Šílené a dlouhodobé bolesti hlavy..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucalucia15
Nováček 4 příspěvky 15.04.18 14:34
Šílené a dlouhodobé bolesti hlavy..

Ahoj holky… už od minulé neděle mě trápí veliké bolesti hlavy, myslela jsem že tak po tom druhém dnu to přejde a že je to normální migréna, ale přetrvává to do dnes… prášky nezabírají, spím bez polštáře, občas je mi hodně na zvracení jako třeba dnes se to pomalu nedá vydržet… je mi 19 let, zkoušela jsem se objednat na neurologii ale bohužel mi to nebrali tak bych to chtěla zkusit i po víkendu.. máte to někdo podobně?? Co s tím :( děkuji předem :(

Reakce:

LadyTommy
Extra třída :D 14880 příspěvků 1 inzerát 15.04.18 14:40

S tim bez normalne na pohotovost, ja takto chodila se zachvaty migren, zastavovali to kapackami

Emimin7
Echt Kelišová 9220 příspěvků 15.04.18 14:40

Nemas to od krcni patere? To pak prasky moc nezaberou. Nesedis hodne u pocitace nebo jinak ve spatne pozici hlavy?

Lucalucia15
Nováček 4 příspěvky 15.04.18 14:41

@Emimin7 jak uz jsem psala spim bez polstare, mam spravne drzeni tela i obvodacka si mysli ze to z krcni patere neni..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 14:42

Na pohotovost. Beres antikoncepci? Tohle se mi stalo pred 10 lety a byla to mozkova mrtvice zpusobena antikoncepci. Nechci te strasit, ale necekej a radsi se nech vysetrit.

Paola21
Závislačka 3531 příspěvků 15.04.18 14:56

Co zítra zajít normálně za praktikem? Na neurologie potřebuješ stejně žádanku ne?

sepru
Kecalka 226 příspěvků 15.04.18 14:58

Můžeš to mít i pěkně rozběhlou migrénu, která když se nezachytí na začátku tak pak trvá a je to peklo…pokud se to rozběhne prášky moc nezabírají, někdy alespoň utlumí. Pokud je ti na zvracení tak to nezadržuj lepší je se vyzvr.. uleví se. Nekomu pomáhá lokty do teplé vody. Také bych ti doporučila doplnit magnesium.. u migrény třeba pomůže vzít silnější dávku léku na hlavu jako dvě tablety a zapít rozpustným magnesiem to pomáhá mě abych alespoň vylezla z postele k malýmu :)
Pokud hodně koukáš na PC nebo mě to dělá i noční sledování mobilu YouTube apod :) můžeš to mít od očí..tlak v očích a únava očí + nevyspání dokáže potrápit..v tom případě promasirovat očka studený obklad na oči a pak fakt zalehnout a odpočinout, prospat..
A určitě hodně pít… když se nepije bolí mě pak hlava jak střep ale myslím tim vodu minerálky apod..s kávou opatrně někdy maly kafe pomůže diky cofeinu při migréně ale jestli ti je špatně od žaludku tak skutečně vodu, mineralky a na žaludek po troškách vychlazenou Colu
Ať ti je brzy lépe :hug:

Lucalucia15
Nováček 4 příspěvky 15.04.18 15:04

@Paola21 paní doktorka mě poslala bez žádankyv

Lucalucia15
Nováček 4 příspěvky 15.04.18 15:05

@sepru jsem ten typ co neni zavisly na mobilu a pocitaci tk nevim, kvuli bolestem prospim cele dny, ale zkusim ten obklad dekuji :andel:

vokishka
Extra třída :D 12746 příspěvků 15.04.18 15:06
@Lucalucia15 píše:
@Paola21 paní doktorka mě poslala bez žádankyv

Tak to je dost divné, u nás by vás většina doktorů ( různé odbornosti) bez žádanky vůbec nevzala.

lachtanice86
Kelišová 6369 příspěvků 15.04.18 15:31

Na pohotovost. S takovou migrenou tam chodím běžně. Jinak si ale hodně hlídám co jim. Jsou věci, které mi to spouští. Málo pití, špatný spánek, nedostatek čerstvého vzduchu, přebytek cukrů.

Příspěvek upraven 15.04.18 v 16:52

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 15.04.18 16:36

Takové bolesti mohou být hormonálního původu, nedostatkem tekutin, veliký přísun cukru, málo minerálů. Mě jako první pomoc pomáhá zalézt do vany, vycachtat se, nacpat se okurkou s balkánským sýrem a vypnout veškerou elektroniku. Může to být tkaké od zubů, dutin, nevyspání. Je toho opravdu hrozně moc, ale chce to řešit. pokud je to nevydržitelný stav, tak mazat na pohotovost, aby alespoň pomohli od bolesti přes víkend a v pondělí někam naklusat, kde pomůžou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >