Signalizuje to něco o mém příteli?

Anonymní
14.6.20 15:46

Signalizuje to něco?

Holky, co si o tom mám myslet? Ještě jsem to nezažila.

Mám nového přítele - chlap, cca 50 let, manželka ho opustila. Já 35, jedno dítě 15 let. Přítele znám cca 4 měsíce, nebydlíme spolu. On se přestěhoval do malého bytu 1+1, byt už zařízený, vpodstatě si tam donesl jen osobní věci. A on neustále něco řeší - že z té bílé na zdi musí udělat zelenou. Že jednu poličku musí posunout o 5 (!!!) cm doleva. Jak strašné bylo provrtat díru do panelu na kabel (!!). Ale dobře, beru, chce bydlet tak, aby se mu tam líbilo. S nějakými změnami jsem mu i radila, ale v malém bytě toho moc nenaděláte.
No a ono to pokračuje. Nemá peníze (chtěl si dokonce ode mě půjčit), ale nechává si mýt okna a uklízet jednou holkou. A ještě se mi tím chlubí. Prý mu přišla umýt okna a on musí sundat závěsy (má 2 - slovy dvě - okna), vyprat je a znovu pověsit. A lítají sms, jak se nadřel, ruce vytahané apod.

Jindy zas chodí sms, co snědl na večeři - 3 jogurty, chleba se salámem, paštiku a tři rohlíky.

A když se potkáme, tak mě pozvolna začíná napomínat, že nemá prostor mluvit o sobě a mluvím hodně jen já a on mě ani nemůže přerušit (nemá pravdu) a jak chce i on něco říct, takže teď vpodstatě jen mlčím a poslouchám, jak on rozváží balíky v nějaké dopravní firmě a jak se pohádal s nějakou paní, protože dlouho čekal, než přišla na zazvonění anebo jak se ho lidi štítí a on to nesnese. Řeší takové věci, které nelze změnit a řekla bych, že nepochopil, že dovoz balíku je jen služba, lidi to tak vnímají, ale on má pocit asi, že je něco víc a vztahuje to na sebe, skoro někdy mám pocit, že by chtěl, aby ho lidé snad oslavovali s doručením balíku.

Jen koukám. Nikdy jsem toto nezažila a nevím, jestli je to normální.

za názory děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12094
14.6.20 15:49

Asi ho manzelka nepustila ke slovu, tak dohani dlouholety deficit :mrgreen: A taky za nej delala vsechno a on je najednou vsoku, ze domacnost se o sebe nepostara. Hele nevim, na moc nadejny material to nevypada, prichazi aspon s nabidkou kvalitniho sexu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
14.6.20 15:52

Chlapi to mají těžké, což si hodně žen neuvědomuje :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.6.20 15:55
@jura8823 píše:
Chlapi to mají těžké, což si hodně žen neuvědomuje :D

jakože snad týden řešil dírečku do 6cm panelu (příčka)

to je snad těžké pro ženskou. ne?

• Nahlásit
  • Citovat
15255
14.6.20 15:55

Tak teď už začínáš chápat, proč ho manželka opustila… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.6.20 15:56
@Janli píše:
Tak teď už začínáš chápat, proč ho manželka opustila… ;)

byli spolu 20 let, ten hlavní důvod je jinde, nechci se o něm tady rozepisovat, ale možná toto bylo to, co se k tomu přidružilo

že by toto vydržela 20 let?

• Nahlásit
  • Citovat
527
14.6.20 16:04

Chacha, 3 jogurty, paštiku, chleba se salámem, tři rohlíky, já se zcvoknu :D To je krásná sms konverzace :mrgreen:
„Normální“ to asi není, ale myslím, že bych těma sms „co jsem dnes snědl“ mohla bavit společnost někde v hospodě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
14.6.20 16:05
@Anonymní píše:
Holky, co si o tom mám myslet? Ještě jsem to nezažila.

Mám nového přítele - chlap, cca 50 let, manželka ho opustila. Já 35, jedno dítě 15 let. Přítele znám cca 4 měsíce, nebydlíme spolu. On se přestěhoval do malého bytu 1+1, byt už zařízený, vpodstatě si tam donesl jen osobní věci. A on neustále něco řeší - že z té bílé na zdi musí udělat zelenou. Že jednu poličku musí posunout o 5 (!!!) cm doleva. Jak strašné bylo provrtat díru do panelu na kabel (!!). Ale dobře, beru, chce bydlet tak, aby se mu tam líbilo. S nějakými změnami jsem mu i radila, ale v malém bytě toho moc nenaděláte.
No a ono to pokračuje. Nemá peníze (chtěl si dokonce ode mě půjčit), ale nechává si mýt okna a uklízet jednou holkou. A ještě se mi tím chlubí. Prý mu přišla umýt okna a on musí sundat závěsy (má 2 - slovy dvě - okna), vyprat je a znovu pověsit. A lítají sms, jak se nadřel, ruce vytahané apod.

Jindy zas chodí sms, co snědl na večeři - 3 jogurty, chleba se salámem, paštiku a tři rohlíky.

A když se potkáme, tak mě pozvolna začíná napomínat, že nemá prostor mluvit o sobě a mluvím hodně jen já a on mě ani nemůže přerušit (nemá pravdu) a jak chce i on něco říct, takže teď vpodstatě jen mlčím a poslouchám, jak on rozváží balíky v nějaké dopravní firmě a jak se pohádal s nějakou paní, protože dlouho čekal, než přišla na zazvonění anebo jak se ho lidi štítí a on to nesnese. Řeší takové věci, které nelze změnit a řekla bych, že nepochopil, že dovoz balíku je jen služba, lidi to tak vnímají, ale on má pocit asi, že je něco víc a vztahuje to na sebe, skoro někdy mám pocit, že by chtěl, aby ho lidé snad oslavovali s doručením balíku.

Jen koukám. Nikdy jsem toto nezažila a nevím, jestli je to normální.

za názory děkuji

O 15 let starší mi v tomto věku přijde opravdu hodně. Navíc je to nervák a líný „chudinka“.
Nechápu, co bych s timhle dělala a to jsem výrazně starší než ty. Takhle zoufalá snad nejseš, ne!?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13309
14.6.20 16:05
@Anonymní píše:
byli spolu 20 let, ten hlavní důvod je jinde, nechci se o něm tady rozepisovat, ale možná toto bylo to, co se k tomu přidružilože by toto vydržela 20 let?

No ony se ty vlastnosti jako sebestřednost, nedůtklivost a spol. věkem zhoršují.

Domů si ho nestěhuj, dítě si s ním rozhodně nepořizuj. Pokud mu půjčíš peníze, tak je spíš už nikdy neuvidíš.
A teda asi bych si ho nechávala jen kdyby byl opravdu bůh mnohonásoného orgasmu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2718
14.6.20 16:06

Já si myslím, že se k sobě perfektně hodíte, on pošuk a nemehlo a ty internetová fňukna. Udělejte si dítě, jsem zvědavý, co promícháním těchto genů vznikne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.6.20 16:08
@Zumpa píše:
Já si myslím, že se k sobě perfektně hodíte, on pošuk a nemehlo a ty internetová fňukna. Udělejte si dítě, jsem zvědavý, co promícháním těchto genů vznikne :mrgreen:

díky, vo. e, přesně tohle mi pomohlo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.6.20 16:09
@Zumpa píše:
Já si myslím, že se k sobě perfektně hodíte, on pošuk a nemehlo a ty internetová fňukna. Udělejte si dítě, jsem zvědavý, co promícháním těchto genů vznikne :mrgreen:

jdu se zeptat adminů, jestli se dají někteří jedinci blokovat

• Nahlásit
  • Citovat
2718
14.6.20 16:10

Jindy zas chodí sms, co snědl na večeři - 3 jogurty, chleba se salámem, paštiku a tři rohlíky. …

To je hodně solidní večeře… on je zápasník sumo? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2718
14.6.20 16:11
@Anonymní píše:
jdu se zeptat adminů, jestli se dají někteří jedinci blokovat

Dají, už jsem to tu zažil :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit