Šikana od vedoucí

Anonymní
26.11.20 13:47

Šikana od vedoucí

Ahoj holky, už nevím co dělat snad mi nějaká poradíte :,(
Já jsem na neschopence, protože mám od začátku rizikové těhotenství. Manžel chodí do práce ve které je už skoro 3 roky. Jenže nedávno se změnila vedoucí haly a dělá nejen jemu peklo. Strhává peníze, nutí je chodit do práce o víkendu i když během týdne měli 3× 12h. (Manžel dělá 8h). Samozřejmě si nikdo nedovolí stěžovat protože dostane A.
No ale k dnešnímu problému, normálně má manžel na lince 5 kolegu, ale všichni odpadli a zbyl tam sám, tak mu tam nacházeli nové lidi, které musel zaučovat a samozřejmě každý kus po nich kontrolovat. Takže se nesplnila norma. No A paní vedoucí přišla a oznámila mu, že záměrně sabotuje linku a že je mínus 1800!!!. Takže manžel byl na personálním, vysvětlil situaci a řekl že je po několikáté kdy strhává peníze a že by teda na ni chtěl podat stížnost.
Ale já za prvé nevím co do tě stížnosti mám napsat a za druhé mám hrozný strach, že ho vyhodí a nebo bude nosit 18k. Práci změnit teď je risk, přece jen doba koronavirová. :? Prosím poraďte co by jste dělali vy. Já jsem z toho úplně na mrtvici.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
659
26.11.20 13:49

Jestli je vedoucí taková krav.ka na všechny možná by stálo za to se domluvit s ostatními, zda by se ke stížnosti nepripojili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 13:55

On to snad nějaký kolega navrhoval, jenže teď mají lidi hrozný strach. A já se jim na jednu stranu nedivím. Tak co vím od může například jeho linka poslala anonymně stížnost, jenže tam to více méně asi nikdo neřeší. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
4156
26.11.20 13:59

Proč anonymně. Naopak může popsat konkrétní situaci se zaučováním VŠECH nových pracovníků a přitom plnit normu?!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
659
26.11.20 14:00
@Anonymní píše:
On to snad nějaký kolega navrhoval, jenže teď mají lidi hrozný strach. A já se jim na jednu stranu nedivím. Tak co vím od může například jeho linka poslala anonymně stížnost, jenže tam to více méně asi nikdo neřeší. :roll:

Je to hrozně blbá situace, ale co to udělat obráceně? Když to nejde po zlém tak by to mohlo jít po dobrém, samozřejmě na oko.. Ale zkusit s ní jednat v rukavičkach, těžko říct zda to pomůže..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 14:01

Ta anonymní byla z dřívějška. Tohle co se stalo rovnou za sebe řešil s personálním a ti mu jen řekli ať si napíše stížnost. Jenže mám trochu pochyby jestli se tím budou zabivat. A hlavně strach aby mu pak nedělala naschvály.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 14:04

@Uiii no ona je taková hrozně zapšklá ženská. Žije jen se svými psy, bez chlapa a přátel. Její něco kolem 40+. S takovými je to hrozně těžké, zvlášť ona nechala z práce vyhodit i svou „kamarádku“ team leadera. Jen protože se zaspala zaměstnance. Je to prostě psycho.

• Citovat
  • Nahlásit
6152
26.11.20 14:08

A ona ma nad sebou koho? Nejdriv to probrat primo s ni, ze se to jemu/jim nelibi a konkretne co a pokud ona nic, tak ji rict, ze si pujdete ztezovat jejimu nadrizenemu. A pokud ani tak nic, tak holt za nim jit a zkusit to resit s nim a pokud ani tak nic. Tak jit jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
659
26.11.20 14:10
@Anonymní píše:
@Uiii no ona je taková hrozně zapšklá ženská. Žije jen se svými psy, bez chlapa a přátel. Její něco kolem 40+. S takovými je to hrozně těžké, zvlášť ona nechala z práce vyhodit i svou „kamarádku“ team leadera. Jen protože se zaspala zaměstnance. Je to prostě psycho.

To je na houby hodně, vyšší vedení to neřeší? Víš já skutečně netuším jak v tomhle postupovat, když nastoupím do práce snažím si získat sympatie, ale je fakt, že s někým si prostě člověk nesedne. Já bych to asi za tuhle šikanu a pokud by to nešlo po dobrém hnala vysoko, a samozřejmě s co největším počtem lidí, protože ani firma si nemůže dovolit ztratit najednou deset zaběhlych zaměstnanců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 14:17

@Cenarius ona má máš sebou jen personální a vedení.
@Uiii Já už právě taky nevím, manžel zkoušel být milý, nepomohlo, nevšímat si a makat, taky nic.
Manžel to má ještě dobré, vedlejší linka byla bez prémií a všeho a odcházela domů s 19k. Když byli nahoře, tak řekli že jim to paní vedoucí strhla z důvodu neplnění. Samozřejmě se už nezajimali, že nemohli plnit protože nebyl material. Co vím od manželovo kolegyně, tak paní vedoucí je taková dáma do větru a má plno „kamaradu“ ve vedení, proto to víceméně nikdo neřeší. A lidi tam odchází ve velkém. Řekla bych aby manžel šel taky, jenže prostě momentálně si to dovolit nemůžeme.

• Citovat
  • Nahlásit
6152
26.11.20 14:23

„Vedeni“ je kdo? Co? Nekdo konkretni to je, tak hura za nim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
659
26.11.20 14:28
@Anonymní píše:
@Cenarius ona má máš sebou jen personální a vedení.
@Uiii Já už právě taky nevím, manžel zkoušel být milý, nepomohlo, nevšímat si a makat, taky nic.
Manžel to má ještě dobré, vedlejší linka byla bez prémií a všeho a odcházela domů s 19k. Když byli nahoře, tak řekli že jim to paní vedoucí strhla z důvodu neplnění. Samozřejmě se už nezajimali, že nemohli plnit protože nebyl material. Co vím od manželovo kolegyně, tak paní vedoucí je taková dáma do větru a má plno „kamaradu“ ve vedení, proto to víceméně nikdo neřeší. A lidi tam odchází ve velkém. Řekla bych aby manžel šel taky, jenže prostě momentálně si to dovolit nemůžeme.

Nezkoušel se přeci jen pomalu po něčem poohlédnout? Pokud pracuje na lince možná by jiný flek sehnal, hlavně bez velkého stresu s vedoucí.. Jinak vážně nevím, bohužel bezmoc v práci znám. U nás to bylo ještě složitější ale ve výsledku naprosto stejné. Z ničeho nic strhli peníze, pak šikana na pracovišti, ve výsledku to dopadlo tak, že firmu zavřeli a ta šikana a plat nula nula prd měl jen donutit zaměstnance k odchodu aby nemuseli vyplácet odstupné. Já Teda nebyla blbá tak jsem se tam držela a vyplatit mi ho prostě museli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
659
26.11.20 14:30
@Cenarius píše:
„Vedeni“ je kdo? Co? Nekdo konkretni to je, tak hura za nim.

Má ale ve vedení kamaradicky, to je pak fakt na houno a řadový zaměstnanec málo co zmůže..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6152
26.11.20 14:58
@Uiii píše:
Má ale ve vedení kamaradicky, to je pak fakt na houno a řadový zaměstnanec málo co zmůže..

No co pise zakladatelka muze byt uplne stejne jen vymyslena pomluva. Jelikoz „s tim se nic nedela atd., urcite te to je tim, ze ona su*ka s vedenim a ma tam kamose“ je jednodussi nez rict „tam nikdo jeste nebyl u vedeni a nikdo nic oficialne neresil“. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat