Šílená nervozita, která mi ničí i vztah

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 11:08
Silena nervozita

Anonym nebo smazat, prosim.
Jsem hrozne nervozni a uz to presahuje schopnost tolerance meho manzela. Sama vnimam, ze potrebuji pomoc.
Mate zkusenost s lecbou? Obacam se, ze se mi muze po 15 letech zroutit manzelstvi.

Reakce:
evill
Závislačka 3774 příspěvků 02.12.18 11:10

A nervózní z čeho?

sediza
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 02.12.18 11:18

Nejedná se spíš o úzkost?

maluvka
Kecalka 310 příspěvků 02.12.18 11:32

Ahoj, jak se ta nervozita projevuje?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 13:08

Musíš se více rozepsat. Z čeho jsi nervózní a jaký to má vliv na manželství? Chodíš do práce, máš děti? Já jsem taky hodně nervózní, bojuji s tím od puberty, je mi 40. Když mám někde mluvit před nějakýma lidmi, potí se mi a klepou ruce. Ale beru to tak, že každý má něco a víceméně s tím žiju normálně, mám děti, chodím do práce. Akorát nějaké situace mě stojí více sil, než druhé lidi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 14:25

mozna ne to spise vybusnost.. nezvladani situaci… mam 3 deti, z toho jedno rocni. Dve vetsi.
strasne po nich vybiham, ze jsou pomali, manzel mi prijde totalne zabrzdeny, dokola to stejne jak kolovratek.. s nicim nejsem spokojena..
moc mne to trapi.. citim. vnitni. neklid, stress… pak vybuchnu, omluvim se a opet..
vsichni. pomahaji, manzel vsechno. doma. obstara, jenom mu to musim tisic razy rict kdyz se pta. to si radeji udelam sama.
kazdopadne… vnimam ze ten stres, napwti, nervozita je neunosna.
potrebuji pomoc.. manzela peskuji jak male decko, nejsem tolerantni.. jak dal? :(

stydim se za sebe… opravdu moc

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 14:27

jak specifikovat uzkost… neumim. vlastne popsat co se semnou deje… nekdy jsem jak silena.. musim se mrknout na psychiatricke poruchy..

maluvka
Kecalka 310 příspěvků 02.12.18 14:38
@Anonymní píše:
Musíš se více rozepsat. Z čeho jsi nervózní a jaký to má vliv na manželství? Chodíš do práce, máš děti? Já jsem taky hodně nervózní, bojuji s tím od puberty, je mi 40. Když mám někde mluvit před nějakýma lidmi, potí se mi a klepou ruce. Ale beru to tak, že každý má něco a víceméně s tím žiju normálně, mám děti, chodím do práce. Akorát nějaké situace mě stojí více sil, než druhé lidi.

ano, to jsem přesně já

Maky.p
Generální žvanilka 24797 příspěvků 02.12.18 14:42

Doporucila bych Guajacuran ;) :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 14:45
@Anonymní píše:
jak specifikovat uzkost… neumim. vlastne popsat co se semnou deje… nekdy jsem jak silena.. musim se mrknout na psychiatricke poruchy..

Já jsem takhle vyšilovala, když se mi spustila tetanie a měla jsem velký nedostatek hořčíku, takže předně doplnit koňskými dávkami hořčík a béčko.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 14:46
@maluvka píše:
ano, to jsem přesně já

To mám škodolibou radost, že nejsem sama :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 15:19

@Maky.p muzu u kojeni? Dekuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >