Šílená bolest zubů a trhání

Anonymní
16.1.21 15:48

Šílená bolest zubů a trhání

Ahoj, v těhotenství mi vypadly 2 plomby a tím se mi zlomily 3 zuby vedle sebe. 6 a 7. Jenže svýho zubaře nemám, tak jsem to nechala být. Ale celou dobu jsem na tu stranu nekousala. Jsou to už 2 roky a už 3 dny umírám bolestí. Nepomáhá ani ibalgin. Bolí mě celá ta strana. Prvně jsem myslela, že se ozvaly zas 8, ale na ty vždy pomohl ibalgin, tak to budou ty 2 zuby.. jenže zubaře nemám a mám z nich fobii. Když jsem byla malá, tak mi z dásně vysekávali zub(po mléčným mi druhý nevyrostl) a od tý doby jsem vždy brečela jak šílená a celá se klepala. Psychicky bych návštěvu nezvladla. Co teď? Nejradši bych se nechala uspat, ale přes 10 tisíc fakt nemám.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1818
16.1.21 15:52

Co teď? Urychleně si obvolat zubaře v okolí kteří příjmají a nechat si ty zuby opravit! Dneska už většina zubařů používá lokální anestezii takže nic neucítíš. A modlí se aby ti je nevytrhli, protože umělé zuby stojí mnohem víc jak 10 tisíc :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 15:55

@PeBa12 to asi vytrhnou, jsou už uplně zkažený a vrtaný několikrát. Jenže já to nezvládnu tam jít. Nebyla jsem u zubaře několik let, mám šílený strach potom co jsem si zažila.

• Citovat
  • Nahlásit
52844
16.1.21 16:06
@Anonymní píše:
@PeBa12 to asi vytrhnou, jsou už uplně zkažený a vrtaný několikrát. Jenže já to nezvládnu tam jít. Nebyla jsem u zubaře několik let, mám šílený strach potom co jsem si zažila.

zvládneš, ta bolest Tě donutí :jazyk:. Já zuby na vytrhnutí neustále odsouvala když nebolí a pak během 1 měsíce jsem byla 3×. Blbý je že nemáš zubaře. Tak je obvolej v okolí a doufej že Tě nějaký vezme. Oni to opíchnou a jo je to nepříjemné ale není to bolest ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 16:11

@Markéta80 donutí, ale já jim tam strachy začnu brečet, klepat se a oni nebudou mít šanci mi to udělat :( Naposled když jsem byla, tak mě čistili kanálky a to byla šílená bolest. A kvůli tomu jsem si pak ani nešla dodělat jeden zub. Tady u těch 2 bude zánět jak prase přece jen 2 roky tam nejsou, jsou přerostlý dásněma.. to bude bolet štrašně. Jen teď brečim a klepu se když na to myslim.

• Citovat
  • Nahlásit
347
16.1.21 16:28

Pokud uz ty zuby maji neco za sebou tak bolet tě to nebude. Mi upadl kus zubu po špatné péči zubaře tak mi nový zubař vytrhl zbytek a ani to nebolelo. Byla jsem i na osmickach 2× a taky docela dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13386
16.1.21 16:29

Na emimi to nevyresis.
Takze si najdi zubare a nachystej si platebni kartu. To zanedbani te prijde dost draho :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1818
16.1.21 16:33
@Anonymní píše:

No tak trp… :nevim: Nic jiného než zajít k zubaři ti tu nikdo neporadí když máš zuby v tak dezolátním stavu. Samy se bohužel neopraví…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 16:36

@cecetka opravovat je nechci, nechám je prostě vytrhnout(teď jsem je 2 roky taky nepoužívala), ale co mám dělat abych nezkolabovala? Ten strach je hroznej :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 16:39
@PeBa12 píše:
Co teď? Urychleně si obvolat zubaře v okolí kteří příjmají a nechat si ty zuby opravit! Dneska už většina zubařů používá lokální anestezii takže nic neucítíš. A modlí se aby ti je nevytrhli, protože umělé zuby stojí mnohem víc jak 10 tisíc :?

No…u nás MS kraj berou jen ti, kteří nejsou na pojišťovnu. Právě to zjišťuji. Nejbližší zubař, který bere na pojišťovnu je v Olomouci!!! 8o 8o 8o. Jinak mám informaci o 8000 za vstupní rentgen,
45 000 za můstek a podobné chuťovky :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
5174
16.1.21 16:41

Neleceny zanet zubu se ti muze rozlezt do tela a neni to sranda.
Najdi zubare a nech si zuby opravit anebo vytrhnout, kdyz nepůjde jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4732
16.1.21 16:43
@Anonymní píše:
No…u nás MS kraj berou jen ti, kteří nejsou na pojišťovnu. Právě to zjišťuji. Nejbližší zubař, který bere na pojišťovnu je v Olomouci!!! 8o 8o 8o. Jinak mám informaci o 8000 za vstupní rentgen,
45 000 za můstek a podobné chuťovky :poblion:

No vidíš, pořád jsou lidé, pro které je tohle levnější, než si čistit zuby a jednou za půl roku přijít na prevenčku zdarma :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4732
16.1.21 16:45
@Anonymní píše:
Ahoj, v těhotenství mi vypadly 2 plomby a tím se mi zlomily 3 zuby vedle sebe. 6 a 7. Jenže svýho zubaře nemám, tak jsem to nechala být. Ale celou dobu jsem na tu stranu nekousala. Jsou to už 2 roky a už 3 dny umírám bolestí. Nepomáhá ani ibalgin. Bolí mě celá ta strana. Prvně jsem myslela, že se ozvaly zas 8, ale na ty vždy pomohl ibalgin, tak to budou ty 2 zuby.. jenže zubaře nemám a mám z nich fobii. Když jsem byla malá, tak mi z dásně vysekávali zub(po mléčným mi druhý nevyrostl) a od tý doby jsem vždy brečela jak šílená a celá se klepala. Psychicky bych návštěvu nezvladla. Co teď? Nejradši bych se nechala uspat, ale přes 10 tisíc fakt nemám.

Těch deset tisíc ti rozhodně stačit nebude. Čím dřív ty zuby začneš řešit, tím lepé pro tvé zdraví a tvojí peněženku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6848
16.1.21 16:47
@Anonymní píše:
45 000 za můstek a podobné chuťovky :poblion:

Tak dojedte az do Brna, tady jsou kliniky na pojistovnu, co za vstupni rentgen nic nechteji a i mustek udelaji levneji. A nebo pekne kecate ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2183
16.1.21 16:50
@Anonymní píše:
@Markéta80 donutí, ale já jim tam strachy začnu brečet, klepat se a oni nebudou mít šanci mi to udělat :( Naposled když jsem byla, tak mě čistili kanálky a to byla šílená bolest. A kvůli tomu jsem si pak ani nešla dodělat jeden zub. Tady u těch 2 bude zánět jak prase přece jen 2 roky tam nejsou, jsou přerostlý dásněma.. to bude bolet štrašně. Jen teď brečim a klepu se když na to myslim.

Hele, já jsem taky byla posera, velká posera… je potřeba si vybrat (a zaplatit) solidního zubaře, ne řezníka…
Mně při jakémkoli ošetření vždycky říkali, že to nesmí bolet… jakmile to začne bolet, musím se hlásit :) Takže teď mi návštěva zubaře vlastně už ani nevadí :)
Nevím, odkud jsi, ale třeba v Praze (a nejen tam) je dost zubařů / zubních klinik, které takhle fungují…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat