Šílené akné během cyklu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anahita
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 22.09.18 18:37
Šílené akné během cyklu.

Tak už něják nevím co s tím. Po 1 porodu jsem byla v pohodě. Hezká pleť. I po nasazení a opětovném vysazení antikoncepce v pohodě. Teď jsem rok a pul po 2. Porodu. Cyklus mám jak hodinky. 25dní. 12 den ovulace. A přesně v den ovulace se mi obličej kolem čelisti, krk a záda tak hrozn3 osypou vodnatým i hnisavým akné, které mi pak zůstanou jako jizvy. Po menstruaci pak po akne ani památka až zas s ovulací to příjde:-(. Jím pupalku, hodně piju, jím si myslím zdravě, užívám probiotika. Piju kontryhel a používám odpovídající kosmetiku, která jen zmírňuje následky. Už nevím, co ještě dělat. Jo a antikoncepci neberu. Brala jsem 3m. Zlepšilo se to, ale vůbec mi nesedla, nechci ji jíst.. Máte nějaké nápady, či zkušenoati.. Děkuji

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >