Šikanování uživatelky emimina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lynette
Echt Kelišová 8713 příspěvků 24.05.19 15:20
Šikanování uživatelky emimina

Zdravím všechny. POslední dobou si všímám toho, že jakmile někde napíše něco uživatelka _.Emilyyy tak se objeví minimálně 10 dalších uživatelek, které mají potřebu do ní rýpat. Jejich komentáře jsou pochopitelně tak vždy mimo diskuzní téma a ona na ně reaguje takže jakmile napíše do nějaké diskuze svůj názor je diskuze zaplevelená útoky na ní a tím jak se obhajuje a brání. Vůbec se mi to nelíbí - osobně proti této uživatelce nic nemám a nelíbí se mi představa, že by přestala na emimino chodit jenom kvůli těm, kteří z pro mě nepochopitelných důvodů nedokážou skousnout její názory. Docela by mě zajímalo co vede těch x uživatelek k tomu, aby do toho co ona píše vždy rýpaly. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Reakce:
warita
Extra třída :D 10810 příspěvků 24.05.19 15:23

Musim souhlasit. Neda se si toho nevsimnout. Ona uz nemuze rict NIC a NIKDE, protoze roj zurivych vcel se na ni sesype skoro okamzite.

Dopurucuju vsem, komu lezi urcity uzivatel v zaludku natolik, ze si nedokaze odpustit jed, se naucit tyto uzivatele ignorovat. Jako dospely clovek, ktery dokaze respektovat cizi nazory a fakt, ze kazdy jsme nejaky.

mau-mau
Závislačka 3864 příspěvků 24.05.19 15:26

@Lynette není to ta, co jí je všude předhazováno, že žije s nějakým fotbalistou? Toho jsem si všimla,..jestli to je ona teda. Řekla bych, že pokud do ní někdo ryje, bude to asi závist. Myslím jako minimálně domnělý blahobyt ;) Ale pokud se ona neozve, asi není potřeba se jí kdovíjak zastávat.. :nevim: I když to je milé ;)

Uživatel je onlineDustInTheWind
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 24.05.19 15:27

Klid, vždyť je to jasná symbióza

ona si naleští ego historkami o manželovi fotbalistovi, dceřině iphonu atd.

její fanynky se zase odreagují a potvrdí jí sociální status

win-win pro všechny :P :P

warita
Extra třída :D 10810 příspěvků 24.05.19 15:28
@DustInTheWind píše:
Klid, vždyť je to jasná symbióza

ona si naleští ego historkami o manželovi fotbalistovi, dceřině iphonu atd.

její fanynky se zase odreagují a potvrdí jí sociální status

win-win pro všechny :P :P

myslis?

g.sandova
Závislačka 4970 příspěvků 24.05.19 15:29

Ano, v jedné diskuzi jsem si všimla. Nevím, doporučila bych ignoraci, ať na ne vůbec nereaguje

Tichošlápek
Extra třída :D 14669 příspěvků 24.05.19 15:29

Asi bych fakt měla něco udělat se svou emoční inteligenci, neb jsem si zase ničeho nevšimla :lol:

Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 24.05.19 15:29
@warita píše:
myslis?

jako nezúčastněný bavící se divák ano, přesně tak mi to připadá

mau-mau
Závislačka 3864 příspěvků 24.05.19 15:30

@DustInTheWind aha, tak je to ono. A opět je to o fotbalistovi :lol: :lol:

g.sandova
Závislačka 4970 příspěvků 24.05.19 15:30

@DustInTheWind to si tedy nemyslím. Je to chování hejna slepic, nic jiného. Skutečně bych řekla, že je to trochu závist.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66510 příspěvků 24.05.19 15:31
@Tichošlápek píše:
Asi bych fakt měla něco udělat se svou emoční inteligenci, neb jsem si zase ničeho nevšimla :lol:

Tak to jsme dvě :think:

warita
Extra třída :D 10810 příspěvků 24.05.19 15:33
@g.sandova píše:
@DustInTheWind to si tedy nemyslím. Je to chování hejna slepic, nic jiného. Skutečně bych řekla, že je to trochu závist.

Mno, trochu je lehce podehnane.

Ja myslim, ze je nestve ani tak ten fakt, ze se ma financne dobre, to je tady vice takovych uzivatelek, ale spis ze to dava na odiv s takovou samozrejmosti a pleb v diskuzich nonsalantne prehlizi. Nicmene, nemam pocit, ze to dela naschval. Ale hodne lidi to nedokaze spolknout.

rokris
Echt Kelišová 7511 příspěvků 24.05.19 15:35

Taky souhlasím. Není nejmenší důvod, aby tady musel šikanovat kdokoli kohokoli. Ale zdá se mi, že sem pořád víc lidí chodí jen kvůli tomu. Sprostých a výsměšných komentářů, je jako máku. Názor musí být souhlasný s většinou a souznít s nastavením diskuze. Jinak si to „oběť“ vyžere.

Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 24.05.19 15:35
@g.sandova píše:

Tak určitě, už jsem si toho všiml opakovaně (tak pětkrát nejmíň) - ona nahodí „naivně“ nějakou moderní variantu Marie Antoinetty „když poddaní nemají na chleba, tak proč nejí koláče“ a pak si nechá vysvětlovat, že ne každý má její možnosti.

Zvenku pro nezúčastněného diváka je to dost očividné. :andel:

mau-mau
Závislačka 3864 příspěvků 24.05.19 15:37

Já jsem si toho všimla, proč jí to tam někdo píše, že má fotbalistu, když to s tím předmětem diskuse vůbec nesouvisí. Zřejmě je tu premisa, že každý fotbalista je dement, co zvládne tak napočítat do deseti, honí baby, často dá někomu po držce a o věrnosti ženě jen slyšel kdysi dávno. Evidentně partner (nevím, zda manžel) této ženy je fajn chlap, což někomu leží v žaludku, jelikož to doma zrovna v pohodě nemá ;) Ale nad to se musíme povznést, to není jen na emiminu, to je všude ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Váš příspěvek
Reklama