Šikana na pracovišti... Mám odejít?

26.4.21 16:55

šikana na pracovišti ..odejít ci ne

Ahoj všem :) musím se už někomu svěřit..a třeba někdo má podobnou zkušenost a poradí mi co s tím..:) pracuji jako kuchařka v hotelu. Kolegové jsou moc fajn ale co mě trápí je šéf..neustále na mě křičí a snáší kritiku za všechny co tam pracuji na mě.. kdyby to byly moje chyby tak to beru..den co den..každý den je něco jiného. Chvíli jsem to pouštěla jedním uchem tam a druhým ven..ale už to nejde..ten tlak je šíleně veliký. Domu chodím zbitá jak pes.. nehledě na to že tam lítám jak blázen a vařím i za ostatní co nestíhají.. nedělám nic zle ba naopak..všechno je tip ťop a já to vím..dost se to ve mě bije..odejít..neodejit..už to tak jde půl roku a je to jen horší :(
Omlouvám se za slohovku jo více to zkrátit nešlo :)

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
722
26.4.21 16:58

Muzes uvest konkretni priklady?

• Nahlásit
20677
26.4.21 17:00

A když mas vše tip top proč teda řve? Mmch na mě by šéf zvednut hlas jen jednou

• Nahlásit
1778
26.4.21 17:01

Odešla bych, zdraví máš jen jedno, začni se rozhlížet po jiné práci.. :kytka:
Zkusila ses šéfovi asertivně postavit? Co ostatní kolegové na to, když je očividné, že to není tvoje vina? :think:

• Nahlásit
26.4.21 17:25
@Zwetta píše:
Odešla bych, zdraví máš jen jedno, začni se rozhlížet po jiné práci.. :kytka:
Zkusila ses šéfovi asertivně postavit? Co ostatní kolegové na to, když je očividné, že to není tvoje vina? :think:

Zastávají se..ale je to marné :/

• Nahlásit
31288
26.4.21 17:34
@Mischellwel píše:
Ahoj všem :) musím se už někomu svěřit..a třeba někdo má podobnou zkušenost a poradí mi co s tím..:) pracuji jako kuchařka v hotelu. Kolegové jsou moc fajn ale co mě trápí je šéf..neustále na mě křičí a snáší kritiku za všechny co tam pracuji na mě.. kdyby to byly moje chyby tak to beru..den co den..každý den je něco jiného. Chvíli jsem to pouštěla jedním uchem tam a druhým ven..ale už to nejde..ten tlak je šíleně veliký. Domu chodím zbitá jak pes.. nehledě na to že tam lítám jak blázen a vařím i za ostatní co nestíhají.. nedělám nic zle ba naopak..všechno je tip ťop a já to vím..dost se to ve mě bije..odejít..neodejit..už to tak jde půl roku a je to jen horší :(
Omlouvám se za slohovku jo více to zkrátit nešlo :)

Asi tě tajně miluje. Když se ani po zastání kolegů nic neděje, hledala bych jinou práci.

• Nahlásit
Anonymní
26.4.21 17:44

Odejít. Kdo takového magora nezažil, tak neuvěří. On lepší nebude.

• Nahlásit
1270
26.4.21 17:49

Na mě takhle šéf řvát zvednu se a odcházím. :wink:Jednou jsem to udělala a nelituji.. Čuměl jak pero z gauče 😁

• Nahlásit
5798
26.4.21 18:00

Hoď se marod a nech ho v tom vykoupat. Sice nevím, jak se to dělá, ale prý to jde.

• Nahlásit
7995
26.4.21 18:32
@Uslava píše:
Hoď se marod a nech ho v tom vykoupat. Sice nevím, jak se to dělá, ale prý to jde.

Rada za rovných 10 bludistaku.

• Nahlásit
5798
26.4.21 18:37
@Cenarius píše:
Rada za rovných 10 bludistaku.

Dík. Kde si je můžu vyzvednout?

• Nahlásit
63701
26.4.21 18:54

@Mischellwel proč si to necháš líbit? Poslala bych ho slušně do háje. Řval by jen jednou

• Nahlásit
7995
26.4.21 19:37
@Uslava píše:
Dík. Kde si je můžu vyzvednout?

Babiš rozdává všechno, takže i bludistaky

• Nahlásit
1583
26.4.21 20:41
@Cenarius píše:
Babiš rozdává všechno, takže i bludistaky
:roll:
  • Nahlásit
26.4.21 21:06
@martina.se píše:
@Mischellwel proč si to necháš líbit? Poslala bych ho slušně do háje. Řval by jen jednou

To není tak jednoduché..udělala jsem to jednou a s ním se nedohadas..to je marný.. takže podle rad nejspíše budu muset jít..už jsem s ním zkoušela i mluvit ale bez výsledku..bije se to ve mě protože je tam super parta lidí..a bude mě to hodně mrzet..ale asi je to jediné řešení

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat