Shrnutý kondom? Těhotenství?

Anonymní
8.11.20 20:55

shrnutý kondom? Těhotenství?

Ahoj holky, předevčírem jsem měla s partnerem pohl. styk.. Přítel se normálně udělal, ale po orgasmu ještě chvíli “přirážel”.. Nebylo to žádné tvrdé přirážení, spíš jenom tak jemně.. Když jsme skončili, kondom byl normálně na svém místě.. Nikde “neplandal” ani nebyl shrnutý :D Je možné, že by se to mohlo dostat do mě? V tu dobu mi měla začínat ovulace, ale nemám pravidelný cyklus, takže to není 100% a ovulaci na sobě moc nepoznám.. :? Moc děkuji Hanka

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8212
8.11.20 21:07

Ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
859
8.11.20 21:18

Samozřejmě, že ne. Penis hned neochabne, ten kondom se jen tak neuvolní, pokud je to správná velikost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
933
8.11.20 21:40

Kondom byl na svém místě, tak nějak netuším, co na tom řešíte? :lol: Však kdyby nebyl a byl shrnutý, tak to přeci vidíte, ne?

Já už jen čekám na dotaz typu: Přítel mě včera objal. Půl roku už jsme neměli sex. Nemám dělohu a vaječníky. Beru čtyři druhy antikoncepce. Myslíte, že jsem i přesto mohla otěhotnět? :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
8.11.20 21:40

Nee

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
9.11.20 14:51

Pokud nemáš pravidelný cyklus, tak bych byla v klidu. Vše bylo na svém místě, jak píšeš, tak jsi jen nervózní a zbytečně stresuješ. To znám, dělám to taky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 18:12

@Aduš12 jsi skvělá:)) děkuji moc!

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie