Šikana i po základce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 23:23
Šikana i po základce

Ahoj, letos jsem dokončila základku a těšila ze opustim partu zlých spolužáků.. Ta škola je divná, spolužáci mě nevzali, učitele se o me nezajímali.. Šikanovali mě od 1.třídy, vytrpela jsem to.. Úspěšně byla přijata na obor a těšila se ze šikana odezní.. Jenže.. Spolužáci dělají nadále srazy, pomlouvájí.. Opět jak pres internet tak venku.. Už to nedávám a mám strach.. Psychložky me vždycky vyslichali jak při výslechu, vše pak říkali ředitelce a ta to rozkrikla po škole.. I bratr ma potíže takže vim ze v tom nejsem sama a on taky ne.. Nevím co mám dělat. Dneska a stále se mi ozývají a já nevím co dělat.. Kam se mám obrátit? Co mám dělat? :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 11002 příspěvků 27.08.18 23:25

To není hezké slyšet :kytka:. A můžu se zeptat, proč tě šikanovali ? Máš nějakou velkou abnormalitu ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 23:31

Jako malá jsem se chovala jako zvíře(kůň) a všichni si mě za to dobírali. Pak se to všechno hromadilo, nadavky , provokace, a já se snažila bránit i když me za to zkopali, zbili či pomlouvali.. Nikdo krom rodiny SR me nezastal, nepomohl mi, čili jsem stratila důvěru lidem které znám.. Šikana se ale vyvíjí dal i když jsem už odešla(dostudovala) protože ty děti kteří mi ublizuji jsou z mého regionu(vesnic).. Nikdo mi nodokazal pomoci vždy to bylo horší.. :,(

Bábrdl
Generální žvanilka 21718 příspěvků 27.08.18 23:32
@Anonymní píše:
Ahoj, letos jsem dokončila základku a těšila ze opustim partu zlých spolužáků.. Ta škola je divná, spolužáci mě nevzali, učitele se o me nezajímali.. Šikanovali mě od 1.třídy, vytrpela jsem to.. Úspěšně byla přijata na obor a těšila se ze šikana odezní.. Jenže.. Spolužáci dělají nadále srazy, pomlouvájí.. Opět jak pres internet tak venku.. Už to nedávám a mám strach.. Psychložky me vždycky vyslichali jak při výslechu, vše pak říkali ředitelce a ta to rozkrikla po škole.. I bratr ma potíže takže vim ze v tom nejsem sama a on taky ne.. Nevím co mám dělat. Dneska a stále se mi ozývají a já nevím co dělat.. Kam se mám obrátit? Co mám dělat? :,(

Však oni začnou mit jine starosti, až jim začnou ruzne školy. :nevim:
Nemáš žádný kamarády, co by ti pomohli to překlenout?

Bábrdl
Generální žvanilka 21718 příspěvků 27.08.18 23:33
@Anonymní píše:
Jako malá jsem se chovala jako zvíře(kůň) a všichni si mě za to dobírali. Pak se to všechno hromadilo, nadavky , provokace, a já se snažila bránit i když me za to zkopali, zbili či pomlouvali.. Nikdo krom rodiny SR me nezastal, nepomohl mi, čili jsem stratila důvěru lidem které znám.. Šikana se ale vyvíjí dal i když jsem už odešla(dostudovala) protože ty děti kteří mi ublizuji jsou z mého regionu(vesnic).. Nikdo mi nodokazal pomoci vždy to bylo horší.. :,(

A alespoň na netu kamarady nemas?

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 11002 příspěvků 27.08.18 23:42
@Anonymní píše:
Jako malá jsem se chovala jako zvíře(kůň) a všichni si mě za to dobírali. Pak se to všechno hromadilo, nadavky , provokace, a já se snažila bránit i když me za to zkopali, zbili či pomlouvali.. Nikdo krom rodiny SR me nezastal, nepomohl mi, čili jsem stratila důvěru lidem které znám.. Šikana se ale vyvíjí dal i když jsem už odešla(dostudovala) protože ty děti kteří mi ublizuji jsou z mého regionu(vesnic).. Nikdo mi nodokazal pomoci vždy to bylo horší.. :,(

Je to tedy vedlejší má otázka, ale moc tedy nechápu, proč i po vědomosti vedení (psycholožky) školy nedošlo k nějaké razantní změně. A stejně tedy rodičů. V tomhle tedy dost selhali. Tvý rodiče věděli, že tě i zmlátili a tak ? 8o Mě se totiž jen při čtění toho otvíra pomyslná kudla v kapse. Proč nedošlo ke změně školy, nějaké úkony proti tomu ?
Nějak nechápu, kde se může vzít tolik zlosti v dětech vůči někomu (aspoň jak to popisuješ).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 23:43

@Bábrdl nemám žádné přátele, kteří by byli poblíž a dokázali pomoci.. Díky sportu mám alespon nejake přátelé, ale na druhé straně republiky..a většinou jsou to mladší holciny okolo 12-14 které by sice dokázali podržet ale pouze tehdy kdy je zastihnu :( což se stává spise na internetu ale tak si s nimi nepromluvim a budu nucena to držet..????

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 23:47

@Detsa v mém kraji lékařství v tomhle ohledu stoji za prd.. Nikdo není ochoten pomoci druhým. Leda sam sobě, dokoncila jsem základnu, sice se 2× 4na výzu ale i tak jsem naštěstí venku s dodelanym základním.. Rodiče se snaží pomoci ale svoji snahou z toho vyjdou stejně jako já (nespolehlivý rodič který selhal, přitom se snaží pomoci i když ta cesta není tak lehká a viditelná..) :,(

Lalelale
Závislačka 2701 příspěvků 27.08.18 23:54
@Anonymní píše:
Ahoj, letos jsem dokončila základku a těšila ze opustim partu zlých spolužáků.. Ta škola je divná, spolužáci mě nevzali, učitele se o me nezajímali.. Šikanovali mě od 1.třídy, vytrpela jsem to.. Úspěšně byla přijata na obor a těšila se ze šikana odezní.. Jenže.. Spolužáci dělají nadále srazy, pomlouvájí.. Opět jak pres internet tak venku.. Už to nedávám a mám strach.. Psychložky me vždycky vyslichali jak při výslechu, vše pak říkali ředitelce a ta to rozkrikla po škole.. I bratr ma potíže takže vim ze v tom nejsem sama a on taky ne.. Nevím co mám dělat. Dneska a stále se mi ozývají a já nevím co dělat.. Kam se mám obrátit? Co mám dělat? :,(

To je mi moc líto. Ty jsi byla u školní psycholožky? V takovém případě neházej flintu do žita, ty často stojí vyloženě za prd, a jinde ti jistě pomohou. Jakým způsobem na tebe bývalí spolužáci mohou? Bydlíte blízko a běžně se potkáte třeba na ulici? Pokud to zachází příliš daleko, myslím si, že by bylo záhodno, aby to rodiče řešili s jejich rodiči, klidně s asistencí policie. Je spousta organizací zabývající se cyberšikanou, kde ti mohou nabídnout pomoc :kytka:

jege
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 27.08.18 23:55
@Anonymní píše:
Rodiče se snaží pomoci ale svoji snahou z toho vyjdou stejně jako já (nespolehlivý rodič který selhal, přitom se snaží pomoci i když ta cesta není tak lehká a viditelná..) :,(

Píšeš trochu divně …

Dej nám odkaz na svůj facebook a pokud Tě tam pomlouvají a napadají, tak je roznesem na kopytech! :cert:

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 11002 příspěvků 27.08.18 23:58
@Anonymní píše:
@Detsa v mém kraji lékařství v tomhle ohledu stoji za prd.. Nikdo není ochoten pomoci druhým. Leda sam sobě, dokoncila jsem základnu, sice se 2× 4na výzu ale i tak jsem naštěstí venku s dodelanym základním.. Rodiče se snaží pomoci ale svoji snahou z toho vyjdou stejně jako já (nespolehlivý rodič který selhal, přitom se snaží pomoci i když ta cesta není tak lehká a viditelná..) :,(

Kdyby lékařství, lidskost. Myslím si, že se musíš od nich odstřihnout, ignorovat to. Ono jestli se nějak urputně bráníš, tak to těžko ustane potom - jen se to bude víc rozvíjet si myslím. Soustřed se na ty co máš a bude líp jednou, uvidíš :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 00:02

@Lalelale ano, nejen u jedny. Rovnou třech a dále pak za poradkyní ve škole která se tím zabývá i za ředitelkou.. Chodila jsem i za babičkou která mi nejvíc z nich pomohla, ale babička tu napořád nebude a já budu na intru daleko od ní.. Mohou na mě jakkoliv. Pres sociální sítě, vědí kde bydlím, ví jaké mám slabiny, co me baví a co dělám.. Jsem pro ne prostě „kořist“ která je zřejmě láká.. :roll: mám strach těm spolužákům cokoli říct aby se to neobratilo proti mě, měla jsem strach je poslat někam aby mi někdo alespoň poslal látku když chybim ve škole(doktoři ) a snažila se tam vydržet .. Spousta děti která byla rozdílná tak utekla na jiné školy ale mamka mi přestup nechtěla zařídit protože si myslela ze to zvládnu a ze to je tak asi všude.. Nedával ji to za vinu, částečně vim ze nebyla chyba jen ve spoluzacich ale i ve me.. Ze jsem jim ze strachu lhala, že se snažila bránit atd.. PS: neviš kam bych se mohla obrátit aniž by se to řešilo hned ,,naostro" (urychleně ) :think: :( a dozvěděli se to jen ti kteří to udrží jako studna?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 00:06

@Detsa to jsem už zkusila ale co když me potkají, napisou mi? Ignorovat je a at si mysli co chtějí? Já jsem právě ta která věří všem lidem a snaží se jim vyjít vstříc, jenže to spis dopadá tak ze potřebují pomoc sama víc než bych dokázala sama sobě… A děkuju moc Detso :hug:

jege
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 28.08.18 00:08

Pokud jim je již 15, tak bych to řešil přímo na PČR jako stalking. Pořídil bych si důkazy - nahrávky, svědectví, screenshoty a hurá na policii.

Kolik Ti je a jak vypadáš? Nějaký namakanější přítel by to v budoucnosti nespravil?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 00:10

@jege já píši divně pořád.. Nedokáží psát o soukromých problémech konkrétněji, mám strach.. I když by mi někdo mohl pomoci..
Fb: ****** na fotce mám v pozadí písek a vodu.. Před tou tapetou jsem já

edit admin: smazány osobní údaje

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >