Šílená bolest zubů, nezabírají léky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
887
6.9.13 18:29

silena bolest zubu ,nezabiraji leky

Ahoj, uz nevim kudy kam.Pred 14 dny me lekar, zaplnil 5ku dole, kanalky, a ta ted uz druhy den urputne boli. byla jsem u nej, a pry muze takhle bolet 6 dni. Aĺe to me nedaĺo tak jsem jela na pohotovost a tam me daly antibiotika. Bohuzel ani ty.Uz beru 3tablety ibalginu najednou a prdlajs.Mam jeste zkusit jineho lekare, jsem na konci sil. Prepraskova, unavena, a bolest trva.atb,mam od vcera vecera, je mozne, ze jeste nezabrala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11690
6.9.13 18:35

Valetol na zuby jedine ten, me ibalgin taky nezabiral.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11690
6.9.13 18:36

Jinak ty atb budou asi na zanet ne? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
887
6.9.13 18:40

@Melody 4 juju, preJ jo.uz jsem zoufala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12505
6.9.13 18:44

Měl by ti to otevřít
To je nejhorší bolest, bolest zubů
Mě nezabralo nic ani léky na předpis co se dávají po operaci ted nevím název

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1654
6.9.13 18:45

Jo, zažila jsem, navíc v devátým měsíci, takže ibalgin jsem nemohla. Leduj to!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12505
6.9.13 18:48
@Allons-y píše:
Jo, zažila jsem, navíc v devátým měsíci, takže ibalgin jsem nemohla. Leduj to!

Jo taky, pomáhal mi trochu hřebíček

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
6.9.13 18:52

Pokud to bolí strasne, musí to vyčistit. Ja bych mohla vyprávět. Těm zub může pobolivat. Ale nesmí bolet jako prase.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12681
6.9.13 18:55

Znovu otevřít a zase vyčistit a nechat pár dnů otevřený na pravidelný čištění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17688
6.9.13 19:02

Ta atb máš jen od oka nebo ti ten zub někdo znovu otevřel? Pokud máš otok, je to zánět, pokud jen bolest, může to být spojené s nervem a to se musí otevřít a pořešit.
Já jsem teď byla u zubařky, od jara mě bolí půlka pusy, otok nic, jen bolest. Cpala jsem se prášky, protože vím, že to bude nerv, už jsme to řešily s dr. vloni. Tak jsem se už akutně objednala, vzala preventivně něco na bolest a na uklidnění :oops:, páč jsem čekala masakr a dr. koukla a nic 8o Že to můžou být nervy a nechce mi trhat x nervů, nebo že se možná hnula kdesi v hubě osmička. Dala mi zubní pastu na krčky a mám klid :pankac:
Ale když mi kdysi dávno takto zadělala stará dr. zub, bolelo to jako prase bez otoku, tak to byl zánět u nervu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
887
6.9.13 19:15

Ja uz mam nervy pryc, mam vycistene a zaplnene kanálky, a to pry je strasne slozite otvírat. To se stejne nic nevyresi když je komplet, zaplnen, tady jde o to ze dole je asi vacek, a bud se zklidni nebo pujde ven…ale ja uz nechci cekat ani nemuzu.lezu tady, a nejsem schopna niceho. a to mam male deti, takze taky pecka. Zitra mazu na pohotovost, at to vytrhnou, nebo fakt se slozim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17688
6.9.13 19:18

Atb zaberou tak za dva až tři dny, mně zabírá jen Nimesil, ale je na předpis. No to je hnus ty zuby, fakt radši vytrhnout. Držím pěsti a soucítím :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29582
6.9.13 19:25

Radím ti jedno. nejez tolik Ibalginů, já tím kdysi taky tak řešila bolest zubu po extrakci(dostal se zánět do lůžka) a za 2 měsíce jsem mazala na gastro se zánětem žaludku. Lékař mi potvrdil, že to mám z Ibalginů. Léčila jsem se další 2 měsíce se žaludkem… LEDUJ a kups si Nalgesin
Jinak doporučuji asi nechat vytrhnout, nejspíš to bylo špatně vyčištěné a dostal se ti tam zánět :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15405
6.9.13 19:38

Na zuby jen valetol doma od bolesti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
6.9.13 19:52

@Katchus jestli te to po oliva, a nic tam nevidí, měla by ti udělat rentgen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat