Vedoucí v práci mne šikanuje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 09:54
Sikana na pracovisti od vedoucí

Holky jdu se vybreptat. Jsem v práci jako prodavacka v železářství. Normálně mě sikanuje vedoucí. Nemůže mě vyhodit protože o tom rozhoduje majitel tak mě od začátku co tam jsem shazuje a ponizuje. I před zákazníky. Všechno co tam je špatně automaticky za to můžu já. A to se nám tam stridaji i brigadnice. Jsem tam půl roku a co ta si.ke mě dovolí. Jak i pomlouvá a to i u dealerů. Co mám dělat. Práce me baví ale toto.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9932 příspěvků 15.05.19 09:57

Poresit s majitelem? Proc si to nechas libit? Bych ji rekla, at na me neni laskave drza a hlavne. Ja bych tam nedelala.

janickaIII
Závislačka 4119 příspěvků 15.05.19 10:01

Uz jsi sem jednou psala, vid? Prodavacky hledaji dnes pomalu vsude. Tak bych sla jinam :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 10:06

No je to hrůza. Ale tahle prace je na zkrácený uvazek, ke skolkovymu diteti ideál. Nic takoveho v okolí nemám..

SábaW
Kecalka 210 příspěvků 15.05.19 10:12

Tento příběh už tu byl tolikrát. :zed: To tě to vážně baví sem psát pořád to samé. Mrháš časem ostatních. Když se ti tam nelíbí, tak odejdi. Nikdo to za tebe nevyřeší

Uživatel je onlineLalelale
Závislačka 4775 příspěvků 15.05.19 10:23

Holka tohle je tu snad potřetí. Nové rady ti nikdo nedá, prostě to tam konečně zabal

Závislačka 4775 příspěvků 15.05.19 10:23
@janickaIII píše:
Uz jsi sem jednou psala, vid? Prodavacky hledaji dnes pomalu vsude. Tak bych sla jinam :nevim:

Kdyby jednou, minimálně třikrát. Je to jak házet hrách na zeď

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 10:27

No tak to jsem nechtěla ubirat o čas.. :oops:

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 15.05.19 10:35

Kolikrát to sem ještě napíšeš??? Buď to řeš nebo si přestaň stěžovat :roll:

Hegy
Kecalka 138 příspěvků 15.05.19 10:37

Pamatuj si, že člověk si k tobě dovolí jen to, co mu dovolíš ty sama..taky znám jednu takovou, co je za otloukánka v práci, ale může si za to sama, nebot si to nechá líbit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 10:39
@Serpentini píše:
Kolikrát to sem ještě napíšeš??? Buď to řeš nebo si přestaň stěžovat :roll:

Bože holky. Tak si to vy co jste to cetly nectete.. Já jsem nevedela že jste tady pořád ty samé. Já sem jdu jednou za tri měsíce max. Nyslela jsem že některá by jste mohla mít taky takovou negativní zkušenost..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 10:43
@Hegy píše:
Pamatuj si, že člověk si k tobě dovolí jen to, co mu dovolíš ty sama..taky znám jednu takovou, co je za otloukánka v práci, ale může si za to sama, nebot si to nechá líbit.
Ty jo ale já se chovam slušně. Takže když budu hnusná na okolí tak to budeje fajn.. Je pravda že jsem
@Hegy píše:
Pamatuj si, že člověk si k tobě dovolí jen to, co mu dovolíš ty sama..taky znám jednu takovou, co je za otloukánka v práci, ale může si za to sama, nebot si to nechá líbit.

Já jsem právě nikdy problém nikde neměla. Ale takový panovacny člověk mě fakt ubiji. Úplně jsem jí podlehla. Pravda. Měla jsem jí do patricnych míst poslat už dávno.

Závislačka 4775 příspěvků 15.05.19 10:44
@Anonymní píše:
Bože holky. Tak si to vy co jste to cetly nectete.. Já jsem nevedela že jste tady pořád ty samé. Já sem jdu jednou za tri měsíce max. Nyslela jsem že některá by jste mohla mít taky takovou negativní zkušenost..

Tady spíš jde o to, že ti tu desítky lidí daly dobré rady, a ty sem stejně přijdeš se stejným dotazem znovu. Věř mi, že nikdo ti tady žádnou zázračnou radu, jak šmahem problémy v práci vyřešit, nedá. Tvá jediná možnost je buď jít s vedoucí do války a pořádně ji srovnat (a přiznejme si to, ty ten bojovný typ zkrátka nejsi), za což by mi pozice prodavačky opravdu nestála, nebo prostě odejít a najít si v době, kdy zoufale chybí lidi, lepší práci. Můj názor: rozhoupej se, nebo si na tu roli otloukánka zvykneš, a budeš mít problémy všude a ještě si to odneseš zadupaným sebevědomím

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 10:46
@Lalelale píše:
Tady spíš jde o to, že ti tu desítky lidí daly dobré rady, a ty sem stejně přijdeš se stejným dotazem znovu. Věř mi, že nikdo ti tady žádnou zázračnou radu, jak šmahem problémy v práci vyřešit, nedá. Tvá jediná možnost je buď jít s vedoucí do války a pořádně ji srovnat (a přiznejme si to, ty ten bojovný typ zkrátka nejsi), za což by mi pozice prodavačky opravdu nestála, nebo prostě odejít a najít si v době, kdy zoufale chybí lidi, lepší práci. Můj názor: rozhoupej se, nebo si na tu roli otloukánka zvykneš, a budeš mít problémy všude a ještě si to odneseš zadupaným sebevědomím

Je pravda, že už pretahuju. A sebevědomí jde totálně do háje. Jsem blbá že jsem to takhle nechala zajít daleko..

Závislačka 4775 příspěvků 15.05.19 10:49
@Anonymní píše:
Je pravda, že už pretahuju. A sebevědomí jde totálně do háje. Jsem blbá že jsem to takhle nechala zajít daleko..

a teď je jen a jen na tobě, jak se zařídíš. My to za tebe řešit nemůžeme. Ty se z toho hlavně pouč a už nikdy to nenech zajít takhle daleko

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama