Šílená bolest na pravé straně v podbřišku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
256
30.3.13 09:44

Šílená bolest na pravé straně v podbřišku

Dobré dopoledne děvčata.
Než se zeptám, tak říkám dopředu že jsem přečetla x diskuzí ale žádná diskuze nebyla ta která se týká mě.
Dva měsíce beru Utrogestan na podporu otěhotnění. MS je už konečně bezbolestná díky asi těmto práškům. No takže, ty dva měsíce byli v klidu jenže teďkom ve středu mě o půl 3 ráno vzbudila šílená bolest na pravé straně v podbřišku ale taká, že jsem se nemohla ani pohnout. Je pravda, že na té straně mám endometriozu jenže pokud to souvisí stím, tak nechápu proč se to ozvalo až teďkom. Ovulace proběhla normálně a MS má přijít až za 2 týdny. K doktorovi jdu až doberu ty prášky. Neměla to některá taky tak a popřípadě co to bylo? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22522
30.3.13 09:51

Taky jsem měla podobnou bolest, při ovulaci a pak ještě necelé 2 týdny poté, ovšem každým dnem se to zeslabovalo, Včera jsem byla na UTZ(jsem těhotná) a za dělohou mi našli volnou tekutinu, mysleli, že je to mimiděložní, nicméně, váček je v děloze. Takže mě budou hlídat a uvidí se, jestli se vstřebá. četla jsem na netu, že tekutina může být způsobena mimoděložním tehu, prasklou cystou, prasklým folikulem, zánětem, endometriozou. Tak jestli to není tvůj případ? ;) Ale samo to tak být nemusí, jen mě to po včerejší zkušenosti napadlo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1311
30.3.13 09:54

Jj, volná tekutina taky způsobuje bolest a nebo cysta na vaječníku…jak máš dlouhé cykly, že už ovulka proběhla, ale ms má přijít až za 2týdny? já totiž mívám i bolestivou ovulaci…tak jestli si to špíš neměla ovulku… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
30.3.13 09:56

… a nemůže to být slepák? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
30.3.13 09:59

Cykly jsem mívala po 28dnech, jak sem začala brát prášky tak i po 34dnech ale jak kdy, taky sem ji mívala bolestivou ale pak to přešlo. Napadlo mě těhotenství, jenže taková bolest, no nevím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22522
30.3.13 10:00

@Sabrousek a kolik dní jsi po ovulaci? že by uhnízdění? jako ještě to nech, pokud se to bude opakovat, asi bych naklusala k dr, taková bolest není normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
30.3.13 10:01

@janasxx Slepák mě taky napadl ale ten bývá víš, ne? mě to bolelo spíš dolů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
30.3.13 10:04

@atominnka Už jsem jednou no víckrát tohle zažila ale na levé straně a byla to cysta a klusala jsem rovnou na sál, protože byla veliká. Jsem zvláštní případ na té levé cystu mám a na pravé endometriozu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
30.3.13 10:09

Ovu od 24.3-28.3 a ten podbříšek ze čtvrtka na pátek a to sem už po ovulaci měla, tak nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4438
30.3.13 11:32

Zánět slepého střeva?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu