Reklama

Šílené akné během cyklu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anahita
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 22.09.18 18:37
Šílené akné během cyklu.

Tak už něják nevím co s tím. Po 1 porodu jsem byla v pohodě. Hezká pleť. I po nasazení a opětovném vysazení antikoncepce v pohodě. Teď jsem rok a pul po 2. Porodu. Cyklus mám jak hodinky. 25dní. 12 den ovulace. A přesně v den ovulace se mi obličej kolem čelisti, krk a záda tak hrozn3 osypou vodnatým i hnisavým akné, které mi pak zůstanou jako jizvy. Po menstruaci pak po akne ani památka až zas s ovulací to příjde:-(. Jím pupalku, hodně piju, jím si myslím zdravě, užívám probiotika. Piju kontryhel a používám odpovídající kosmetiku, která jen zmírňuje následky. Už nevím, co ještě dělat. Jo a antikoncepci neberu. Brala jsem 3m. Zlepšilo se to, ale vůbec mi nesedla, nechci ji jíst.. Máte nějaké nápady, či zkušenoati.. Děkuji

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >