Reklama

Síla těhotenského testu v den opoždění menstruace

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NaďaNick
Nováček 1 příspěvek 09.01.18 11:00
Síla tehotenskeho testu v den opoždění ms

Ahoj, jak vypadal váš test pokud jste si ho měřili 1.den opozdene MS, na kolik odhadujete staří s takto slabší čárkou, měl někdo stejnou a kolik dni od ovulace to mohlo být, děkuji. Mám cyklus poslední 3 měsíce pravidelný 28,29 dni, predtim se mi to rovnalo z prášků nějakých 30, 31 dni…,antikon­cepci neberu od dubna- 10 let jsem ji brala, ovulaci jsem na sobě pocitovala vzdycky par dni později než podle tabulek, nemohlo se stát, ze bych tento měsíc otěhotněla už osmý den cyklu? Znamena to, ze by tento test měl takto slabou čárku nějaký 20 den PO oplodneni. Nebo to vychází spíše na tu druhou polovinu cyklu. Byl to test HCG 10. Asi se hloupe ptám, ale je to pro mne dulezite. Dekuju za každou fotku testu mamatest 10 v den zpoždění :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10091 příspěvků 09.01.18 11:04

S cyklem 29 dni je otěhotnění osmý den nepravděpodobné. Nicméně síla čárky ti az tak moc nerekne. Každému jednak roste hcg jinak a druhak se začíná produkovat az po uhnizdeni a to ma také každy jindy. A konkrétně u mne byla v den zpoždění uz čárka výraznější - a bylo to 16 dni od ovulace ;)

MaličkáD
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 09.01.18 11:06

@NaďaNick já třeba nikdy neměla ty čárky stejně silné. Měla jsem je vždy, jak tady na fotce. Stáří vám řekne doktor podle ultrazvuku… Ale pár dnů sem, pár dnů tam… Těžko říct, kdy se vajíčko oplodnilo, usadilo…

Heivka
Závislačka 3117 příspěvků 09.01.18 11:06

U mě takhle vypadal test v den očekávané ms i o tři dny později ten kontrolní, teď jsem ve 14tt a miminko je o cca 4-5 dní větší než podle poslední menzes. Ono ty testy slouží k identifikaci ANO/NE a ne jako měřič hodnoty HCG, na to jsou pak digitální testy.

Natálie27
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 09.01.18 11:09

@NaďaNick tohle jsem měla na mamatestu 3den zpoždění a na Benu testu 4den zpoždění mamatest děla vždy slabší carku :hug:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19577 příspěvků 09.01.18 11:10

Stát se mohlo cokoliv, třeba osmý den cyklu došlo ke styku a nějaký výrazně drsná spermie si počkala na ovulaci, která přišla dřív. Tělo rozhozené po několikaletém braní HA umí leccos. Ale faktem je, že to není nejpravděpodobnější možnost.

Síla čárky toho moc nevypoví, někdo má dálnici den před MS, někdo týden po meškání silnějšího ducha a nemá to vliv na prosperitu těhotenství. Moje kamarádka měla sněhobílý test a to končila druhý měsíc.
Zkusím vyhrabat můj test, vydrž :jazyk:

pikola
Neúnavná pisatelka 19072 příspěvků 09.01.18 11:10

Máš tam čárku, máš. Ze kdy není tak důležité pokud jsi na začátku a v půlce nespala s různýma chlapama. Většina má ovulaci kolem půlky cyklu.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 09.01.18 11:11

Ja mela den po zpozdeni MS slabsiho ducha, ale po tydnu uz byla ta testovaci carka silnejsi nez kontrolni…dulezite je, zda carka sili…nejde odhadnout, kdy presne doslo k zahnizdeni a oplodneni, to ti presne nerekne ani dr…ja mam dle utz ve 12tt tehotenstvi o 4 dny starsi (miminko je vetsi) nez podle MS…tohle bych neresila ;) spis at to sili, je videt bijici :srdce: a pak jsou v poradku vsechny vysledky, nez sila carky ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 10091 příspěvků 09.01.18 11:12

Jsem to schválně vyhrabala - ten poslední test na fotce je den po zpoždění ms ;) první je 10dpo

Fima
Nadpozemská drbna 29226 příspěvků 16 inzerátů 09.01.18 11:22

U třeťátka v den MS, tedy 14 DPO, takto. Nicméně Ti to vůbec nic neřekne a nemá to žádnou obecnou vypovídající hodnotu. Já z toho můžu usuzovat akorát u sebe to, že v den očekávané MS nebo den po, mám na testech regulérní dálnice a jsou z toho posléze prosperující těhotenství. Pokud jsem měla slabé čárky, které během týdne nikam nesílily, odešlo to.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19577 příspěvků 09.01.18 11:22

Na tomhle výčtu byl 15 DPO den menstruace. Testy byly jen o malinko silnější, jak zaschly, zesvětlaly, ale fakt jen mírně.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 09.01.18 11:34

Ahoj, kazdemu roste hcg jinak takze testy se budou lišit…jestli se ptas jestli jsi mohla otěhotnět ze styku osmý den tak ano mohla, spermie na ovulaci počkají až pět dní..pokud ovu nehlidas tak se ani nedozvis pokud styků bylo vicero ze ktereho to je..já mám taky cykly 29 dní a jednou se mi zkratil na 26..ale pokud nemáš více potencionálních otců tak je to jedno ne? :D

lachtanice86
Kelišová 6071 příspěvků 09.01.18 12:07

8 den cyklu je podle meho šance dost malá. Ale těch pár dní nehraje roli, pokud není víc případných tatínku.

Patie
Ukecaná baba ;) 2462 příspěvků 3 inzeráty 09.01.18 12:14

Stát se může všechno, ovulace mohla přijít dřív nebo si spermie hold počkaly :) Já měla vždycky ovulaci tak 14.-16. den cyklu (28 dní) a zrovna ten měsíc přišla o něco dřív (taky 8. den) a jsem si jistá, protože to byl jediný den tulení. Den po vynechání MS jsem měla takovýhle test, ale na tom podle mě nezáleží. Ta druhá čárka tam prostě je :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.18 12:15

Ahoj holky, můžu se Vás zeptat na vaše zkušenosti, kdy nejdříve jste měly pozitivní tehotensky test? Já jsem 12 DPO a dnes jsem to nevydržela a udělala si tt ale na něm snehobilo. Vím že by se mělo počkat alespoň do příchodu MS ale já bohužel sama od sebe MS nemám. Proto se ptám a moc vám děkuji :oops:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >