Šílená bolest při barvení vlasů

Anonymní
3.9.21 19:09

Šílená bolest při barvení vlasů

Prosím vás, teď jsem si napatlala barvu na vlasy komplet celou hlavu… Ale teď tady skoro brečím šílenou bolestí… Zažila jsem porod zažila jsem zubaře ale to jakou bolest teď cítím na pokožce hlavy je šílený :zed:
Bolí to jako by mi zaživa někdo vyrval všechny vlasy z hlavy… To je taková šílená bolest že se to nedá popsat je mi úplně na modlení až se mi z toho klepou ruce bolestí… Vůbec nevím co to může být barvim si hlavu od základky a je mi 29 let… Používám stejnou barvu od palette a teprve teď tohle… Co to může být?? Děkuji za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2057
3.9.21 19:10
@Anonymní píše:
Prosím vás, teď jsem si napatlala barvu na vlasy komplet celou hlavu… Ale teď tady skoro brečím šílenou bolestí… Zažila jsem porod zažila jsem zubaře ale to jakou bolest teď cítím na pokožce hlavy je šílený :zed:
Bolí to jako by mi zaživa někdo vyrval všechny vlasy z hlavy… To je taková šílená bolest že se to nedá popsat je mi úplně na modlení až se mi z toho klepou ruce bolestí… Vůbec nevím co to může být barvim si hlavu od základky a je mi 29 let… Používám stejnou barvu od palette a teprve teď tohle… Co to může být?? Děkuji za rady

Mazej na pohotovost, může to byt alergická reakce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
494
3.9.21 19:12
@Anonymní píše:
Bolí to jako by mi zaživa někdo vyrval všechny vlasy z hlavy… To je taková šílená bolest že se to nedá popsat je mi úplně na modlení až se mi z toho klepou ruce bolestí… Vůbec nevím co to může být barvim si hlavu od základky a je mi 29 let… Používám stejnou barvu od palette a teprve teď tohle… Co to může být?? Děkuji za rady

Si normální tady psát :lol: okamžitě to spláchni vodou co nejvíc a mazej radši někam na pohotovost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
662
3.9.21 19:19

:zed: a to zakladas diskuze? Okamzite smyt z hlavy a minimalne volat na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109
3.9.21 19:23

Evidentně nějaká alergická reakce.. Pozor při smyvani na oči.. A šup na pohotovost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2596
3.9.21 19:36

Také jsem jednou zažila. U kadeřnice. Bylo mi až na omdlení a ona mi tvrdila, že je to normální. Druhý den jsem všude po pokožce hlavy měla velké jako spáleniny 8o co to bylo netuším, ale být tebou jedu hned na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3613
3.9.21 19:49

Vem si antihistaminikum (zyrtec, claritine, dithiaden). Kdyby to palilo furt, asi bych taky jela pro nejaky kortikoid. Pokud bys citila, ze ti otekaj sliznice nebo tak neco, tak volej rychlou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.21 19:56

Smyla jsem to pro jistotu 2× a ulevilo se mi… Jako ještě to cítím ale zdaleka to není tak šílená bolest že mi bylo až na omdlení… Nikdy se mi nic takového nestalo tak mě to vyděsilo a koukala jsem na pokožku hlavy a nezdá se mi nějak červená nebo rudá nebo tak něco… Ale jak říkám já vím opakuji se ale to bylo šílený mě se chtěli opravdu úplně brečet jak to bolelo tak jsem to smyla a je to o 70% lepší :) moc děkuji za rady… To je možné abych po letech dostala alergii??

• Citovat
  • Nahlásit
24324
3.9.21 19:57
@Anonymní píše:

Koukej to hned smejt, to je alergická reakce. Vem si nějakou tabletku na alergii, pokud to nepomůže, jed na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
706
3.9.21 20:00
@Anonymní píše:
Smyla jsem to pro jistotu 2× a ulevilo se mi… Jako ještě to cítím ale zdaleka to není tak šílená bolest že mi bylo až na omdlení… Nikdy se mi nic takového nestalo tak mě to vyděsilo a koukala jsem na pokožku hlavy a nezdá se mi nějak červená nebo rudá nebo tak něco… Ale jak říkám já vím opakuji se ale to bylo šílený mě se chtěli opravdu úplně brečet jak to bolelo tak jsem to smyla a je to o 70% lepší :) moc děkuji za rady…To je možné abych po letech dostala alergii??

Může být. Nebo změnili složení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7147
3.9.21 20:07

Když ti bylo tak moc fuj, tak založíš diskuzi? není to divné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.21 20:28
@DanielaD píše:
Když ti bylo tak moc fuj, tak založíš diskuzi? není to divné?

Není, zažila jsem to u kamarádky. Dost hnusně jí v obličeji poškrábaly kočky, zapletla se do jejich rvačky. Hluboko, krev tekla. Jak je to normální praktická holka, zdravotní sestra, tak z toho byla tak v šoku, že byla naprosto bezradná a volala mi, co má dělat. Potřebovala si promluvit, tím se uklidnila a byla schopná si to provizorně ošetřit a mazat na chíru.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.21 20:29

Tak změna… Vzniklo mi na hlavě toto…

• Citovat
  • Nahlásit
3613
3.9.21 20:31
@Anonymní píše:
Smyla jsem to pro jistotu 2× a ulevilo se mi… Jako ještě to cítím ale zdaleka to není tak šílená bolest že mi bylo až na omdlení… Nikdy se mi nic takového nestalo tak mě to vyděsilo a koukala jsem na pokožku hlavy a nezdá se mi nějak červená nebo rudá nebo tak něco… Ale jak říkám já vím opakuji se ale to bylo šílený mě se chtěli opravdu úplně brečet jak to bolelo tak jsem to smyla a je to o 70% lepší :) moc děkuji za rady… To je možné abych po letech dostala alergii??

Jo, je to uplne klidne mozne. Taky se mi to ted stalo. V jedne prirucce o atopickem ekzemu (pribuzny obor) jsem se docetla, ze se ekzem a alergie zpravidla objevuji nebo mizi v obdobich velkych hormonalnich zmen (puberta, prichod ms, tehotenstvi, přechod). A hele, po ukonceni kojeni se mi odplavily hormony a pak stacila trocha stresu a najednou silena alergie na pulku potravin. 3 mesice jsem se davala jakz takz dohromady. Dobry je, ze vetsina tech podnetu (rajcata, mandle…) zmizela, ale stejne mi zustal ekzem, takze staci trocha nervu a zacnu se drbat a otecou mi oci :roll:

Ted asi nejakou dobu budes muset vydrzet bez barvy a tak za mesic bych zkusila test barev nebo henny na kuzi, nez si to namatlas.

Pokud budes bez priznaku, tak dobry, pokud te ta hlava bude svedet, tak si kup zyrtec a ber ho treba 5 dni na noc, at se vyspis a telo se trochu uklidni. Jinak samozrejme, pokud mas nejake trapeni nebo slozitejsi situaci, tak kopnout po pricine a resit :hug: :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3613
3.9.21 20:34
@Anonymní píše:
Tak změna… Vzniklo mi na hlavě toto…

Hmm, tak se objednej na kožni. Pokud se to bude zhorsovat, tak pohotovost. Jeste bych si k zyrtecu koupila Jarešovou vodu (zklidnuje kuzi) a oplachovala bych to tim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat