Šikana syna ve škole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 21:14
Šikana syna ve škole

Zdravim damy, omlouvam se za anonym, myslim, ze neni treba vysvetlovat duvod. Potrebovala bych od Vas radu. Syn (8 let) ma uz delsi problem se spoluzakem (ktery krome jineho proti nemu navadi i ostatni spoluzaky). Neresila jsem to, myslela jsem, ze to jsou klukovske hry, ale vyhrotilo se to tak, ze uz to nemohu prehlizet. Synuv spoluzak vyprovokoval kluky k tomu, aby na nej vsichni zacali curat. To uz hranici se sikanou a ja bych ji chtela zastavit driv, nez se to mezi nimi vyhroti dale. Syn neni zadny svatousek, ale tak nejak v norme. Myslela jsem, ze to zatim nebudu resit se skolou, a chtela jsem se sejit s maminkou toho kluka, abychom se v klidu domluvily, jak dal. Zatim bez odpovedi. Jak byste postupovaly vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Micaella22
Ukecaná baba ;) 1599 příspěvků 10.01.19 21:17

Sla bych do skoly. Tak aby o tom moje dite a ostatni nevedeli, jeste by se mu smali, ze zaluje. Tohle je masakr, skola si rodice pozve, muzete to pak vyresit spolecne

Božislava
Závislačka 3214 příspěvků 10.01.19 21:18

No co by…To řekni manžovi. Ať si na toho šikanistu počíhá, vytáhne brabce z poklopce a...... :dance:

Uju
Kelišová 6652 příspěvků 10.01.19 21:18

Když jde o mé děti jsem dost emotivní člověk,vlítla bych do školy,kluka chytla pod krkem a malinko bych s ním zatřepala a klidně před kamarády, kdyby druhý den nepřišel s omluvou a čokoládou, tak bych řešila s třídní učitelkou,maminkou atd…
Asi bych nedokázala být v klidu.

Rosary
Kecalka 208 příspěvků 10.01.19 21:19

Za prvé to se šikanou nehraničí - to šikana dávno je. Za druhé, jestli to nebudeš řešit, bude se to jen a jen stupňovat, všichni všude radí ignorovat, že je to přestane bavit, ale to je blbost. Jestli už zlanařil i ostatní, tak to chce řešit se školou, ne jenom s maminkou jednoho kluka.

Fíková
Kelišová 6017 příspěvků 10.01.19 21:20
@Božislava píše:
No co by…To řekni manžovi. Ať si na toho šikanistu počíhá, vytáhne brabce z poklopce a...... :dance:
…a půjde sedět, jo?
Šarlota4
Extra třída :D 11639 příspěvků 10.01.19 21:21

Hranici se sikanou?!!! To je hardcore sikana a resila bych to jak ve skole, tak s rodici. Proste vsemi dostupnymi prostredky. Prej hranici :zed:

bjitka123
Kecalka 302 příspěvků 3 inzeráty 10.01.19 21:25

Kde na něj čůrali, to jako ve škole? A učitelský sbor byl kde? Určitě bych to teda se školou řešila a měla bych problém zůstat v klidu.

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1164 příspěvků 10.01.19 21:25

TVL, to se fakt nechali třeťáci vyprovokovat a vytáhli je z kalhot?
To mi teda hlava nebere.
A to šel pak ze záchodků mokrej?

Tak to jo, to bude jen nějaká klukovská hra…
:poblion:

truelly
Závislačka 3274 příspěvků 10.01.19 21:25

okamžitě do školy. včera bylo pozdě :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 21:26

Spatne jsem se vyjadrila, vim, ze je to sikana. Proto to chci resit a hledam nejlepsi zpusob… Prosim, nechte si zbytecne narazky, ty mu fakt nepomuzou. Zajimaly by me hlavne zkusenosti tech, kteri maji podobnou zkusenost.

Taciras
Extra třída :D 11432 příspěvků 10.01.19 21:28
@Božislava píše:
No co by…To řekni manžovi. Ať si na toho šikanistu počíhá, vytáhne brabce z poklopce a...... :dance:
… a máš na pár let od „manži“ pokoj. Mazané :think:

No nic, zakladatelko, toto „nehraničí“ se šikanou, toto je šikana, nazývej věci pravými jmény a řeš to se školou, to škola musí s těmi dětmi pracovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 21:29

Proc jste zle? Proc ty narazky? Stalo se to dnes v bazenu, dozvedela jsem se to pred 2 hodinami.

tumpach
Kelišová 6644 příspěvků 10.01.19 21:31
@Taciras píše: … a máš na pár let od „manži“ pokoj. Mazané :think:No nic, zakladatelko, toto „nehraničí“ se šikanou, toto je šikana, nazývej věci pravými jmény a řeš to se školou, to škola musí s těmi dětmi pracovat.

souhlasím, toto se řeší se školou!! Ne s matky dětí!! Škola to všechno musí prošetřit. Přeji štěstí, ať to pro syna dopadne, co nejlépe. A jinak to je šikana!! Nazvýat věci pravým jménem se nauč, vím, že je to těžké přijmout, že se to děje tvému synovi, ale někdy to tak prostě bývá. :roll: :roll:

Emmulka
Kecalka 407 příspěvků 10.01.19 21:32
@Rosary píše:
Za prvé to se šikanou nehraničí - to šikana dávno je. Za druhé, jestli to nebudeš řešit, bude se to jen a jen stupňovat, všichni všude radí ignorovat, že je to přestane bavit, ale to je blbost. Jestli už zlanařil i ostatní, tak to chce řešit se školou, ne jenom s maminkou jednoho kluka.
!!! Souhlasím!!
Také jsem řešila před pár lety šikanu ve škole. Paní ředitelka to řešila, tak že skoro neřešila. Vyřešil to manžel, naběhl na ředitelku i na ty smrady a byl svatej klid!
Manžel je voják, tak na ty smrady naběhl v uniformě… Dodnes když manzela vidí, tak slušně pozdraví a zrychlí krok a už je dnes chlapcům 18 let.. A pořád serou magi v kostkách :D :D :D :D :D

Příspěvek upraven 10.01.19 v 21:33

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama