Šikana po odmítnutí muže

Anonymní
16.5.20 21:29

Šikana po odmítnutí muže

Ahoj, chtela bych se zeptat a popovídat si s nekym, kdo nekdy zažil či zaziva to samy, co zažívám již tri roky ja. Ve zkratce:
Měla jsem 9 let pritele a pritom jsem mela take kamarada, je dulezity podotknout, ze nikdy nebyl vice, nez kamaradem, ackoliv jsem ho mozna trochu pritahovala. V poslednim roce se mezi mnou a tehdejsim parterem stalo par veci, diky nimz jsem ho prestala milovat a zacala nas vztah sabotovat. V tuto dobu mi byl kamarad dobrou oporou, az jsem se do nej zamilovala. Partnerovi jsem oznamila, ze uz jej nemiluju a miluji jineho muze. Kamarad vedel, ze jsem do nej zamilovana, ale on se k tomu, dat se dohromady stale nemel. Chtel me spis jen na sex, ale ne na vztah, tak, jak ja jsem chtela. Vyspali jsme se spolu a tim to skoncilo.
Po 9 ti letech jsem se ocitla sama a bylo to pro me tezky, proto jsem si sala dva mesice oddech od okolniho sveta a nebyla s nikym v kontaktu. Behem teto doby jsem si nasla noveho pritele…po navratu mezi lidi mi ale kamarad zacal vycitat, ze jsem si nasla jinyho, kdyz jsem mu tvrdila, ze ho miluji. Najednou mi zacal tvrdit, ze ja muzu za to, ze spolu nejsme, jelikoz jsem prestala se vsema komunikovat, ale on byl ten, ktery mi nekolik mesicu tvrdil, ze nevi, jesi me miluje, ze nevi, jesi chce vztah, nevedel zkratka vubec nic a prislo mi, ze me v tomto,,nevim svete” drzel jen proto, aby semnou moh spat.
Zlobila jsem se na nej a vychvalila pred nim svyho pritele, coz jsem nejspis delat nemela, jelikoz od ty doby mi dela ze zivota peklo…
Zalozil nejakou tajnou skupinu, do ktery dava my videa a fotky, ktery byly jen pro nej. Dal tam nase konverzace, ktery jsou vytrzeny z kontextu a dela tam ze me neskutecnou furii. Tvrdi, ze jsem mu znicila zivot, ze jsem mu vzala posledni zbytky sebevedomi a ze me znici. Prisla jsem o spoustu,,pratel” a lidi se na me divaj skrz prsty, jelikoz on byl i pro ztelesnenim pokory, hodnosti, dobra…tak pusobi, ve skutecnosti je to ale neskutecne zakomplexovany hajzl, ktery nemuze unyst, ze,,uz ho nemiluju”. Nekolikrat si vytvarel novy profily na socialnich sitich a psal mi nadavky do devek a cour, vyhrozoval me i memu priteli telesnym napadanim, psal memu priteli lzi o me a nasledne se mi vysmival, jakej mam vecer apod…uz ho to drzi par let a prijde mi to cim dal horsi. Od ty doby, co byl se mnou jeste zadnou nemel, za to obvinuje take me…
Jaky mate na tuto situaci pohled? Co chce? Ldy skonci?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5287
16.5.20 21:36

A trestní oznámení jsi nepodala proč?

Jestli sdílí tvoje intimní fotografie a videa po internetu, šíří pomluvy, obtěžuje tebe i tvé okolí, a to dokonce celé roky, pak nechápu, proč jsi to ještě neudělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64565
16.5.20 21:45

Podej trestní oznámení.. Pokud někde dává videa a fotky, je to trestne, stejně jako stalking.. Na co čekáš? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.20 21:46

Protoze ja ani nevim, jak se ta skupina jmenuje, jen vim, ze existuje a ze je tam zverejneno vse…rekla mi to byvala kamaradka, ktera jak jsem se taky dozvedela, spala s mym tehdejsim pritelem, se kterym jsem chodila tech 9 let…jen mi to vmetla do tvare, ze tahle skupina existuje, vice mi nerekla. Ta skupina bude podle vseho tajna a ja uz to tusila pred tim, jelikoz jsem postrehla, ze me spousta lidi zacala odsuzovat, aniz by si vyslechla me…nemam jak zjistit nazev teto skupiny, tudiz nemam co na policii predlozit…
Je mi blbe tam jit jen s Blbyma vyhruzkama na fb.
Ono je to v intervalech…on se mi treva 4 mesice neozve a pak me dva mesice intenzivne napada pres chat, ja se mu omluvim a je zas chvili pokoj. Pak nanovo. Nechtela jsem to resit pres policii, ja ho mam i pres to vsechno rada, zazili jsme hodne. Jen nevim, co udelat proto, aby nasel klid a prestal me nenavidet…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.20 21:48

Kdybych se do te skupiny dostala, ci vedela aspon nazev, tak du na policii hned…ale je to komunita psychopatu, ktere to bavi a davaji si pozor na to, kdo je toho soucasti…uz jsem to zkousela.

• Citovat
  • Nahlásit
5287
16.5.20 21:56
@Anonymní píše:
Kdybych se do te skupiny dostala, ci vedela aspon nazev, tak du na policii hned…ale je to komunita psychopatu, ktere to bavi a davaji si pozor na to, kdo je toho soucasti…uz jsem to zkousela.

Ale máš snad zpravy na Fb a telefonu, které ti psal a pořád píše. To samé tvůj přítel. Jestli tě pomlouvá kde může, jsou určitě další svědci.

A co se týče té skupiny, pokud existuje, můžeš zkusit dotyčného v konverzaci nějak vyprovokovat k tomu, aby její existenci přiznal. Pokud je takový jak naznačuješ, tak ti to nemusí dát zase tolik práce. :nevim:

Já bych se na PČR šla minimálně poradit, opravdu nechápu, na co pořád čekáš. Ten tvůj „kamarád“ vypadá jako totální mešuge.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.20 22:06

Ja uz nad tim premyslela, ale jednak jsem si myslela, ze by to pro ne byla hloupost, nejake nadavky a vyhruzky nejakeho ublizeneho kluka a dale jsem premyslela i nad tim, jak bych tu komunitu psychopatu timhle krokem mohla rozcilit a co vse by nasledne mohli udelat…mohlo by se to odrazit v zamestnani a mohlo by me to stat taky zkazenou budoucnost, karieru…kdyby treba anonymne nektery z nich poslal tyhle,,dokumenty” do meho zamestnani, coz uz jednou jako moznost zminil…ze to udela…zatim to neudelal. A proto bych byla raci, kdyby nejak prestal sam. Problem je, ze nevim, ceho chce vlastne dosahnout a kdy skonci…
On se policie neboji, konec koncu, sedet ta to nepujde, zejo…navic, ma za sebou armadu podobnych psychousu, kteri by to po nem predpokladam, v nutnem pripade prebrali.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.20 22:09

Spis bych potrebovala nejakyho heckera, co se mi nabozra k nemu do uctu a z nej tu skupinu snadno vyhleda…s timto jit na policii uz by bylo o necem jinem, nez pouze se zpravama z chatu…

• Citovat
  • Nahlásit
3266
16.5.20 22:12
@Anonymní píše:
Spis bych potrebovala nejakyho heckera, co se mi nabozra k nemu do uctu a z nej tu skupinu snadno vyhleda…s timto jit na policii uz by bylo o necem jinem, nez pouze se zpravama z chatu…

Prdlčky, prostě jdi na policii a podej trestní oznámení. Stačí zprávy z chatu a případně svědectví pár dalších osob. Minimálně by se mohl zaleknout a přestat, pokud ne, bude to už řešit policie. Ale dost často je to na běh dlouho trať. čím dřív začneš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20288
16.5.20 22:24
@Anonymní píše:

Pokud najdeš hackera, pak si tím zavaris ještě víc. Policie má prostředky, jak se k těmhle věcem dostat. Už dávno jsi ho měla ušatá nechat to na nich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5287
16.5.20 22:24

Já bych policii v tomhle zase tolik nepodceňovala. Určitě by něco takového neřešili poprvé.

Zajdi tam, něco ti k tomu řeknou a uvidíš. Ukaž jim zprávy, urážky, řekni jim prostě o všem. Všechno si vytiskni, uveď svědky a nech to na nich, však oni si poradí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6220
16.5.20 22:29

Pro mě je to trochu přitažené za vlasy. Jeden psychopat, tomu bych ještě věřila, ale celá skupina tajných psychopatů, kteří nemají nic jiného na práci, než v nějaké tajné skupině rozebírat vaši konverzaci a tvoje intimní fotky.
A ke všemu ještě několik let.
Nás tak trochu taháš za šos se mi zdá. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
16.5.20 22:35

Taky si myslím že PČR to bude aktivně řešit minimálně si ho předvolájí k podání vypovedi a když budou šikovní tak se přizná sám. Stačí, aby mu prolustrovali tel. Záleží pak jestli si kakne nebo ne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.20 22:42

@bigl ja vim, ze je to k neuvereni, ale tohle se vazne deje :wink:.
Jsou to lide, kteri jsou vetsinu casu na ueade prace nebo uz ani tam ne…oni na takovy veci cas maji, jsou to lide, kteri nic nedokazali a nejspis ani nedokazi a vim, ze nejsem jedina, na ktere takhle parazitovali…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.20 22:46

Vim, ze ta slecna predemnou si nasla pritele a odstehovala se s nim, daleko…do te doby zila hodne odriznute, trapila se a zacala byt introvertni…tehdy to neorganizoval ten,,muj kamarad” ale zase jiny, ale velmi podobny pribeh, jako ten muj, ne li temer stejny…
Ona to tehdy jen prezivala, nikam s tim nesla, vysvobodilo ji vlastne to, ze zmizela z mesta a zrusila si na dlouhou dobu k vuli nim take socialni site.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat