Reklama

Šílená bolest krční a celé páteře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kikina201015
Stálice 71 příspěvků 1 inzerát 02.02.18 17:56
Šílená bolest krční a celé páteře

Ahoj holky jdu na vás s dotazem. Z toho jak tahám dvě děti přece jen už jsou těžký. Blokla sem si nějak krk a bolí ti teda šíleně už asi třetí den. Co s tím dělat abych mohla nějak normálně fungovat? Skoro už se nehnu. Děkuji za všechny rady.

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5751 příspěvků 02.02.18 18:00

@Kikina201015 Mně pomáhá Dornova metoda a k tomu cvičení.

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 02.02.18 18:01

K doktorovi na injekci, nahrivat a mazat treba ibalgin gelem.

Mmsg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 18:09

Ideálně si dojít k fyzioterapeutovi, pokud tě pustí děti. A nebo si to zkusit vsedě na židli namasírovat a rocvičit. Cviky jsou jistě na internetu. Nesmí se zaklánět, takže úklony a půlkruhy atd. :nevim:

Kikina201015
Stálice 71 příspěvků 1 inzerát 02.02.18 18:12

Děkuju za rady pokud to zítra půjde zajdu si na pohotovost. Zatím zkusím rozcvičit a namazat. Ale řeknu vám že takovou hnusnou bolest sem ještě nezažila :zed:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >