Šílená bolest zad - spadla jsem!

Anonymní
22.1.20 20:41

Šílená bolest zad - spadla jsem!

Je mi 26 a dnes mě chytli záda když jsem vylejzala s auta. Ale to není taková bolest prostě, že vás jen bolej a můžete v klidu chodit stát sedět. Zhoršilo se mi to, že si nemůžu stoupnout a celou váhu svého těla držím na rukách a opiram se ozidli, abych mohla chodit a rvu bolesti. Nemůžu sedět to je nejhorší. Nemůžu si dojít ani na záchod. Nemůžu se obleknout. Překvapuje mě, že když si chci stoupnout a normálně stát sama, nedokážu to a spadnu na zem! Ano spadla jsem, nedokázala jsem stát. Mám 3 děti malí. 9let,7let a 1 rok. Ta nejstarší mi pomáhá s malím. Jako že ho třeba prevlekla, prebalila, já nemohla prostě. Chlapa nemám doma. A ještě měsíc bude pryč. Co mám dělat?? Jsem s toho vyrizena. Nevím jak se starat o děti, o sebe. Jsem zoufalá. Musela jsem udělat malému Sunar před spaním. A než jsem to udělala, uběhlo půl hodiny skoro :,( co mi pomůže? Ani Řídit nemůžu. Dneska jsem málem několikrát nabourala. a rvala za jízdy bolesti. :,( nevím jak dokulhat k doktorovi. A co s malím. Nemůžu ho ani držet na ruce. Mamka mi poradila teplo na záda. Tak ležím pod dekou. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1811
22.1.20 20:48
@Anonymní píše:
Je mi 26 a dnes mě chytli záda když jsem vylejzala s auta. Ale to není taková bolest prostě, že vás jen bolej a můžete v klidu chodit stát sedět. Zhoršilo se mi to, že si nemůžu stoupnout a celou váhu svého těla držím na rukách a opiram se ozidli, abych mohla chodit a rvu bolesti. Nemůžu sedět to je nejhorší. Nemůžu si dojít ani na záchod. Nemůžu se obleknout. Překvapuje mě, že když si chci stoupnout a normálně stát sama, nedokážu to a spadnu na zem! Ano spadla jsem, nedokázala jsem stát. Mám 3 děti malí. 9let,7let a 1 rok. Ta nejstarší mi pomáhá s malím. Jako že ho třeba prevlekla, prebalila, já nemohla prostě. Chlapa nemám doma. A ještě měsíc bude pryč. Co mám dělat?? Jsem s toho vyrizena. Nevím jak se starat o děti, o sebe. Jsem zoufalá. Musela jsem udělat malému Sunar před spaním. A než jsem to udělala, uběhlo půl hodiny skoro :,( co mi pomůže? Ani Řídit nemůžu. Dneska jsem málem několikrát nabourala. a rvala za jízdy bolesti. :,( nevím jak dokulhat k doktorovi. A co s malím. Nemůžu ho ani držet na ruce. Mamka mi poradila teplo na záda. Tak ležím pod dekou. :,(

Prosimte, malým se píše s Y :zed: promiň, ale tohle jsem musela. Se zadama je pech. Trpí na to moje kamarádka. Nemůže tě někdo odvést do nemocnice? Postarat se pár dní o děti? Mamka, kamarádka? Pomůže ležet, odpočívat. V nemocnici ti záda opichaji a trochu se ti uleví. No a do budoucna, chce to hlavně posílit zádové svalstvo a jestli máš nadváhu, tak zhubnout. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
957
22.1.20 20:50

Mamka ať ti pohlídá děti a ty si sežeň někoho, kdo tě odveze na pohotovost, ať ti to opíchají a dají analgetika, případně odešlou na další vyšetření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
22.1.20 20:51

Maminka ať pohlídá děti a ty si zavolej sanitku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50940
22.1.20 20:52
@Liguére píše:

Lezet, suche teplo, narvat se analgetiky. Nemas nejaky myorelaxans doma? Dorsiflex?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
877
22.1.20 20:53

V krajním případě bych se nezdrahala zavolat na pohotovost, vysvětlit situaci (3 malé děti a nemožnost se hýbat), myslím, že by i mohli poslat doktora, aby Tě omrknul a dal třeba aspoň injekci na bolest.
Nebo zítra obvodak, někteří jezdí i domů k imobilnim pacientům, což je teď Tvůj případ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27659
22.1.20 20:53
@Liguére píše:

Tak podle jiné diskuze tady je sanitka v tomto případě jen zneužívání zdravotníctví :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5305
22.1.20 20:54

A to tak samo? Z ničeho nic?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50940
22.1.20 20:55
@vokishka píše:
Tak podle jiné diskuze tady je sanitka v tomto případě jen zneužívání zdravotníctví :mrgreen:

No tak houser je otazny. Ale kazdy ma jiny prah bolesti. Ja to mela taky - v tehu, a fakt me ani na vterinu nenapadlo volat sanitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50940
22.1.20 20:56

Co sis vzala na bolest?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27659
22.1.20 20:56
@Trojlístek píše:

Mně to taky udělá jen tak, prostě trochu špatný pohyb a najednou se nenarovnám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.20 03:56
@Baba píše:
Lezet, suche teplo, narvat se analgetiky. Nemas nejaky myorelaxans doma? Dorsiflex?

Bohužel nemám :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.20 03:58
@Trojlístek píše:

Noo, vystupovala jsem v klidu s auta a najednou jsem musela si zas sednout a nemohla se z auta vyhrabat. Takže jen tak z ničeho nic. :nevim:… Jinak nadváhu mám 3kg. Jak se tu někdo ptal.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.20 04:00
@Baba píše:
Co sis vzala na bolest?

1 brufen. Nezabralo.

• Citovat
  • Nahlásit
20749
23.1.20 07:52

A nemůže to být vyhřezlá plotýnka nebo něco tohoto typu - skříplý obratel - pokud by byla vyhřezlá plotýnka, tak to brufen fakt nespraví - vedoucí jídelny, kam chodíme na obědy s tím byla 3 týdny v nemocnici na kapačkách a obstřicích a pak ještě 3 týdny domácí léčby

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat