Šílená touha po mateřství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kačka5991
Kecalka 187 příspěvků 28.02.17 21:15
Šílená touha po mateřství

Ahoj holky,
chtěla bych od Vás poradit.

Letos mi bude 22 let, mému příteli bude 23.
Jsme spolu 3 a půl roku, bydlíme spolu skoro dva roky. Oba už druhým rokem pracujeme.
Bydlení zajištěno. Jsme spolu šťastní.
Ve mě se poslední dva měsíce probudila obrovská touha po miminku..Pořád vyhledávám diskuze o mladých rodičích, jak to zvládají a podobně. Do 30 chci stihnout dvě děti..Přítel zatím o miminku nechce moc slyšet.. Jde chlap na miminko nějak navnadit? Vím, že mi poradíte abych počkala, až bude chtít.. Ale bojím se jak dlouho to potrvá.. :nevim: Máte s tím zkušenosti?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18560 příspěvků 28.02.17 21:25

Píšeš, že jste spolu tři a půl roku, šťastni, zajištěni. Proč tedy partner nemá potřebu posunout vztah dál? Mluvili jste o společné budoucnosti? Svatbě?

Kačka5991
Kecalka 187 příspěvků 28.02.17 21:28

@hanka.br. Máme zatím pejska..
Já se snažím na téma navazovat, ale on vždy odbočí..nebo mi řekne, že až to nastane, tak se o tom bude bavit. Nevím vůbec, ráda bych mu do tý makovice viděla.. :think:

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 28.02.17 21:30

Tak na téma nenavazuj a na plnou hubu řekni miláčku chci dítě ;)

ka2ka
Extra třída :D 12941 příspěvků 1 inzerát 28.02.17 21:31

@Kačka5991 a už někdy přítel vůbec viděl a choval malý miminko?

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 28.02.17 21:33

Nám se zadařilo až po více jak třech letech, máme tříměsíční holčičku přes centrum asistované reprodukce, před pár dny mi bylo 25…

Kačka5991
Kecalka 187 příspěvků 28.02.17 21:33

@Elvinerha Já bych ráda..Ale hrozně se bojím, že mi řekne, že nechce nebo že je jeste mladej a já budu zklamaná a naštvaná.. :,( Je to těžký ale já už jsem pološílená.. Prohlížím se v zrcadle a predstavuji si jak mi bude sluset pupek :D

Conulka
Závislačka 3756 příspěvků 28.02.17 21:34
@Kačka5991 píše:
@hanka.br. Máme zatím pejska..
Já se snažím na téma navazovat, ale on vždy odbočí..nebo mi řekne, že až to nastane, tak se o tom bude bavit. Nevím vůbec, ráda bych mu do tý makovice viděla.. :think:

co až nastane? až otěotníš tak se o tom bude byvit?

Kačka5991
Kecalka 187 příspěvků 28.02.17 21:34
@ka2ka píše:
@Kačka5991 a už někdy přítel vůbec viděl a choval malý miminko?

Ano, obe jeho starsi sestry maji prcky a on se k nim chova uzasne…

ka2ka
Extra třída :D 12941 příspěvků 1 inzerát 28.02.17 21:36
@Kačka5991 píše:
Ano, obe jeho starsi sestry maji prcky a on se k nim chova uzasne…

tak mu to řekni rovnou ví do čeho půjde, takže pokud řekne že nechce tak bych ho do toho netlačila

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 28.02.17 21:36

U nás to bylo jiné, my jsme chtěli oba, ale nešlo to, ačkoliv jsme byli také hodně mladí. Já zase šílela, že to nejde v zrcadle jsem se také prohlížela, i jsem si dávala pod tričko polštářek :lol: no nakonec jsem porodila ve 26. týdnu, takže jsem si to bříško moc užít nestihla.

Kačka5991
Kecalka 187 příspěvků 28.02.17 21:36
@Elvinerha píše:
Nám se zadařilo až po více jak třech letech, máme tříměsíční holčičku přes centrum asistované reprodukce, před pár dny mi bylo 25…

Právě mam obavy, aby se to take hned povedlo az bude chtit i on, uz skoro 7 let beru HA…

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 28.02.17 21:38

Jenže když mu to neřekneš, tak ani nebudeš vědět na čem jsi. Co když mu to řekneš za třeba tři roky a on ti řekne, že děti nechce?

Kačka5991
Kecalka 187 příspěvků 28.02.17 21:38
@ka2ka píše:
tak mu to řekni rovnou ví do čeho půjde, takže pokud řekne že nechce tak bych ho do toho netlačila

Tlacit ho samozrejme nechci.. pujdu do toho jen s tim, ze chceme oba dva na 100% ;) nevim jak navazat na to tema.. je to tezke, jsem poserka :lol:

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 28.02.17 21:40

Tak prostě seber odvahu, kup dobrý vínko, uvař dobrou večeři a řekni mu to, on ti hlavu neutrhne.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >