Síla čárky na tt 20 DPO

1
9.5.21 11:33

Síla čárky na tt 20 DPO

Krásný den všem,
vím, že podobných dotazů už tu je mraky, ale chci se zeptat sama za sebe. Jsem 20 DPO a zkoušela jsem pár testů. Ráda bych věděla, jestli jste někdo měl 20 DPO podobně silnou čárku na tt (testy jsou již zaschlé, ale stejně…) a jestli bylo vše v pořádku. Je to moje první těhotenství a k doktorovi jdu až v pátek, tak jsem ještě trochu vyjukaná, nevím, co je v pořádku a co ne :)

Děkuju moc za odpovědi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1153
9.5.21 11:43

Těhotná jsi. Sílu čarky neřeš. ;) Víc se dozvíš u dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
922
9.5.21 11:47

Je tam prostě čárka :mrgreen: víc se dozvíš až u doktorky, já si dělala jeden test v den vynechání, pak ještě za dva dny pro jistotu a tim to haslo, tohle je zbytečný, jen si tim člověk motá hlavu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9914
9.5.21 11:55

Já půjdu proti proudu. U mě kdyz čárka nesilila, nejednalo se o prosperující těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
562
9.5.21 12:45

Síla čárky nemá vůbec výpovědní hodnotu ohledně stavu těhotenství. Záleží na množství barviva. Jedná šarže má víc, druhá min. Já byla těhotná 3× a z toho jedno zt. Vždy jsem měla sílu čárky u všech cca stejnou ve stejná dpo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9061
9.5.21 12:58

Jdeš tam zbytečně brzo. Doktor pravděpodobně jeste nic neuvidi a budeš se opět jen stresovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64269
9.5.21 15:26

Jdeš zbytečně brzy k dr.. Neuvidí tam nic.. Objednej se tak za 3 týdny.. A přestaň silet.. Tohle je normálni pozitivní test :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat