Já si to nedovedu představit, skutečně nelze ta síť nějakstrhnout? Díky moc za odpověď.

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 13.04.11 14:35
HeHo píše:
Dobrý den, můžu se zeptat zda jste produkt (roletovou zábranu) nakoupili a jak se vám osvědčila? Já si to nedovedu představit, skutečně nelze ta síť nějakstrhnout? Díky moc za odpověď.

Ne, nakonec jsme ji nekoupili, takže zkušeností neposloužím. Ale pořád bych ji chtěla, využila by se tu, bohužel ta cena je fakt vysoká. :-?

HeHo
Kecalka 161 příspěvků 13.04.11 20:48

I tak díky za odpověď. Mám pocit, že ji snad ještě nikdo nekoupil. Cena je vysoká - hlavně u té varianty avant - tuším 3000,– Kč - asi pevnější síťovina. Fakt nevím, zda do toho jít. Naše dítě je dráče - holka rok a čtvrt, vysoká a rozběhaná už - teď jak téměř dvouletá, ale s mozkem přiměřeném věku. Nechce se mi ji dávat rodičům na hlídačku, protože mají schodiště přístupné z průchozí chodby (kuchyň, obývák) takže frekvence chození stálá. Ách jo, nakonec ji budu muset obstarat. Bojím se pádu ze schodů moc.

ivodička
Závislačka 3364 příspěvků 03.12.13 13:10

Spoustu odkazů tady už nefunguje, existuje nějaká zábrana na palandu, která se dá event. shrnout, abych na dítě dosáhla?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >