Šikovný rozvodový právník Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 15:21
Šikovný rozvodovy právník Praha

Ahoj holky hledam šikovného právníka v Praze. Manzel ma větší majetek a příjem a potrebuji zjistit na co mám nárok, ale z důvodu majetku to muže byt komplikovanější a nerada bych zadala malo. poraďte kde hledat. Dekuji

Reakce:
Denisa76
Vesmírná mluvilka 33956 příspěvků 19.08.18 15:39

Mám velmi dobrou zkušenost s kanceláří Dostál & Soroķáč

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 16:32

@Denisa76 dekuji podivam se i na ne :kytka:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Podivná praxe u Barnevernetu: Michalákové, které sebrali děti, tam dovolili pracovat

Eva Michaláková není způsobilá vychovávat vlastní děti, tak v květnu 2015... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >